• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sāļie cepumi un uzkožamie

Rezultāti

Sāļie cepumi un uzkožamie - Imports eksports

 1. PUMPIDUP

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PUMPIDUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Uzgriežņi, Pārtika - delikateses, Karameles, snack, popcorn, sweets, healthy meal, Visable supports ukrainian companies, un crackers nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 2. FLAVIE'S & CO

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLAVIE'S & CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti un sausās tortes, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Cepumu cepšana, Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti un sausās tortes, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, un Cepumu cepšana nozarēs. Tas atrodas Plérin, Francija.

 3. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Saldumu veikali, Bezalkoholiskie dzērieni, Gāzēti dzērieni, Aperitīvi bez alkohola, Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, Dzērieni, chocolate bars, chocolate, un confectioner's products nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 4. LA CHIPS FRANÇAISE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LA CHIPS FRANÇAISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Sāļie cepumi un uzkožamie, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Sāļie cepumi un uzkožamie, un Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Saint-Aubin, Francija.

 5. SMAKULI

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SMAKULI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Cepumu cepšana, Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti, biscuit production, biscuit factory, Cepumu cepšana, biscuit, un gluten-free product nozarēs. Tas atrodas Lviv, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. XOX GEBÄCK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums XOX GEBÄCK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Hameln, Vācija.

 2. TOTTIS - BINGO A.E.B.E.

  Grieķija

  Uzņēmums TOTTIS - BINGO A.E.B.E., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī chocolate nozarēs. Tas atrodas Gerakas, Grieķija.

 3. GLOBAL INTER ARGENTINA

  Argentīna

  Uzņēmums GLOBAL INTER ARGENTINA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti un sausās tortes, Brokastu pārslas, Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti un sausās tortes, un Brokastu pārslas nozarēs. Tas atrodas Buenos Aires, Argentīna.

 4. SKINNI SNAX

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SKINNI SNAX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī bar snacks, chick-peas, Sales and stock clearance by discount trading pallets, un Snack Foods nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 5. APERITIVOS DE AÑAVIEJA,S.A.

  Spānija

  Uzņēmums APERITIVOS DE AÑAVIEJA,S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā lauksaimniecība, snacks, Snack Foods, gluten-free product, un Bioloģiskā lauksaimniecība nozarēs. Tas atrodas Muro-Soria, Spānija.

 1. VSMAK LLC

  Ukraina

  Uzņēmums VSMAK LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī packaged sunflower seeds, un sunflower seed nozarēs. Tas atrodas Ivano-Frankivsk, Ukraina.

 2. SNACK CREATIONS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SNACK CREATIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Great Yarmouth, Apvienotā Karaliste.

 1. PROTERMARS SNACKS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PROTERMARS SNACKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Widdington, Apvienotā Karaliste.

 2. AZAR

  Serbija

  Uzņēmums AZAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Panchevo, Serbija.

 3. KOESTLIN D.D.

  Horvātija

  Uzņēmums KOESTLIN D.D., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, wafers, salted crackers, biscuit production, un Sāļie cepumi un uzkožamie nozarēs. Tas atrodas Bjelovar, Horvātija.

 4. REAL TRADE

  Ukraina

  Uzņēmums REAL TRADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī snacks, rusks, peanuts, un potato flakes nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 5. LA MAISON DE L'AIL NOIR

  Francija

  Uzņēmums LA MAISON DE L'AIL NOIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produktu pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, un Sāļie cepumi un uzkožamie nozarēs. Tas atrodas Sendets, Francija.

 6. ROGER & ROGER

  Beļģija

  Uzņēmums ROGER & ROGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Potato Chips, un Potato crisps and potato-based snacks nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 7. FAB FOODS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FAB FOODS, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Leatherhead, Apvienotā Karaliste.

 8. SNACK GARDEN KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums SNACK GARDEN KFT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā pārtika, gluten-free product, freeze-dried fruit, Diētiskā pārtika, un bar snacks nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 1. TERRABISCO S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums TERRABISCO S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Cepumu cepšana, un Cepumu cepšana nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 2. CINESNACK

  Itālija

  Uzņēmums CINESNACK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Milano, Itālija.

 3. HAPPY PEOPLE PLANET

  Luksemburga

  Uzņēmums HAPPY PEOPLE PLANET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Sāļie cepumi un uzkožamie, Šokolādes saldumi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Sāļie cepumi un uzkožamie, un Šokolādes saldumi nozarēs. Tas atrodas Kopstal, Luksemburga.

 4. LEVOM GRUP GIDA ÜRÜNLERI

  Turcija

  Uzņēmums LEVOM GRUP GIDA ÜRÜNLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī dried fruit nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. SIMSEKOGULLARI NUTS COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums SIMSEKOGULLARI NUTS COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī sauces and seasonings, un roasted seeds nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 6. BAKETIME LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BAKETIME LTD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti, Sāļie cepumi un uzkožamie, sweet crackers, Biskvīti, un biscuit factory nozarēs. Tas atrodas Middlesbrough, Apvienotā Karaliste.

 7. BIOFOODLAB LLC

  Rusija

  Uzņēmums BIOFOODLAB LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zīdaiņu pārtika nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Diētiskā pārtika, Bioloģiskā pārtika, Sāļie cepumi un uzkožamie, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Diētiskā pārtika, un Bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 8. FORTUNE FACTORY SPAIN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums FORTUNE FACTORY SPAIN S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Benissa, Spānija.

 9. DELIZIE BAKERY SRL

  Itālija

  Uzņēmums DELIZIE BAKERY SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī bakery products, therapeutic hose, un rusks nozarēs. Tas atrodas Alba, Itālija.

 10. REALTRADE

  Ukraina

  Uzņēmums REALTRADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Zemesrieksti, Saulespuķu sēklas, chips, Zemesrieksti, un Saulespuķu sēklas nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

Meklēt cenas priekš