• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • raktuves - pakalpojumi rūpniecībā

Rezultāti

Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā - Imports eksports

 1. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Turcija

  Uzņēmums ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, un Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. GEOVARIANCES

  Francija

  Uzņēmums GEOVARIANCES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Avon Cedex, Francija.

 3. ABG ENTERPRISE

  Turcija

  Uzņēmums ABG ENTERPRISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī bentonite, marble bathroom top, travertine, un granite nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S

  Turcija

  Uzņēmums GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. ASSOCIATION BRANTON

  Ukraina

  Uzņēmums ASSOCIATION BRANTON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī metal laminates, un geological surveys nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OZSOYLAR NATURAL STONE

  Turcija

  Uzņēmums OZSOYLAR NATURAL STONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Mugla, Turcija.

 2. CETAŞ GRUP

  Turcija

  Uzņēmums CETAŞ GRUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī slates for construction work, un coloured sand nozarēs. Tas atrodas Erzincan, Turcija.

 3. NITCO TRADING CO.

  Turcija

  Uzņēmums NITCO TRADING CO., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, spare parts, import, export, un Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. ÖZERLER MERMER

  Turcija

  Uzņēmums ÖZERLER MERMER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī white marble, marble indoor flooring for industrial buildings, un marble blocks nozarēs. Tas atrodas Pendik, Turcija.

 5. KORKMAZLAR MINIG CO

  Turcija

  Uzņēmums KORKMAZLAR MINIG CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Aydin, Turcija.

 1. AK DOGALTAS

  Turcija

  Uzņēmums AK DOGALTAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 2. AYSAN

  Turcija

  Uzņēmums AYSAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Eskisehir, Turcija.

 1. BNB MADENCİLİK

  Turcija

  Uzņēmums BNB MADENCİLİK, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, calcium carbonate, calcite, fodder, un Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Manisa Akhisar, Turcija.

 2. TINAS MADENCILIK

  Turcija

  Uzņēmums TINAS MADENCILIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī bentonite, un litter box sand nozarēs. Tas atrodas Eskişehir, Turcija.

 3. OZPAMIR MAINING

  Turcija

  Uzņēmums OZPAMIR MAINING, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī natural talc nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. OZCENGIZ AS

  Turcija

  Uzņēmums OZCENGIZ AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī litter box sand, un bentonite nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 5. PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC.

  Turcija

  Uzņēmums PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 6. FELIX LJUBEC

  Slovēnija

  Uzņēmums FELIX LJUBEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Zobrati, automatic turning, un Zobrati nozarēs. Tas atrodas Ptuj, Slovēnija.

 7. LAVIOSA SAN VE TIC LTD

  Turcija

  Uzņēmums LAVIOSA SAN VE TIC LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - izejmateriāli, Izejvielas keramikas rūpniecībai, litter box sand, bentonite, Papīrs un kartons - izejmateriāli, un Izejvielas keramikas rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Ordu-Fatsa, Turcija.

 8. UTELKA DERI SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums UTELKA DERI SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Sindirgi-Balikesir, Turcija.

 1. A&R MUENSTERLAND RABIA EL-LAHIB

  Vācija

  Uzņēmums A&R MUENSTERLAND RABIA EL-LAHIB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Dülmen, Vācija.

 2. SERDAR ÖZŞENLER

  Turcija

  Uzņēmums SERDAR ÖZŞENLER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī kaolin, natural talc, un bentonite nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. ŞIMAL MADENCILIK EMLAK GIDA A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums ŞIMAL MADENCILIK EMLAK GIDA A.Ş, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī magnetite, limestone, un bentonite nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. SCHLÜSSELDIENST ALBERT

  Vācija

  Uzņēmums SCHLÜSSELDIENST ALBERT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī keys copied nozarēs. Tas atrodas Stutgart, Vācija.

 5. MINECO LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MINECO LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī services for the mining industry nozarēs. Tas atrodas Croydon, Apvienotā Karaliste.

 6. LANZBAUMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LANZBAUMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Rūpniecisko iekārtu remonts, Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, un Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarēs. Tas atrodas Hutthurm, Vācija.

 7. NADU MINING INC

  Turcija

  Uzņēmums NADU MINING INC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī perlite nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 8. SEHA STONE

  Turcija

  Uzņēmums SEHA STONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Granīta betons, marble blocks, white marble, Granīta betons, un marble slabs nozarēs. Tas atrodas Burdur, Turcija.

 9. VAN MERMER

  Turcija

  Uzņēmums VAN MERMER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Van, Turcija.

 10. BRANDON INTEGRATION

  Ukraina

  Uzņēmums BRANDON INTEGRATION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī metal laminates, un mining study and research nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

Filtri

Rezultāti

Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā - Imports eksports

Rezultātu skaits

7981 Uzņēmumi