• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • riteņi- ritentiņi un skrituļi

Rezultāti

Riteņi- ritentiņi un skrituļi - Imports eksports

 1. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Vācija

  Blickle is one of the world's leading producers of wheels and castors. The company stocks over 30, 000 different products in its standard range. Blickle develops special solutions for special requirements. Today, the company produces more than 15 million wheels, swivel and fixed castors annually. The wheels and castors can be used in all kinds of machinery and transportation devices, such as in intralogistics, mechanical and plant engineering and the food industry. The company was founded in 1953. Blickle initially manufactured wheelbarrow wheels. This resulted in a range of high-quality wheels, swivel and fixed castors. In 1967, the first overseas sales company was established. Today, Blickle is represented by 18 dedicated sales companies in Europe, North America, Asia and Australia, as well as by exclusive agencies in over 120 countries worldwide.

 2. GURTEC GMBH

  Vācija

  We are an expert conveyor components OEM, offering crucial added value for our customers. We supply customers across the world with our production sites in Germany. Around 50 years ago GURTEC was established as a small family business. Today, after acquisition by NEPEAN, the GURTEC brand is back and stronger than ever. Our well-known, tried-and-tested GURTEC quality, supported by the strength and flexibility of a family-owned company, is vital for the success of our customers.

 3. BÖHMER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Böhmer has been assisting customers from the crane building, dock-working, smelting, brick/ceramics, ship building and plant building industries since 1920. Our products range from small wheel sets with wheel diameters of 250 mm for transporters or turntables through to crane wheels of up to 1600 mm in diameter. We also offer rope pulleys in a lightweight welded construction and in a heavy cast smelted design with various different diameters. Our products are based on cast steel parts or forging blanks made by our (exclusively German) partners. Our in-house design and construction department comprising engineers, technicians and technical product designers subjects every product to testing on a test bench in order to bring it up to date with the latest technology and optimise its conditions of use. So you benefit from premium "made in Germany" quality, maximum product service life and outstanding customer service.

 4. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Rullīšu gultņi, Lodīšu gultņi, Pretberzes gultņi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Rullīšu gultņi, Lodīšu gultņi, Tapered Roller bearings, un Spindle bearing nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 5. VOLVOX-ROLLEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VOLVOX-ROLLEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Kamen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNO RUOTE GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Gumijas riteņi, ritentiņi un skrituļi, industrial wheels, wheels and castors, plastic wheels, Gumijas riteņi, ritentiņi un skrituļi, manufacture of wheels, nylon wheels, wheels for trolleys, un polyrethene wheels nozarēs. Tas atrodas Brendola, Itālija.

 3. ASCO ADOLF SUERMANN KG

  Vācija

  Uzņēmums ASCO ADOLF SUERMANN KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Usingen, Vācija.

 4. BS ROLLEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BS ROLLEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ritentiņi mēbelēm nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Heavy-duty castors, Light-duty castors, Lifting castors, Conveyor rollers, Table castors, plastic wheels, un Pneumatic tyres nozarēs. Tas atrodas Remscheid, Vācija.

 5. STARK GUMMIWALZEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STARK GUMMIWALZEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī rubber rollers, Silicone rollers, Grinding of rubber rollers, Roller repairs, Metal roller cores, Rollers for the textile industry, Roll coverings, Roll coverings, rubberised, un Transport rollers nozarēs. Tas atrodas Sontheim, Vācija.

 1. HARHUES & TEUFERT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HARHUES & TEUFERT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Velbert, Vācija.

 2. A.R.E.S.

  Itālija

  Uzņēmums A.R.E.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm, un Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm nozarēs. Tas atrodas Baranzate, Itālija.

 1. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Preču kraušana - transportēšanas ierīces, Transportēšana iekštelpās - ierīces, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, Preču kraušana - transportēšanas ierīces, Transportēšana iekštelpās - ierīces, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, un industrial trailers nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 2. TENTE-ROLLEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TENTE-ROLLEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Wermelskirchen, Vācija.

 3. ROLLENBAU GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ROLLENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 4. MW SCHAUMSTOFF AG

  Šveice

  Uzņēmums MW SCHAUMSTOFF AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas atrodas Kriens, Šveice.

 5. ROLKO KOHLGRÜBER GMBH

  Vācija

  Rolko Kohlgrüber GmbH ir viens no pasaulē vadošajiem rehabilitācijas piederumu, ratiņkrēslu piederumu un slimnīcu gultu piederumu, kā arī riteņu, ritentiņu un komponentu ražotājiem uzņēmumiem, kas aptver plašu nozaru klāstu. Ar savu galveno mītni Vācijā un stratēģiskajām vietām Dānijā, Nīderlandē, ASV, kā arī atsevišķu ražošanu Ķīnā, uzņēmums garantē uzticamas konsultācijas, atbalstu un ātru piegādi visā pasaulē. Ražotāji un izplatītāji no vairāk nekā 80 valstīm uzticas Rolko plašajam produktu klāstam, tostarp riteņiem, riepām, necaurduramiem riepu risinājumiem un papildu komponentiem ratiņkrēsliem un rehabilitācijas aprīkojumam, kā arī rehabilitācijas palīglīdzekļiem, piemēram, ratiņkrēslu rampām, laikapstākļiem izturīgiem. apģērba un pārvietošanās palīglīdzekļi, kā arī palīglīdzekļi sēdēšanai, sienas buferu ruļļi un atbalsta sistēmas slimnīcu gultām. Turklāt ar uzticamiem riteņiem, ritentiņiem un rullīšiem, riepām, indeksēšanas virzuļiem, asīm un papildu komponentiem ražotājiem un izplatītājiem dažādās rūpniecības nozarēs, piemēram, lauksaimniecības tehnika, bērnu transportlīdzekļi, transporta aprīkojums, transportēšanas tehnika, sporta aprīkojums, tīrīšanas aprīkojums, mašīnbūve , veikalu aprīkojums vai laivu piekabes, Rolko ir pieejams ar palīdzību un padomu.

 6. AQUITAINE ROUES CHARIOTS

  Francija

 7. HTS CASTER SYSTEMS

  Turcija

 8. MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER

  Polija

 1. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francija

 2. HONGXING CASTORS MANUFACTURER CO., LTD

  Ķīna

 3. RÄDER WENDT GMBH & CO.

  Vācija

 4. TENTE SAS

  Francija

 5. KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH

  Vācija

 6. E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH

  Vācija

 7. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Grieķija

 8. PLASTBOX HANDELSKONTOR GMBH

  Vācija

 9. DC DI CANDIA RUOTE

  Itālija

 10. TENTE RUEDAS S.A

  Spānija

Filtri

Rezultāti

Riteņi- ritentiņi un skrituļi - Imports eksports

Rezultātu skaits

1969 Uzņēmumi