• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums

Rezultāti

Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

 1. S&M AGRICOLE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums S&M AGRICOLE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības produkcija, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecības mašīnas, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, spare parts, wholesale, production of agricultural machinery, Lauksaimniecības produkcija, un scrub-clearers for large areas nozarēs. Tas atrodas Ingwiller, Francija.

 2. SCHEIER FRANCE HYDROSEEDING TECHNOLOGY SARL

  Francija

  Uzņēmums SCHEIER FRANCE HYDROSEEDING TECHNOLOGY SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Saramon, Francija.

 3. TRAX TRADER

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TRAX TRADER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Cardiff, Apvienotā Karaliste.

 4. BROVIG MASKINER APS

  Dānija

  Uzņēmums BROVIG MASKINER APS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Kāpurķēžu traktori, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Kāpurķēžu traktori, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Tinglev, Dānija.

 5. LANDTECHNIK VILLACH GMBH

  Austrija

  Uzņēmums LANDTECHNIK VILLACH GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Villach, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AGROLION

  Ukraina

  Uzņēmums AGROLION, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Visable supports the Ukrainian companies, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Bila Tserkva, Ukraina.

 2. MASCHINENRING ENNS- PALTENTAL

  Austrija

  Uzņēmums MASCHINENRING ENNS- PALTENTAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, un Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Liezen, Austrija.

 3. DEMETRA S.P.A. - MARCHIO BREVIAGRI

  Itālija

  Uzņēmums DEMETRA S.P.A. - MARCHIO BREVIAGRI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Molinella, Itālija.

 4. AGROTECNICA PATRUNO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AGROTECNICA PATRUNO S.R.L., ir Multi-Category, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Lucera, Itālija.

 5. BOLEK I LOLEK

  Polija

  Uzņēmums BOLEK I LOLEK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī clothing accessories in mother of pearl, 3D controls, acoustic diffusers, un all-purpose vacuum cleaners for institutions nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 1. TANCO SALES LTD

  Īrija

  Uzņēmums TANCO SALES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Ražas novākšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Ražas novākšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Muine Bheag, Īrija.

 2. FANTINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FANTINI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Medole, Itālija.

 1. BERNARDI

  Itālija

  Uzņēmums BERNARDI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Pieve Di Soligo, Itālija.

 2. MAB

  Itālija

  Uzņēmums MAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gatteo, Itālija.

 3. MANUEL GARI E HIJOS S.R.C.

  Spānija

  Uzņēmums MANUEL GARI E HIJOS S.R.C., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnu remonts nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Mežu ciršana - mašīnas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, un Mežu ciršana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Fraga, Spānija.

 4. KOMLAND S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums KOMLAND S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Avelengo, Itālija.

 5. PUPIN SERGIO & C.

  Itālija

  Uzņēmums PUPIN SERGIO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Romans D'isonzo, Itālija.

 6. FAZA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FAZA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Citta' Di Castello, Itālija.

 7. NEGRIZZOLO S.A.S. DI NEGRIZZOLO PAOLO & C.

  Itālija

  Uzņēmums NEGRIZZOLO S.A.S. DI NEGRIZZOLO PAOLO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Grisignano Di Zocco, Itālija.

 8. GALLIGNANI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums GALLIGNANI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Russi, Itālija.

 1. BERTUOLA FRATELLI

  Itālija

  Uzņēmums BERTUOLA FRATELLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Paese, Itālija.

 2. ANGELONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ANGELONI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Montecarotto, Itālija.

 3. BASSI SEMINATRICI S.N.C. DI BASSI GIANLUCA & C

  Itālija

  Uzņēmums BASSI SEMINATRICI S.N.C. DI BASSI GIANLUCA & C, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Medicina, Itālija.

 4. AGRIMPIANTI DI LAZZARI AMBROGIO

  Itālija

  Uzņēmums AGRIMPIANTI DI LAZZARI AMBROGIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Veglie, Itālija.

 5. BALLIANA S.N.C. DI BALLIANA DARIO & C.

  Itālija

  Uzņēmums BALLIANA S.N.C. DI BALLIANA DARIO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Farra Di Soligo, Itālija.

 6. BISO SCHRATTENECKER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums BISO SCHRATTENECKER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, un Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Ort Im Innkreis, Austrija.

 7. C.S.F. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.S.F. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Grumolo Delle Abbadesse, Itālija.

 8. BERNABEI SILVIO

  Itālija

  Uzņēmums BERNABEI SILVIO, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Montese, Itālija.

 9. TECMA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECMA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Busca, Itālija.

 10. BELL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BELL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Reggio Nell'emilia, Itālija.