• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sēklu sēšana un aizsardzība

Rezultāti

Sēklu sēšana un aizsardzība - Imports eksports

 1. KREGLINGER EUROPE

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Kreglinger Europe is a specialty ingredients distributor, sourcing products from America to Australia and from China to Chili, providing solutions in all kinds of industries from Food over Beverages, to Food supplements and Pharma, Cosmetics, Agro and a wide series of Technical industries. With an in depth knowledge of ingredients and their applications, an experienced technical sales-team, supported by application labs, assist customers with finding the most addapted solutions for their formulation- or production problems. As an territorially exclusive distributor for most of our portfolio, Kreglinger is a recognized Specialty distributor. Supported by its own logistics affiliate (Kreglinger logistics – Kregspedi), it also provides a first class commercial service, combining the technical support with on time deliveries.

 2. AGROLEAD AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums AGROLEAD AGRICULTURAL MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, un Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. BIOIPM

  Turcija

  Uzņēmums BIOIPM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, fertilizer, pesticides, un organic and biological fertilizer nozarēs. Tas atrodas Kepez, Turcija.

 4. SPICELAND ENT.

  Vācija

  Uzņēmums SPICELAND ENT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, un Lauksaimniecība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas 10th Of Ramadan City, Vācija.

 5. VITISERVE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VITISERVE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, un Sēklu sēšana un aizsardzība nozarēs. Tas atrodas Sommerhausen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TIMSPRAYER

  Turcija

  Uzņēmums TIMSPRAYER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, Laistīšanas iekārtas dārziem, sprayers for farm machinery, sprayers, Sēklu sēšana un aizsardzība, un Laistīšanas iekārtas dārziem nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. SAINTENOY BERNARD ET FILS

  Beļģija

  Uzņēmums SAINTENOY BERNARD ET FILS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Augsnes gatavošana nozarē. Tas darbojas arī Ražas novākšana, Sēklu sēšana un aizsardzība, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, Ražas novākšana, Sēklu sēšana un aizsardzība, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, un farm tractors nozarēs. Tas atrodas Rouveroy, Beļģija.

 3. BIOFLORENSAGRO

  Turcija

  Uzņēmums BIOFLORENSAGRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, un Sēklu sēšana un aizsardzība nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 4. JARINI DIENSTVERLENING

  Nīderlande

  Uzņēmums JARINI DIENSTVERLENING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas atrodas De Lier, Nīderlande.

 5. ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS

  Turcija

  Uzņēmums ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas darbojas arī Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, Insekticīdi, environmentally-friendly insecticides, Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, Insekticīdi, un pesticides nozarēs. Tas atrodas Gebze Kocaeli, Turcija.

 1. AGRO 21 S.L

  Spānija

  Uzņēmums AGRO 21 S.L, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas atrodas La Almunia, Spānija.

 2. HMEZAD EXIM D.D.

  Slovēnija

  Uzņēmums HMEZAD EXIM D.D., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alus nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, Ražas novākšana, malt, malt for the beverage industry, Sēklu sēšana un aizsardzība, un Ražas novākšana nozarēs. Tas atrodas Zalec, Slovēnija.

 1. RIAVANILLE SARL

  Madagaskara

  Uzņēmums RIAVANILLE SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas atrodas Antalaha, Madagaskara.

 2. MONTE DA CAPELA - SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums MONTE DA CAPELA - SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL, LDA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, Sēklu sēšana un aizsardzība, un Wines - Portugal nozarēs. Tas atrodas Pias Serpa, Portugāle.

 3. SIPLEKA OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums SIPLEKA OÜ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā lauksaimniecība nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, organic oats, organic wheat, farming supplies, un Sēklu sēšana un aizsardzība nozarēs. Tas atrodas Lootvina, Igaunija.

 4. BPG BEIERSDORF-FREUDENBERG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BPG BEIERSDORF-FREUDENBERG GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, un Sēklu sēšana un aizsardzība nozarēs. Tas atrodas Beiersdorf-Freudenberg, Vācija.

 5. TARPS UK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TARPS UK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 6. VIVEROS DE LA ROSA

  Spānija

  Uzņēmums VIVEROS DE LA ROSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas atrodas Castro Del Río, Spānija.

 7. FUMIGATION

  Ukraina

  Uzņēmums FUMIGATION, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, fumigation, un Stādi, sīpoli un sēklas nozarēs. Tas atrodas Zaporozhie, Ukraina.

 8. AGROSAVFE

  Beļģija

  Uzņēmums AGROSAVFE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fitosanitārija - līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, Insekticīdi, Sēklu sēšana un aizsardzība, Insekticīdi, manufacturer of natural insecticide, un Fungicides and bactericides nozarēs. Tas atrodas Ghent, Beļģija.

 1. BIOFLORENS AGRO

  Turcija

  Uzņēmums BIOFLORENS AGRO, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, supplies for agriculture, horticultural supplies, un Sēklu sēšana un aizsardzība nozarēs. Tas atrodas antalya, Turcija.

 2. ARÁNDANOS VALBERRY

  Spānija

  Uzņēmums ARÁNDANOS VALBERRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas atrodas Vega De Villafufre, Spānija.

 3. SNE SCHWÄBISCHE NATURENERGIE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SNE SCHWÄBISCHE NATURENERGIE GMBH, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - pakalpojumi, Sēklu sēšana un aizsardzība, Ražas novākšana, Lauksaimniecība - pakalpojumi, Sēklu sēšana un aizsardzība, un Ražas novākšana nozarēs. Tas atrodas Dillingen, Vācija.

 4. GROCHOWZKI AND PARTNERS

  Vācija

  Uzņēmums GROCHOWZKI AND PARTNERS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas darbojas arī Exports of packed potatoes, onions, packaged corn, un soya beans nozarēs. Tas atrodas Erndtebruck, Vācija.

 5. KUM SEPETI

  Turcija

  Uzņēmums KUM SEPETI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. AMBRUS EXPORT IMPORT KFT

  Ungārija

  Uzņēmums AMBRUS EXPORT IMPORT KFT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, Graudaugi un graudi, Sēklu sēšana un aizsardzība, un Graudaugi un graudi nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 7. KITE MEZÖGAZDASÁGI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ RT

  Ungārija

  Uzņēmums KITE MEZÖGAZDASÁGI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ RT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, Lauksaimniecība - pakalpojumi, Lauksaimniecība - imports, eksports, un Lauksaimniecība - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Nadudvar, Ungārija.

 8. AGROQUIROS

  Spānija

  Uzņēmums AGROQUIROS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas atrodas Medellín (badajoz), Spānija.

 9. FERDINAND WIESE & SOHN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Vācija

  Uzņēmums FERDINAND WIESE & SOHN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, un Sēklu sēšana un aizsardzība nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 10. AVCI SILAH

  Turcija

  Uzņēmums AVCI SILAH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas atrodas Beyşehir, Turcija.