• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpnieciskie kaļķi

Rezultāti

Rūpnieciskie kaļķi - Imports eksports

 1. KALKFABRIK NETSTAL AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  The home of lime for the whole of Switzerland – and gravel for the entire region. Elggis (in Germany) has been a valuable site for quarrying lime since 1900. From its humble beginnings, KFN has developed into the largest and, ultimately, the only lime producer in Switzerland. With motivated employees and excellent product quality, KFN has been able to maintain its market position and expand further. In addition to lime products, the "Chalchi" also manufactures gravel and crushed stone – a welcome resource for structural and civil engineering alike. Approximately half of Glarnerland's total gravel demand is met by the Netstal AG lime plant.

 2. CALES PASCUAL SL

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CALES PASCUAL SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Ugunsdroši celtniecības materiāli, hydraulic lime in lumps, slaked lime, lime milk, Rūpnieciskie kaļķi, LIME, fast-setting mortar, un hydrated lime powder nozarēs. Tas atrodas Paterna-Valencia, Spānija.

 3. GROUPE SAINT HILAIRE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GROUPE SAINT HILAIRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Kaļķi, cement additives, lime for construction work, limestone fillers for concrete, fillers for technical sites, precasting fillers, fillers for plant mix, limestones for metallurgy, un limestones for binders nozarēs. Tas atrodas Saint Savin, Francija.

 4. ROCAS DECOR HUNGARY KFT

  Ungārija

  Uzņēmums ROCAS DECOR HUNGARY KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Rūpnieciskie kaļķi, Granīts, un Rūpnieciskie kaļķi nozarēs. Tas atrodas Üröm, Ungārija.

 5. KALKWERK HUFGARD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KALKWERK HUFGARD GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas atrodas Hösbach, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CALERA DE ALZO S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CALERA DE ALZO S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas atrodas Altzo, Spānija.

 2. ISRAR STONE,MARBLE & GRANITE LTD

  Izraēla

  Uzņēmums ISRAR STONE,MARBLE & GRANITE LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, natural stone, ceramic granite, Rūpnieciskie kaļķi, un Building nozarēs. Tas atrodas Jerusalem, Izraēla.

 3. GEO-CAR SOFIA

  Bulgārija

  Uzņēmums GEO-CAR SOFIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, Akmens kāpnes, Marmors un dabīgais akmens, Akmens kāpnes, slabs, un window sills nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 4. PHOENIX STONEWORKS LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums PHOENIX STONEWORKS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 5. DOLOMITAS DEL NORTE S.A.

  Spānija

  Uzņēmums DOLOMITAS DEL NORTE S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas atrodas Voto (cantabria), Spānija.

 1. CALES DE LA PLANA S.A.

  Spānija

  Uzņēmums CALES DE LA PLANA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas atrodas Chilches (castellón)., Spānija.

 2. LAFARGE CALCINOR MAROC

  Maroka

  Uzņēmums LAFARGE CALCINOR MAROC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas atrodas Tlat Loulad-Ben Ahmed, Maroka.

 1. ZMTS EGYPT ZOHDY MINERALS & TRADING SUPPLIES MANUFACTURER OF CALCIUM CARBONATE-LIMESTONE-SILICA SAN

  Ēģipte

  Uzņēmums ZMTS EGYPT ZOHDY MINERALS & TRADING SUPPLIES MANUFACTURER OF CALCIUM CARBONATE-LIMESTONE-SILICA SAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī calcium carbonate, Gypsum, Silica sand, un polypropylene yarn - technical yarns nozarēs. Tas atrodas Giza, Ēģipte.

 2. CALES DE LLIERCA S.A.

  Spānija

  Uzņēmums CALES DE LLIERCA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas atrodas Argelaguer, Spānija.

 3. ANDALUZA DE CALES S.A.

  Spānija

  Uzņēmums ANDALUZA DE CALES S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas atrodas Morón De La Frontera, Spānija.

 4. EUROCHO S.A.S

  Francija

  Uzņēmums EUROCHO S.A.S, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī lime, slaked lime, un Calcium carbonate nozarēs. Tas atrodas Carcassonne, Francija.

 5. CAL DE CASTILLA S.A.

  Spānija

  Uzņēmums CAL DE CASTILLA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī concrete nozarēs. Tas atrodas Arganda Del Rey (madrid), Spānija.

 6. KOBEKA HARROBIAK S.L.

  Spānija

  Uzņēmums KOBEKA HARROBIAK S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas atrodas Arrasate-Mondragón (gipuzkoa), Spānija.

 7. GALAXY IMPEX

  Indija

  Uzņēmums GALAXY IMPEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Silikāta kaļķu ķieģeļi, Rūpnieciskie kaļķi, Smilšakmens, sandstone for building, Silikāta kaļķu ķieģeļi, un Rūpnieciskie kaļķi nozarēs. Tas atrodas Jaipur, Indija.

 8. CARRIERES DE LA THURE

  Beļģija

  Uzņēmums CARRIERES DE LA THURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, cement powder, Aggregates, Rūpnieciskie kaļķi, un quarry earths for industrial use nozarēs. Tas atrodas Erquelinnes, Beļģija.

 1. ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA

  Portugāle

  Uzņēmums ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, panel facades, outdoor stone flooring, Marmors un dabīgais akmens, un natural stone interior furnishings nozarēs. Tas atrodas Leiria, Portugāle.

 2. GRANITE DRC - DRC STANSTEAD

  Kanāda

  Uzņēmums GRANITE DRC - DRC STANSTEAD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Marmors, limestone, Rūpnieciskie kaļķi, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Rivière-À-Pierre, Kanāda.

 3. WALHALLA KALK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WALHALLA KALK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciāli cementi nozarē. Tas darbojas arī Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Smiltis un grants, Rūpnieciskie kaļķi, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Smiltis un grants, un Rūpnieciskie kaļķi nozarēs. Tas atrodas Regensburg, Vācija.

 4. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MÄRKER ZEMENT GMBH, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Slāneklis, Rūpnieciskais krīts, Smilšakmens, Slāneklis, un Rūpnieciskais krīts nozarēs. Tas atrodas Harburg , Vācija.

 5. VARIOUS STONES

  Vācija

  Uzņēmums VARIOUS STONES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī wall covering nozarēs. Tas atrodas Trier, Vācija.

 6. KOROB STEEL TRADE S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums KOROB STEEL TRADE S.R.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Steel balls nozarēs. Tas atrodas Praha 9, Čehija.

 7. KOÇ-BIR

  Turcija

  Uzņēmums KOÇ-BIR, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, concrete, cement, Limestones, un Rūpnieciskie kaļķi nozarēs. Tas atrodas Gumushane, Turcija.

 8. ASYAPI MADENCILIK LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums ASYAPI MADENCILIK LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī limestone, un Aggregates nozarēs. Tas atrodas Düzce, Turcija.

 9. LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA

  Spānija

  Uzņēmums LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Jumta seguma akmens, Akmens kāpnes, Grīdas uzņēmumiem, Marmors un dabīgais akmens, Jumta seguma akmens, Akmens kāpnes, Grīdas uzņēmumiem, un Marmors un dabīgais akmens nozarēs. Tas atrodas Arucas, Spānija.

 10. QUICO MINERALS (MALAYSIA) SDN. BHD.

  Malaizija

  Uzņēmums QUICO MINERALS (MALAYSIA) SDN. BHD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Calcium carbonate nozarēs. Tas atrodas Petaling Jaya, Selangor, Malaizija.