• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • raktuves - pakalpojumi rūpniecībā

Rezultāti

Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā - Imports eksports

 1. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Turcija

  Uzņēmums ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, un Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. GEOVARIANCES

  Francija

  Uzņēmums GEOVARIANCES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Avon Cedex, Francija.

 3. GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S

  Turcija

  Uzņēmums GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. ABG ENTERPRISE

  Turcija

  Uzņēmums ABG ENTERPRISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī bentonite, marble bathroom top, travertine, un granite nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. SIAN ENTERPRISES

  Pakistāna

  Uzņēmums SIAN ENTERPRISES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Gujranwala, Pakistāna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OZSOYLAR NATURAL STONE

  Turcija

  Uzņēmums OZSOYLAR NATURAL STONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Mugla, Turcija.

 2. ANAND TALC

  Ēģipte

  Uzņēmums ANAND TALC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Cairo, Ēģipte.

 3. KENEMA GLOBAL INVESTMENT SL

  Sjerraleone

  Uzņēmums KENEMA GLOBAL INVESTMENT SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī 8k gold jewellery, un cut diamonds nozarēs. Tas atrodas Kenema, Sjerraleone.

 4. KAZSPECGEOLOGIYA

  Kazahstāna

  Uzņēmums KAZSPECGEOLOGIYA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Almatyi, Kazahstāna.

 5. GARMOOZ MINING SERVICES LLC

  Omāna

  Uzņēmums GARMOOZ MINING SERVICES LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī mining products, un limestone nozarēs. Tas atrodas Muscat, Omāna.

 1. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, Svins un sakausējumi, Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, zinc, un Svins un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. ASSOCIATION BRANTON

  Ukraina

  Uzņēmums ASSOCIATION BRANTON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī metal laminates, un geological surveys nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 1. A . M . H . BATRAN MINE TALC COM

  Ēģipte

  Uzņēmums A . M . H . BATRAN MINE TALC COM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Giza, Ēģipte.

 2. HIDRAULIC CHILE E.I.R.L.

  Čīle

  Uzņēmums HIDRAULIC CHILE E.I.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Santiago, Čīle.

 3. AYSAN

  Turcija

  Uzņēmums AYSAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Eskisehir, Turcija.

 4. OZPAMIR MAINING

  Turcija

  Uzņēmums OZPAMIR MAINING, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī natural talc nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. NITCO TRADING CO.

  Turcija

  Uzņēmums NITCO TRADING CO., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, spare parts, import, export, un Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 6. KORKMAZLAR MINIG CO

  Turcija

  Uzņēmums KORKMAZLAR MINIG CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Aydin, Turcija.

 7. AK DOGALTAS

  Turcija

  Uzņēmums AK DOGALTAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 8. PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC.

  Turcija

  Uzņēmums PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. FELIX LJUBEC

  Slovēnija

  Uzņēmums FELIX LJUBEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Zobrati, automatic turning, un Zobrati nozarēs. Tas atrodas Ptuj, Slovēnija.

 2. ÖZERLER MERMER

  Turcija

  Uzņēmums ÖZERLER MERMER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī white marble, marble indoor flooring for industrial buildings, un marble blocks nozarēs. Tas atrodas Pendik, Turcija.

 3. OZCENGIZ AS

  Turcija

  Uzņēmums OZCENGIZ AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī litter box sand, un bentonite nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 4. TINAS MADENCILIK

  Turcija

  Uzņēmums TINAS MADENCILIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī bentonite, un litter box sand nozarēs. Tas atrodas Eskişehir, Turcija.

 5. LANZBAUMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LANZBAUMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Rūpniecisko iekārtu remonts, Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, un Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarēs. Tas atrodas Hutthurm, Vācija.

 6. CETAŞ GRUP

  Turcija

  Uzņēmums CETAŞ GRUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī slates for construction work, un coloured sand nozarēs. Tas atrodas Erzincan, Turcija.

 7. BNB MADENCİLİK

  Turcija

  Uzņēmums BNB MADENCİLİK, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, calcium carbonate, calcite, fodder, un Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Manisa Akhisar, Turcija.

 8. NADU MINING INC

  Turcija

  Uzņēmums NADU MINING INC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī perlite nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 9. UTELKA DERI SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums UTELKA DERI SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Sindirgi-Balikesir, Turcija.

 10. SERDAR ÖZŞENLER

  Turcija

  Uzņēmums SERDAR ÖZŞENLER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī kaolin, natural talc, un bentonite nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

Filtri

Rezultāti

Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā - Imports eksports

Rezultātu skaits

8006 Uzņēmumi