• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • raugi un pārtikas fermenti

Rezultāti

Raugi un pārtikas fermenti - Imports eksports

 1. TOMEGA SA

  Beļģija

  Verified by europages badge

  TOMEGA S.A. Constructor of processing and conversion machinery for dairy products. Your milk processing partner. Our machines are custom-designed and made to your needs and requirements. Highest quality materials (exclusively European components). We distribute products such as fruits on sugar for yoghurt, fermenting agents, rennet, cheese drainers, cheese cloth, cheese-making accessories, measuring instruments, etc.

 2. SPL INTERNATIONAL LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SPL INTERNATIONAL LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas atrodas Ellesmere Port, Apvienotā Karaliste.

 3. MACHLOG FOREIGN TRADE CO. LTD.

  Turcija

  Uzņēmums MACHLOG FOREIGN TRADE CO. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. PROENOL INDUSTRIA BIOTECNOLOGICA LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums PROENOL INDUSTRIA BIOTECNOLOGICA LDA., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas Canelas, Portugāle.

 5. FALA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FALA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, Kūkas - pusfabrikāti, bakery products, leaven, un patisserie and pasta products nozarēs. Tas atrodas Bühl, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PATISFRANCE - PURATOS

  Francija

  Uzņēmums PATISFRANCE - PURATOS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Raugi un pārtikas fermenti, wholesale organic foods, baking powder, Raugi un pārtikas fermenti, un flour nozarēs. Tas atrodas Rungis, Francija.

 2. BIOAGRO SRL

  Itālija

  Uzņēmums BIOAGRO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas atrodas Thiene, Itālija.

 3. F.X. WIENINGER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums F.X. WIENINGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas darbojas arī bread yeasts, leaven, chemical and natural yeasts, un yeasts for the food and canning industry nozarēs. Tas atrodas Passau, Vācija.

 4. SACCO SYSTEM

  Itālija

  Uzņēmums SACCO SYSTEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas darbojas arī milk enzymes, milk enzymes for the food and canning industry, natural rennet in powder form, un household fermentation device nozarēs. Tas atrodas Cadorago, Itālija.

 5. LAFFORT ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LAFFORT ITALIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas darbojas arī wine-making coadjuvants, products for wine-making, wine-making tannins, un enzymes nozarēs. Tas atrodas Tortona, Itālija.

 1. BIOTEC FERMENTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BIOTEC FERMENTI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas darbojas arī milk enzymes, un natural rennet nozarēs. Tas atrodas Cornegliano Laudense, Itālija.

 2. ANGEL YEAST

  Ķīna

  Uzņēmums ANGEL YEAST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas atrodas Yichang, Ķīna.

 1. ATECNOS

  Itālija

  Uzņēmums ATECNOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas atrodas Oderzo, Itālija.

 2. LA FERME VIGNECOISE

  Francija

  Uzņēmums LA FERME VIGNECOISE, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas Vignec, Francija.

 3. HABRE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HABRE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas darbojas arī bread yeasts, un leaven nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 4. ISERNHÄGER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ISERNHÄGER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Raugi un pārtikas fermenti, Automation of production sites, flavourings for the confectionery industry, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas Isernhagen, Vācija.

 5. BIOCEANE

  Francija

  Uzņēmums BIOCEANE, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas St Herblain, Francija.

 6. ALGIST BRUGGEMAN

  Beļģija

  Uzņēmums ALGIST BRUGGEMAN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 7. NATUREGE

  Francija

  Uzņēmums NATUREGE, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas Jassans Riottier, Francija.

 8. PE "SLAVUTYCH-TARA"

  Ukraina

  Uzņēmums PE "SLAVUTYCH-TARA", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas atrodas Zaporozhye, Ukraina.

 1. VORONEZHSKIE YEAST LLC

  Turcija

  Uzņēmums VORONEZHSKIE YEAST LLC, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas atrodas ISTANBUL, Turcija.

 2. YEAST PLANT OJSC

  Baltkrievija

  Uzņēmums YEAST PLANT OJSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 3. MIELLERIE ESTIVAMIELS

  Francija

  Uzņēmums MIELLERIE ESTIVAMIELS, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas Estivareilles, Francija.

 4. BESTFOODS FRANCE INDUSTRIES

  Francija

  Uzņēmums BESTFOODS FRANCE INDUSTRIES, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas Rueil Malmaison, Francija.

 5. CROP IBERICA SA

  Spānija

  Uzņēmums CROP IBERICA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas konservanti nozarē. Tas darbojas arī Nepārtikas esences un smaržvielas, Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Nepārtikas esences un smaržvielas, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas Arganda, Spānija.

 6. PEYRE

  Francija

  Uzņēmums PEYRE, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas Aumont Aubrac, Francija.

 7. ACTIDIET

  Francija

  Uzņēmums ACTIDIET, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas La Broque, Francija.

 8. LA PRIMAVERA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LA PRIMAVERA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Raugi un pārtikas fermenti nozarē. Tas darbojas arī baking powder nozarēs. Tas atrodas Ragusa, Itālija.

 9. HISTOIRE D'OEUF

  Francija

  Uzņēmums HISTOIRE D'OEUF, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas Gennes Sur Seiche, Francija.

 10. MADRAS

  Francija

  Uzņēmums MADRAS, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, Raugi un pārtikas fermenti, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Raugi un pārtikas fermenti nozarēs. Tas atrodas Pertuis, Francija.