• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm

Rezultāti

Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm - Imports eksports

 1. AMOTARGET TECHNOLOGY INDUSTRY & TRADE LTD. CO.

  Turcija

  Verified by europages badge

  Established in 2018, Amotarget is the Exclusive Authorized Distributor of Baltrotors, specializing in high-quality rotators for forestry and material handling. Our exclusive partnership with Baltrotors reflects our commitment to delivering industry-leading solutions. Collaborating with global brands like Caterpillar, Komatsu, JCB, Volvo, CASE, Atlas Copco, Ammann, and more, Amotarget offers a diverse range of construction equipment, commercial vehicle spare parts, mining vehicle spare parts, heavy-duty machines & industrial products. Our product portfolio features the latest and most reliable construction equipment and spare parts from top brands. Amotarget ensures high standards in quality and reliability, supported by our expert team's professional advice tailored to your specific requirements. Believing in the best value for your investment, Amotarget provides competitive pricing for high-quality products. Since 2018, our adaptability and comprehensive range have made us a versatile choice, serving diverse clients from automotive to construction sectors. Collaboration with leading brands like Caterpillar, Komatsu, JCB, and Volvo, CASE, Atlas Copco and Ammann allows us to offer options synonymous with quality and innovation. Amotarget is committed to continuous innovation, updating offerings with the latest advancements for access to cutting-edge equipment and technology. Choose Amotarget for reliable, expert solutions in construction and industrial equipment.Contact us!

 2. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas automašīnām, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Automašīnu ātrumkārbas, Motoru iznīcināšana, Kravas automobiļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un used motor vehicle components and parts nozarēs. Tas atrodas Villorba, Itālija.

 3. DIMEXCO GROUP

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DIMEXCO GROUP, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas automašīnām nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Riepas, Kompresori, Filtri vieglajām, kravas automašīnām un celtniecības transportlīdzekļiem, large stock skf bearings, Alternators, motor vehicle starter motors, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, un Riepas nozarēs. Tas atrodas Rixensart, Beļģija.

 4. AUTOPARTS SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AUTOPARTS SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rezerves daļas automašīnām nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarēs. Tas atrodas Copertino, Itālija.

 5. AYYEDEKPARÇA

  Turcija

  Uzņēmums AYYEDEKPARÇA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī accessories and spare parts nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OPTIMA TANKS

  Turcija

  Uzņēmums OPTIMA TANKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī fuel tanks, un hydraulic accessories for pumps and tanks nozarēs. Tas atrodas Karatay-Konya, Turcija.

 2. GLOBAL RESOURCE S.R.O

  Slovākija

  Uzņēmums GLOBAL RESOURCE S.R.O, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kravas automobiļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Transportlīdzekļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Transportlīdzekļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Zvolen, Slovākija.

 3. KALITE OTOMAT MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums KALITE OTOMAT MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī hub terminals nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. INTER SERVICE FREINS +

  Francija

  Uzņēmums INTER SERVICE FREINS +, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas atrodas Roncq, Francija.

 5. A-RICAMBI

  Turcija

  Uzņēmums A-RICAMBI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī spare parts nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. SHU AUTOMOTIVE

  Turcija

  Uzņēmums SHU AUTOMOTIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī wholesale of car spare parts, un accessories and spare parts nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. R&L PARTS

  Turcija

  Uzņēmums R&L PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - produkti automašīnām un transportam nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Loksnes atsperes, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, water pumps, Loksnes atsperes, un engine mount nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. SM PARTS MOTORLU ARAÇLAR

  Turcija

  Uzņēmums SM PARTS MOTORLU ARAÇLAR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī accessories and spare parts nozarēs. Tas atrodas Yenimahalle, Turcija.

 2. GRÖNER TRANSPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GRÖNER TRANSPORT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas atrodas Steinheim, Vācija.

 3. SAG - SALZBURGER ALUMINIUM GROUP

  Austrija

  Uzņēmums SAG - SALZBURGER ALUMINIUM GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī fuel tanks nozarēs. Tas atrodas Lend, Austrija.

 4. PENAX - PETR SÝBA S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums PENAX - PETR SÝBA S.R.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas atrodas Teplice, Čehija.

 5. OMS MAKINA IMALAT SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums OMS MAKINA IMALAT SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas atrodas Nevsehir, Turcija.

 6. KAM OTO YED PARCA LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums KAM OTO YED PARCA LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī Wheel hubs nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 7. LKW LASIC GMBH NUTZFAHRZEUGE MÜNCHEN

  Vācija

  Uzņēmums LKW LASIC GMBH NUTZFAHRZEUGE MÜNCHEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Smagās automašīnas, furgoni un kravas automobiļi nozarē. Tas darbojas arī Piekabes rūpnieciskajiem transportlīdzekļiem, Lietoti kravas automobiļi, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Piekabes rūpnieciskajiem transportlīdzekļiem, semi-trailers, Lietoti kravas automobiļi, un Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 8. UPK OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums UPK OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī pneumatic suspension nozarēs. Tas atrodas Nilüfer, Turcija.

 1. IMPARTEX LLC

  Igaunija

  Uzņēmums IMPARTEX LLC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 2. INCAR SRL

  Itālija

  Uzņēmums INCAR SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī light industrial vehicles, heavy industrial vehicles, truck spare, un spare parts for industrial vehicles nozarēs. Tas atrodas Venaria Reale, Itālija.

 3. KRML HIGH QUALITY SPARE PARTS

  Turcija

  Uzņēmums KRML HIGH QUALITY SPARE PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. FDPL

  Francija

  Uzņēmums FDPL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī hgv, un bodywork shop nozarēs. Tas atrodas Saint Georges De Commiers, Francija.

 5. ETC EUROPE TRUCK FINLAND OY

  Somija

  Uzņēmums ETC EUROPE TRUCK FINLAND OY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī HGV spare parts nozarēs. Tas atrodas Helsinki, Somija.

 6. CONTINUAL BRAKE CALIPER REPAIR KITS

  Turcija

  Uzņēmums CONTINUAL BRAKE CALIPER REPAIR KITS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī Buses nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. SMTR GROUP

  Turcija

  Uzņēmums SMTR GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. MTECH.AG-PARTS LLC

  Rusija

  Uzņēmums MTECH.AG-PARTS LLC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rezerves daļas automašīnām nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Car parts, Automotive parts, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 9. KREMETIS GIANIS

  Bulgārija

  Uzņēmums KREMETIS GIANIS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas atrodas Blagoevgrad, Bulgārija.

 10. FLEET PARTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FLEET PARTS LTD, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas atrodas Warrington, Apvienotā Karaliste.

Filtri

Rezultāti

Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm - Imports eksports

Rezultātu skaits

2026 Uzņēmumi