• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ravioli

Rezultāti

Ravioli - Imports eksports

 1. GROUPE RIVIERE

  Francija

  Verified by europages badge

  The Rivière Group which has been firmly rooted in its locality for 3 generations in the South-West of France, concocts and prepares innovative gourmet ready meals, based on traditional French recipes. The recipes are formulated from natural ingredients, without colourants, preservatives or artificial flavourings. The Rivière Group expresses its attachment to the quality of its products and its commitment through its CSR policy across its brands. Maison Rivière showcases the traditional French recipes of south-western prepared meat dishes. Les Mets de Provence brings sunshine to your plate with culinary aids, condiments, aperitif spreads and Provence-flavoured cooked vegetables dishes. Aroma One is the specialist for herb and spice purées in tubes, for practical and flavoursome cooking. Solvia takes your taste buds on their travels and your 5 senses abroad with condiments, sauces and organic cooked vegetables. Our commitments to supply quality products: - Manufactured in France - French-sourced meats and vegetables - Clean label and nutritionally balanced recipes - SME quality labelling and our productions sites (CSR) - Well-functioning production facilities and accreditation by international standards (IFS, BRC, Bio)

 2. SAS PINJA

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SAS PINJA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas atrodas Grigny, Francija.

 3. RIGHETTI GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RIGHETTI GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas atrodas Mühlheim, Vācija.

 4. FOOD VALLEY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FOOD VALLEY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, Tortelini, pumpkin tortelli, un tortelli nozarēs. Tas atrodas Collecchio, Itālija.

 5. PASTAS DI CARLO S.L.

  Spānija

  Uzņēmums PASTAS DI CARLO S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, frozen foods - production, food sector distribution, un Pārtikas produkti - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Pontevedra, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PASTIFICIO FRANCESCHI

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO FRANCESCHI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas darbojas arī fresh stuffed pasta, fresh pasta products, un fresh homemade pasta nozarēs. Tas atrodas Viareggio, Itālija.

 2. MAGHREB BUSINESS AND TRADE SARL

  Maroka

  Uzņēmums MAGHREB BUSINESS AND TRADE SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas darbojas arī gastronomy, un sauces nozarēs. Tas atrodas Marrakech, Maroka.

 3. AEMISEGGER HAUSMACHER-TEIGWAREN

  Šveice

  Uzņēmums AEMISEGGER HAUSMACHER-TEIGWAREN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas atrodas St. Gallen, Šveice.

 4. MOSNA GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MOSNA GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas darbojas arī Makaronu produkti, Tortelini, Makaronu produkti, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Troisdorf, Vācija.

 5. PASTA DI MONACO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PASTA DI MONACO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas darbojas arī fresh bran-enriched pasta, un egg garganelli nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 1. PASTÉ SRL

  Itālija

  Uzņēmums PASTÉ SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Ravioli, un fresh pasta products nozarēs. Tas atrodas Bra, Itālija.

 2. ZINI ALIMENTARI SPA

  Itālija

  Uzņēmums ZINI ALIMENTARI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas darbojas arī deep-frozen filled pasta, un fresh stuffed pasta nozarēs. Tas atrodas Cesano Boscone, Itālija.

 1. PASTIFICIO DLA VECIA BULAGNA

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO DLA VECIA BULAGNA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, fresh pasta products, fresh homemade pasta, un Ravioli nozarēs. Tas atrodas Zoppola, Itālija.

 2. PUNTO E PASTA - LA CASA DEL RAVIOLO

  Itālija

  Uzņēmums PUNTO E PASTA - LA CASA DEL RAVIOLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, traditional sweets, un Ravioli nozarēs. Tas atrodas Maratea, Itālija.

 3. STREET FOOD

  Itālija

  Uzņēmums STREET FOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas darbojas arī Restorāni, ēdināšana un ēdienu piegāde, fresh homemade pasta, fresh stuffed pasta, un Restorāni, ēdināšana un ēdienu piegāde nozarēs. Tas atrodas Marsala, Itālija.

 4. EGYPTIAN SAUDI COMPANY

  Ēģipte

  Uzņēmums EGYPTIAN SAUDI COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas atrodas Albhera, Ēģipte.

 5. MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C.

  Itālija

  Uzņēmums MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Casciana Terme Lari, Itālija.

 6. SPANU RINA

  Itālija

  Uzņēmums SPANU RINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Canelli, Itālija.

 7. RUSTICHELLA D'ABRUZZO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums RUSTICHELLA D'ABRUZZO S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Pianella, Itālija.

 8. PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Cagliari, Itālija.

 1. ARTE & PASTA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARTE & PASTA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Boscoreale, Itālija.

 2. REAL PASTA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums REAL PASTA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Reggio Nell'emilia, Itālija.

 3. GENUITALY PRODUZIONE PASTA FRESCA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GENUITALY PRODUZIONE PASTA FRESCA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas San Giorgio Bigarello, Itālija.

 4. TUGO FOOD SYSTEMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TUGO FOOD SYSTEMS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas atrodas Banbury, Apvienotā Karaliste.

 5. LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA

  Itālija

  Uzņēmums LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Fabriano, Itālija.

 6. PASTIFICIO NOVELLA

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO NOVELLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Sori, Itālija.

 7. PASTA GIOIOSA

  Itālija

  Uzņēmums PASTA GIOIOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Rodigo, Itālija.

 8. LA LASAGNETTA

  Itālija

  Uzņēmums LA LASAGNETTA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 9. CORNALI MARINO

  Itālija

  Uzņēmums CORNALI MARINO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Ravioli, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Ravioli nozarēs. Tas atrodas Ceriale, Itālija.

 10. PASTA ALL'UOVO MARCELLO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums PASTA ALL'UOVO MARCELLO S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Tivoli, Itālija.