• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • riteņi- ritentiņi un skrituļi

Rezultāti

Riteņi- ritentiņi un skrituļi - Imports eksports

 1. GURTEC GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  We are an expert conveyor components OEM, offering crucial added value for our customers. We supply customers across the world with our production sites in Germany. Around 50 years ago GURTEC was established as a small family business. Today, after acquisition by NEPEAN, the GURTEC brand is back and stronger than ever. Our well-known, tried-and-tested GURTEC quality, supported by the strength and flexibility of a family-owned company, is vital for the success of our customers.

 2. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Blickle is one of the world's leading producers of wheels and castors. The company stocks over 30, 000 different products in its standard range. Blickle develops special solutions for special requirements. Today, the company produces more than 15 million wheels, swivel and fixed castors annually. The wheels and castors can be used in all kinds of machinery and transportation devices, such as in intralogistics, mechanical and plant engineering and the food industry. The company was founded in 1953. Blickle initially manufactured wheelbarrow wheels. This resulted in a range of high-quality wheels, swivel and fixed castors. In 1967, the first overseas sales company was established. Today, Blickle is represented by 21 dedicated sales companies in Europe, North America, Asia and Australia, as well as by exclusive agencies in over 120 countries worldwide.

 3. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  We manufacture over 900 types of roller bearings every year. This ranges from standard roller bearings to customised special bearing solutions over a range of diameters from 50 mm to 2500 mm. In addition to various roller bearing components, we also supply our customers with special precision components and roller bearing accessories. Our particular strength lies in research and development work for application-optimised special bearings. Working directly with customers, we fine-tune, test and implement technical options. Our engineering portfolio not only includes project-based calculations, but also practical durability and strength tests, as well as bearing assessments. We offer quality through expertise – maximum quality is the common thread through our entire manufacturing – from procuring materials to delivering products. KRW Wälzlager has been producing bearings from the historical site to the west of Leipzig, eastern Germany, since 1934. We also have sales offices in China, India, Kazakhstan and Southeast Asia in order to be in close proximity to customers and to offer application-specific support.

 4. VOLVOX-ROLLEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VOLVOX-ROLLEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Kamen, Vācija.

 5. RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TECNO RUOTE GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Gumijas riteņi, ritentiņi un skrituļi, industrial wheels, wheels and castors, plastic wheels, Gumijas riteņi, ritentiņi un skrituļi, manufacture of wheels, nylon wheels, wheels for trolleys, un polyrethene wheels nozarēs. Tas atrodas Brendola, Itālija.

 2. ASCO ADOLF SUERMANN KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASCO ADOLF SUERMANN KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Usingen, Vācija.

 3. BS ROLLEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BS ROLLEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ritentiņi mēbelēm nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Heavy-duty castors, Light-duty castors, Lifting castors, Conveyor rollers, Table castors, plastic wheels, un Pneumatic tyres nozarēs. Tas atrodas Remscheid, Vācija.

 4. STARK GUMMIWALZEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STARK GUMMIWALZEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī rubber rollers, Silicone rollers, Grinding of rubber rollers, Roller repairs, Metal roller cores, Rollers for the textile industry, Roll coverings, Roll coverings, rubberised, un Transport rollers nozarēs. Tas atrodas Sontheim, Vācija.

 5. HARHUES & TEUFERT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HARHUES & TEUFERT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Velbert, Vācija.

 1. A.R.E.S.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums A.R.E.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm, un Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm nozarēs. Tas atrodas Baranzate, Itālija.

 2. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Preču kraušana - transportēšanas ierīces, Transportēšana iekštelpās - ierīces, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, Preču kraušana - transportēšanas ierīces, Transportēšana iekštelpās - ierīces, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, un industrial trailers nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 1. MW SCHAUMSTOFF AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MW SCHAUMSTOFF AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Kriens, Šveice.

 2. ROLLENBAU GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROLLENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 3. TENTE-ROLLEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TENTE-ROLLEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Wermelskirchen, Vācija.

 4. ROLKO KOHLGRÜBER GMBH

  Vācija

  Rolko Kohlgrüber GmbH ir viens no pasaulē vadošajiem rehabilitācijas piederumu, ratiņkrēslu piederumu un slimnīcu gultu piederumu, kā arī riteņu, ritentiņu un komponentu ražotājiem uzņēmumiem, kas aptver plašu nozaru klāstu. Ar savu galveno mītni Vācijā un stratēģiskajām vietām Dānijā, Nīderlandē, ASV, kā arī atsevišķu ražošanu Ķīnā, uzņēmums garantē uzticamas konsultācijas, atbalstu un ātru piegādi visā pasaulē. Ražotāji un izplatītāji no vairāk nekā 80 valstīm uzticas Rolko plašajam produktu klāstam, tostarp riteņiem, riepām, necaurduramiem riepu risinājumiem un papildu komponentiem ratiņkrēsliem un rehabilitācijas aprīkojumam, kā arī rehabilitācijas palīglīdzekļiem, piemēram, ratiņkrēslu rampām, laikapstākļiem izturīgiem. apģērba un pārvietošanās palīglīdzekļi, kā arī palīglīdzekļi sēdēšanai, sienas buferu ruļļi un atbalsta sistēmas slimnīcu gultām. Turklāt ar uzticamiem riteņiem, ritentiņiem un rullīšiem, riepām, indeksēšanas virzuļiem, asīm un papildu komponentiem ražotājiem un izplatītājiem dažādās rūpniecības nozarēs, piemēram, lauksaimniecības tehnika, bērnu transportlīdzekļi, transporta aprīkojums, transportēšanas tehnika, sporta aprīkojums, tīrīšanas aprīkojums, mašīnbūve , veikalu aprīkojums vai laivu piekabes, Rolko ir pieejams ar palīdzību un padomu.

 5. RÄDER WENDT GMBH & CO.

  Vācija

  Uzņēmums RÄDER WENDT GMBH & CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī polyrethene wheels, un caster sets nozarēs. Tas atrodas Seeth-Ekholt, Vācija.

 6. MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER

  Polija

  Uzņēmums MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi preču kraušanas iekārtām nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi, un Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarēs. Tas atrodas Grodzisk Mazowiecki, Polija.

 7. HTS CASTER SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums HTS CASTER SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi preču kraušanas iekārtām, Ritentiņi mēbelēm, Riteņi, ritentiņi un skrituļi preču kraušanas iekārtām, Ritentiņi mēbelēm, un wheels for industrial trolleys nozarēs. Tas atrodas iSTANBUL, Turcija.

 8. AQUITAINE ROUES CHARIOTS

  Francija

  Uzņēmums AQUITAINE ROUES CHARIOTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm, bearings, pins, Trolley wheels, un Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm nozarēs. Tas atrodas Bordeaux, Francija.

 1. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francija

  Uzņēmums RHÔNE ÉLASTOMÈRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi preču kraušanas iekārtām, Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm, Gumijas riteņi, ritentiņi un skrituļi, Īpaši riteņi, Riteņi, ritentiņi un skrituļi preču kraušanas iekārtām, Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm, Gumijas riteņi, ritentiņi un skrituļi, un Īpaši riteņi nozarēs. Tas atrodas Aubagne Cedex, Francija.

 2. KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtņi un portālceltņi nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Crane accessories, rollers, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, un pulleys nozarēs. Tas atrodas Ingelbach-Bahnhof, Vācija.

 3. TENTE SAS

  Francija

  Uzņēmums TENTE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Metāla riteņi, ritentiņi un skrituļi, Zobrati, Riteņi, ritentiņi un skrituļi preču kraušanas iekārtām, rollers, Metāla riteņi, ritentiņi un skrituļi, Zobrati, un Riteņi, ritentiņi un skrituļi preču kraušanas iekārtām nozarēs. Tas atrodas Saint Fargeau Ponthierry, Francija.

 4. E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Rüthen, Vācija.

 5. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Grieķija

  Uzņēmums DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Palešu cēlāji, Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm, hand trolleys for goods handling, Palešu cēlāji, Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm, un castors and rollers for conveying equipment nozarēs. Tas atrodas Piraeus, Grieķija.

 6. PLASTBOX HANDELSKONTOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PLASTBOX HANDELSKONTOR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Oberndorf-Hochmössingen, Vācija.

 7. DC DI CANDIA RUOTE

  Itālija

  Uzņēmums DC DI CANDIA RUOTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī polyurethane wheel coatings, un rubber wheels nozarēs. Tas atrodas Besnate, Itālija.

 8. AR.TRADE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AR.TRADE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Gumijas riteņi, ritentiņi un skrituļi, Gumijas riteņi, ritentiņi un skrituļi, highway safety, un profiles for automobiles nozarēs. Tas atrodas Quinzano D'oglio, Itālija.

 9. DEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEC GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Rollers, Plastic parts for the automobile industry, guide rollers, un CNC turned parts nozarēs. Tas atrodas Wolfach, Vācija.

 10. TENTE RUEDAS S.A

  Spānija

  Uzņēmums TENTE RUEDAS S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi, wheels for industrial trolleys, nylon wheels, un Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarēs. Tas atrodas Montcada I Rexac, Spānija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Riteņi- ritentiņi un skrituļi - Imports eksports

Rezultātu skaits

1953 Uzņēmumi