• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rakšanas pakalpojumi

Rezultāti

Rakšanas pakalpojumi - Imports eksports

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Founded in 1987 by businessman Reimund Freund and technician Raimund Foidl, Rover Technik Freund und Foidl GmbH is now an established company with its registered office in Lennestadt, South-Westphalia, with its core business in manufacturing, sales and consultancy relating to underground pipe laying. It focuses on both horizontal and vertical drilling and driving engineering. Reliability combined with speed and flexibility. With this philosophy, unlike the large corporations, we offer our customers all the benefits of a company with short official channels and rapid decision-making processes. Over a period of 20 years, Rover Technik has been able to implement and support numerous demanding projects in the area of underground pipe laying within Germany and abroad. Our continuously successful results are an indication of the efficient use of our equipment and the quality of our advice.

 2. SAS THIERRY TP 31

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SAS THIERRY TP 31, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Mūrnieki - pakalpojumi, un Mūrnieki - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Castelnau D'estrétefonds, Francija.

 3. EXCAVACIONES Y OBRA PÚBLICA EXOPBOU

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EXCAVACIONES Y OBRA PÚBLICA EXOPBOU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī DEMOLITIONS, excavation work, road surfaces, bitumen for roads, site clearing, CONCRETE, un garden decorations nozarēs. Tas atrodas Muro (illes Balears), Spānija.

 4. ZECH UMWELT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZECH UMWELT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Ulm, Vācija.

 5. HOME CONSTRUCTION

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HOME CONSTRUCTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mūrnieki - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Ēku restaurācija un remonts, Rakšanas pakalpojumi, Ēku restaurācija un remonts, un Rakšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas L'etoile, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. THOMAS LINDLBAUER GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums THOMAS LINDLBAUER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Mauerkirchen, Austrija.

 2. PIER (UK) VACUUM EXCAVATION

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PIER (UK) VACUUM EXCAVATION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Nosusināšana, Nosusināšana, excavator hire, gravel excavation, un excavation nozarēs. Tas atrodas Newton-Le-Willows, Apvienotā Karaliste.

 3. ANDRADE GUTIERREZ EUROPA, ÁFRICA, ASIA

  Portugāle

  Uzņēmums ANDRADE GUTIERREZ EUROPA, ÁFRICA, ASIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - celtniecība un sabiedriskie darbi nozarē. Tas darbojas arī Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Rakšanas pakalpojumi, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Rakšanas pakalpojumi, un building engineering nozarēs. Tas atrodas Porto Salvo, Portugāle.

 4. RABENEICK GMBH ROHR- UND KABELDICHTUNGEN

  Vācija

  Uzņēmums RABENEICK GMBH ROHR- UND KABELDICHTUNGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermētiski savienojumi un pakojumi nozarē. Tas darbojas arī Blīvējoši gredzeni, Būvniecības materiāli, Rakšanas pakalpojumi, Blīvējoši gredzeni, flanges for industrial piping, Būvniecības materiāli, un Rakšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Augustdorf, Vācija.

 5. ZELLINGER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ZELLINGER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Walding, Austrija.

 1. HM RÉNOVATION

  Beļģija

  Uzņēmums HM RÉNOVATION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Rakšanas pakalpojumi, Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi, Logu rāmji, Fasādes - pārklājumi, Rakšanas pakalpojumi, Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi, Logu rāmji, un Fasādes - pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Isières/ Ath, Beļģija.

 2. PIRKER BEWEGUNGSTECHNIK

  Austrija

  Uzņēmums PIRKER BEWEGUNGSTECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas St. Gallen, Austrija.

 1. SAND- UND SCHOTTERWERK CHRISTIAN HINTERSTEINER

  Austrija

  Uzņēmums SAND- UND SCHOTTERWERK CHRISTIAN HINTERSTEINER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Gresten, Austrija.

 2. BATI LIFTING

  Beļģija

  Uzņēmums BATI LIFTING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ēku restaurācija un remonts nozarē. Tas darbojas arī Rakšanas pakalpojumi, Rakšanas pakalpojumi, tile setter, un general renovation work nozarēs. Tas atrodas Bassenge (liege), Beļģija.

 3. GB SCAVI DI BIANCHI GIORGIO

  Itālija

  Uzņēmums GB SCAVI DI BIANCHI GIORGIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī earthmoving machinery, earthworks, earthmoving work, un excavation work nozarēs. Tas atrodas Como, Itālija.

 4. BLUMAQ SA

  Spānija

  Uzņēmums BLUMAQ SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Celtniecības transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Rakšanas pakalpojumi, caterpillar, Machined parts, Rakšanas pakalpojumi, un Machine maintenance nozarēs. Tas atrodas La Vall D'uxó-Castellón, Spānija.

 5. T.A.T.P LOCATION ET EVACUATION

  Francija

  Uzņēmums T.A.T.P LOCATION ET EVACUATION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī lorry hire, un digging and demolitions nozarēs. Tas atrodas Carlepont, Francija.

 6. NODETECH/SIGNE JEAN

  Beļģija

  Uzņēmums NODETECH/SIGNE JEAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kanalizācijas ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Rakšanas pakalpojumi, Rakšanas pakalpojumi, machine rental with operator, septic tanks, un garden laying-out nozarēs. Tas atrodas Jemeppe Sur Sambre, Beļģija.

 7. STRICKER GRUPPE

  Vācija

  Uzņēmums STRICKER GRUPPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 8. HERWEY

  Beļģija

  Uzņēmums HERWEY, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Rakšanas pakalpojumi, Betona konstrukcijas, Rakšanas pakalpojumi, Betona konstrukcijas, scrap recovery, un container services nozarēs. Tas atrodas Lanaken, Beļģija.

 1. INGENIERIA DE CIUDADES S.A. DE C.V.

  Meksika

  Uzņēmums INGENIERIA DE CIUDADES S.A. DE C.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī building, earthmoving, un urbanization work nozarēs. Tas atrodas Culiacan, Meksika.

 2. DELPORTE & ZONEN

  Beļģija

  Uzņēmums DELPORTE & ZONEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Uzņēmumu ēku celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Rakšanas pakalpojumi, Betona konstrukcijas, Betona plātnes, Rakšanas pakalpojumi, Betona konstrukcijas, Industrial floor coating, un Betona plātnes nozarēs. Tas atrodas Comines, Beļģija.

 3. BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE

  Luksemburga

  Uzņēmums BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Hidroponika - materiāli un aprīkojums, Mākslīgie augi, Rakšanas pakalpojumi, Hidroponika - materiāli un aprīkojums, Mākslīgie augi, un Rakšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Hivange, Luksemburga.

 4. ALTRA

  Francija

  Uzņēmums ALTRA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī public works, lorry hire, un crane truck rental nozarēs. Tas atrodas Bischoffsheim, Francija.

 5. AANNEMINGSBEDRIJF PRINCEN

  Beļģija

  Uzņēmums AANNEMINGSBEDRIJF PRINCEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Rakšanas pakalpojumi, Rakšanas pakalpojumi, excavators, un high voltage industrial electrical systems nozarēs. Tas atrodas Gingelom, Beļģija.

 6. A.G.O. DEBAEKE

  Beļģija

  Uzņēmums A.G.O. DEBAEKE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Rakšanas pakalpojumi, Rakšanas pakalpojumi, container services, un Refuse drums nozarēs. Tas atrodas Zonhoven, Beļģija.

 7. SAFEMEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SAFEMEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Sabiedriskie darbi, un Sabiedriskie darbi nozarēs. Tas atrodas Hohe Börde, Vācija.

 8. INGENIERÍA MITLAN

  Spānija

  Uzņēmums INGENIERÍA MITLAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Córdoba, Spānija.

 9. ALAIN DUBOIS

  Beļģija

  Uzņēmums ALAIN DUBOIS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī garden laying-out, outdoor installations, Outdoor terraces, un creation of parks, gardens and terraces nozarēs. Tas atrodas Noville Sur Mehaigne, Beļģija.

 10. HAVET

  Beļģija

  Uzņēmums HAVET, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Rakšanas pakalpojumi, Iekapsulēšanas celtniecība, Rakšanas pakalpojumi, Iekapsulēšanas celtniecība, trimming, un building of car parks nozarēs. Tas atrodas Baelen, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Rakšanas pakalpojumi - Imports eksports

Rezultātu skaits

4221 Uzņēmumi