• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sāļie cepumi un uzkožamie

Rezultāti

Sāļie cepumi un uzkožamie - Imports eksports

 1. FLAVIE'S & CO

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLAVIE'S & CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti un sausās tortes, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Cepumu cepšana, Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti un sausās tortes, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, un Cepumu cepšana nozarēs. Tas atrodas Plérin, Francija.

 2. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Saldumu veikali, Bezalkoholiskie dzērieni, Gāzēti dzērieni, Aperitīvi bez alkohola, Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, Dzērieni, chocolate bars, chocolate, un confectioner's products nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 3. PUMPIDUP

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PUMPIDUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Uzgriežņi, Pārtika - delikateses, Karameles, snack, popcorn, sweets, healthy meal, Visable supports ukrainian companies, un crackers nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 4. LA CHIPS FRANÇAISE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LA CHIPS FRANÇAISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Sāļie cepumi un uzkožamie, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Sāļie cepumi un uzkožamie, un Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Saint-Aubin, Francija.

 5. LA MAISON DE L'AIL NOIR

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LA MAISON DE L'AIL NOIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produktu pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, Gastronomija - īpašs sortiments, Sāļie cepumi un uzkožamie, Organic black garlic, Black garlic powder, Black garlic, black garlic clove, black garlic paste, un powdered black garlic nozarēs. Tas atrodas Sendets, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SMAKULI

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SMAKULI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Cepumu cepšana, Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti, biscuit production, biscuit factory, Cepumu cepšana, biscuit, un gluten-free product nozarēs. Tas atrodas Lviv, Ukraina.

 2. XOX GEBÄCK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums XOX GEBÄCK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Hameln, Vācija.

 3. TOTTIS - BINGO A.E.B.E.

  Grieķija

  Uzņēmums TOTTIS - BINGO A.E.B.E., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī chocolate nozarēs. Tas atrodas Gerakas, Grieķija.

 4. SKINNI SNAX

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SKINNI SNAX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī bar snacks, chick-peas, Sales and stock clearance by discount trading pallets, un Snack Foods nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 5. SNACK CREATIONS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SNACK CREATIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Great Yarmouth, Apvienotā Karaliste.

 1. AZAR

  Serbija

  Uzņēmums AZAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Panchevo, Serbija.

 2. PROTERMARS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PROTERMARS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī soups, wholesale fresh meats, un freeze-dried meats nozarēs. Tas atrodas Widdington, Apvienotā Karaliste.

 1. APERITIVOS DE AÑAVIEJA,S.A.

  Spānija

  Uzņēmums APERITIVOS DE AÑAVIEJA,S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā lauksaimniecība, snacks, Snack Foods, gluten-free product, un Bioloģiskā lauksaimniecība nozarēs. Tas atrodas Muro-Soria, Spānija.

 2. VSMAK LLC

  Ukraina

  Uzņēmums VSMAK LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī packaged sunflower seeds, un sunflower seed nozarēs. Tas atrodas Ivano-Frankivsk, Ukraina.

 3. REAL TRADE

  Ukraina

  Uzņēmums REAL TRADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī snacks, rusks, peanuts, un potato flakes nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 4. KOESTLIN D.D.

  Horvātija

  Uzņēmums KOESTLIN D.D., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, wafers, salted crackers, biscuit production, un Sāļie cepumi un uzkožamie nozarēs. Tas atrodas Bjelovar, Horvātija.

 5. BIOFOODLAB LLC

  Rusija

  Uzņēmums BIOFOODLAB LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zīdaiņu pārtika nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Diētiskā pārtika, Bioloģiskā pārtika, Sāļie cepumi un uzkožamie, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Diētiskā pārtika, un Bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 6. BAKETIME LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BAKETIME LTD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti, Sāļie cepumi un uzkožamie, sweet crackers, Biskvīti, un biscuit factory nozarēs. Tas atrodas Middlesbrough, Apvienotā Karaliste.

 7. TERRABISCO S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums TERRABISCO S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Cepumu cepšana, un Cepumu cepšana nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 8. FORTUNE FACTORY SPAIN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums FORTUNE FACTORY SPAIN S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Benissa, Spānija.

 1. CINESNACK

  Itālija

  Uzņēmums CINESNACK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Milano, Itālija.

 2. FAB FOODS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FAB FOODS, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas atrodas Leatherhead, Apvienotā Karaliste.

 3. HAPPY PEOPLE PLANET

  Luksemburga

  Uzņēmums HAPPY PEOPLE PLANET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Sāļie cepumi un uzkožamie, Šokolādes saldumi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Sāļie cepumi un uzkožamie, un Šokolādes saldumi nozarēs. Tas atrodas Kopstal, Luksemburga.

 4. SNACK GARDEN KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums SNACK GARDEN KFT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā pārtika, gluten-free product, freeze-dried fruit, Diētiskā pārtika, un bar snacks nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 5. DELIZIE BAKERY SRL

  Itālija

  Uzņēmums DELIZIE BAKERY SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī bakery products, therapeutic hose, un rusks nozarēs. Tas atrodas Alba, Itālija.

 6. ROGER & ROGER

  Beļģija

  Uzņēmums ROGER & ROGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Potato Chips, un Potato crisps and potato-based snacks nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 7. LEVOM GRUP GIDA ÜRÜNLERI

  Turcija

  Uzņēmums LEVOM GRUP GIDA ÜRÜNLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī dried fruit nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 8. SIMSEKOGULLARI NUTS COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums SIMSEKOGULLARI NUTS COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī sauces and seasonings, un roasted seeds nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 9. DELI CARPOUS

  Grieķija

  Uzņēmums DELI CARPOUS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, chocolates, dried figs, energy bars, un Sāļie cepumi un uzkožamie nozarēs. Tas atrodas Volos, Grieķija.

 10. MERKATURA S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums MERKATURA S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nemuitojamu preču tirdzniecība - starptautiski nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti un sausās tortes, Lopbarība, Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti un sausās tortes, Lopbarība, un Sāļie cepumi un uzkožamie nozarēs. Tas atrodas Zlín, Čehija.