• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces

Rezultāti

Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces - Imports eksports

 1. ROTEX AUTOMATION EUROPE

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  Rotex is India's largest solenoid valve manufacturer and a global supplier of solenoid valves, Pulse valves, and angle seat valves.. In the last 55 years, Rotex has supplied over 9, 500, 000 valves to over 7000 customers across 73 countries from 71, 000 catalog and over 6100 customized solutions. We provide worldwide coverage with our 3 international offices in UAE, Netherlands, and Malaysia and 83 international distributors spread across over 55 countries. We offer a broad range of solenoid valves including 2-way solenoid valves, 3-way solenoid valves, 5-way solenoid valves, Low power Solenoid valves, High-Pressure Solenoid valves, Explosion Proof Solenoid valves, SIL3 rated solenoid valves, Intrinsically Safe solenoid valve etc. Rotex is also a leading manufacturer of positioners and electro-hydraulic actuators with a wide range of capabilities like smart positioners, electro-pneumatic positioners, and electro-hydraulic actuators providing torque from 25 NM to 600K NM. Founded in 1967, the company has a long history of excellence in developing highly engineered products to meet the fast-paced technological needs of the process industries. Rotex has over 18+ utilities patents over Solenoid valves and 14+ patents over electro-hydraulic actuators and positioners. It has over 11+ international Product certifications like SIL3, ATEX, UL, IECeX, INMETRO, etc, and Quality system certifications like ISO9001, ISO14001, ISO45001, AS9100D, and IATF 16949.

 2. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Melno metālu cauruļu armatūra nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi, Metāla loksnes un caurules, Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, stainless steel connections, Valves, solenoid, Piping accessories, stainless steel flanges, tightening clamps, un butterfly valves nozarēs. Tas atrodas Saint Priest, Francija.

 3. BALVINOX

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BALVINOX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadu savienotāji, Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, Cauruļvadu savienotāji, Industrial piping, Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, pneumatic valves, Silicone tubes and hoses, butterfly valves, un Ball valves nozarēs. Tas atrodas Perwez, Beļģija.

 4. TURKOGLU

  Turcija

  Uzņēmums TURKOGLU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Aizvari un vārstuļi, Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, water valves, ball valves, Aizvari un vārstuļi, un Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. WUHAN GRAT CONTROL VALVE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WUHAN GRAT CONTROL VALVE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas atrodas Wuhan, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PETRAS

  Francija

  Uzņēmums PETRAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Krāni un cauruļvadi naftas un naftas pārstrādes produktu rūpniecībai, Rūpniecisko caurļvadu vārstuļi, Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, pneumatic actuators, Krāni un cauruļvadi naftas un naftas pārstrādes produktu rūpniecībai, Rūpniecisko caurļvadu vārstuļi, un Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Pourrieres, Francija.

 2. AFC VALVES UK LIMITED (ALPINE FLOW CONTROL)

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AFC VALVES UK LIMITED (ALPINE FLOW CONTROL), ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī control valves, air valves, check valves, un ball valves nozarēs. Tas atrodas Glasgow, Apvienotā Karaliste.

 3. CREISCENDO

  Francija

  Uzņēmums CREISCENDO, ir Multi-Category, gadā un darbojas Imports-eksports - aģenti nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži, Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, thermal insulation - materials, un Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži nozarēs. Tas atrodas Chisseaux, Francija.

 4. TIANJIN JINTONG WATTS VALVE MANUFACTURING CO. LTD

  Ķīna

  Uzņēmums TIANJIN JINTONG WATTS VALVE MANUFACTURING CO. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī butterfly valves, gate valves, check valve, un ball valves nozarēs. Tas atrodas Tianjin, Ķīna.

 5. FLOLINE CORPORATION

  Indija

  Uzņēmums FLOLINE CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī ball valves, gate valves, un globe valves nozarēs. Tas atrodas Mumbai, Indija.

 1. WALWORTH

  Spānija

  Uzņēmums WALWORTH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī ball valves, gate valves, un globe valves nozarēs. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

 2. SINWA VALVE INDUSTRY LIMTED

  Ķīna

  Uzņēmums SINWA VALVE INDUSTRY LIMTED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī ball valves, gate valves, butterfly valves, un globe valves nozarēs. Tas atrodas Oubei Wenzhou, Ķīna.

 1. I G ASHBROOK FLUIDS HANDLING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums I G ASHBROOK FLUIDS HANDLING LTD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Centrbēdzes sūkņi, Plūsmas mērītāji, Centrbēdzes sūkņi, un Plūsmas mērītāji nozarēs. Tas atrodas Northwich, Apvienotā Karaliste.

 2. WENZHOU RUIXIN VALVE CO.,LTD

  Austrālija

  Uzņēmums WENZHOU RUIXIN VALVE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī ball valves, gate valves, un globe valves nozarēs. Tas atrodas Perth, Austrālija.

 3. GLOBAL OILFIELD SUPPLIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GLOBAL OILFIELD SUPPLIES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī forged valves, butterfly valves, ball valves, un gate valves nozarēs. Tas atrodas Brandon, Apvienotā Karaliste.

 4. VALFONTA CONTROL VALVES

  Spānija

  Uzņēmums VALFONTA CONTROL VALVES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī bronze industrial valves nozarēs. Tas atrodas Badalona(barcelona), Spānija.

 5. XIAMEN LANDEE VALVE IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums XIAMEN LANDEE VALVE IMPORT AND EXPORT CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Ball valves, butterfly valves, check valve, un industrial valves nozarēs. Tas atrodas Xiamen, Amerikas Savienotās Valstis.

 6. CORINOX

  Spānija

  Uzņēmums CORINOX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, valve accessories, stainless steel connections, Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, un sleeve boards nozarēs. Tas atrodas Logroño, Spānija.

 7. ZHEJIANG ONERO VALVE CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums ZHEJIANG ONERO VALVE CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī ball valves, gate valves, globe valves, un check valves nozarēs. Tas atrodas Wenzhou, Ķīna.

 8. BURACCO SAS

  Francija

  Uzņēmums BURACCO SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko caurļvadu vārstuļi, Hidrauliskie savienojumi, Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem, Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi, Rūpniecisko caurļvadu vārstuļi, Hidrauliskie savienojumi, Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem, un Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas Montceau Les Mines, Francija.

 1. ICMA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ICMA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, regulating and control valves for equipment and systems, un Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Cuggiono, Itālija.

 2. MUCON

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MUCON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas atrodas Macclesfield, Apvienotā Karaliste.

 3. KDV FLOW

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums KDV FLOW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī ball valves nozarēs. Tas atrodas Wakefield, Apvienotā Karaliste.

 4. CHINA MED VALVE CO., LTD.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums CHINA MED VALVE CO., LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī ball valves, butterfly valves, un gate valves nozarēs. Tas atrodas New York, Amerikas Savienotās Valstis.

 5. MECATORK ACTIONNEURS

  Francija

  Uzņēmums MECATORK ACTIONNEURS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi, Elektromotori un detaļas, Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi, un Elektromotori un detaļas nozarēs. Tas atrodas Seynod, Francija.

 6. ROTORK P.L.C.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ROTORK P.L.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī actuators, Electric actuators, Gearboxes, un pneumatic valves nozarēs. Tas atrodas Bath, Apvienotā Karaliste.

 7. ROTORK CONTROLS ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ROTORK CONTROLS ITALIA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Electric actuators, linear actuators, industrial valves, un motor-operated valves nozarēs. Tas atrodas Assago, Itālija.

 8. VALTORQUE VALVES KFT

  Ungārija

  Uzņēmums VALTORQUE VALVES KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarē. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 9. KSB

  Francija

  Uzņēmums KSB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, purification pumps, taps and fittings, pumps for industrial uses, un Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Gennevilliers, Francija.

 10. HOLMBURY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HOLMBURY LTD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliski vārsti, Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, Hidrauliski vārsti, couplings, hydraulic systems, un Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Tonbridge, Apvienotā Karaliste.