• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sėklos vejai

Rezultāti

Sėklos vejai - Imports eksports

 1. FERTIGRASEN-FARM WINKEL-KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FERTIGRASEN-FARM WINKEL-KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Uetze, Vācija.

 2. MOBAU BAUZENTRUM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MOBAU BAUZENTRUM GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Nickenich, Vācija.

 3. HERMANN MEYER KG

  Vācija

  Uzņēmums HERMANN MEYER KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Rellingen, Vācija.

 4. NORTHEIMER VERKEHRSTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums NORTHEIMER VERKEHRSTECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Northeim, Vācija.

 5. HANSEATISCHE UMWELT CAM GESELLSCHAFT FÜR NATURSTOFFE UND BIOLOGISCHE BODENSANIERUNG MBH

  Vācija

  Uzņēmums HANSEATISCHE UMWELT CAM GESELLSCHAFT FÜR NATURSTOFFE UND BIOLOGISCHE BODENSANIERUNG MBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Sandhagen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FRANKEN AGRO

  Beļģija

  Uzņēmums FRANKEN AGRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas darbojas arī Augļi, legumes, Augļi, potatoes, un lawns nozarēs. Tas atrodas Mol, Beļģija.

 2. ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS

  Polija

  Uzņēmums ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - pakalpojumi, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Lauksaimniecība - pakalpojumi, herbaceous plant, fruit salads, un Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarēs. Tas atrodas Załom, Polija.

 3. SEMBELTRAV

  Baltkrievija

  Uzņēmums SEMBELTRAV, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 4. VAN ISRAEL

  Beļģija

  Uzņēmums VAN ISRAEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Sėklos vejai, peat, un Sėklos vejai nozarēs. Tas atrodas Grammont, Beļģija.

 5. TOMA SEEDS TOMASZ MARASIK

  Polija

  Uzņēmums TOMA SEEDS TOMASZ MARASIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Rybna, Polija.

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO NASIENNE TORAF SPÓŁKA JAWNA

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIĘBIORSTWO NASIENNE TORAF SPÓŁKA JAWNA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas darbojas arī seeds, basil seeds, flower seeds and fruit plants, un Leguminous vegetable seeds nozarēs. Tas atrodas Kujakowice Górne, Polija.

 2. ZULUETA

  Spānija

  Uzņēmums ZULUETA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Navarra, Spānija.

 1. PRIMO SEED

  Itālija

  Uzņēmums PRIMO SEED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas darbojas arī lawn seeds and bulbs nozarēs. Tas atrodas Reggio Emilia, Itālija.

 2. SOVAROG

  Ukraina

  Uzņēmums SOVAROG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 3. AGROSEMTORG

  Baltkrievija

  Uzņēmums AGROSEMTORG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 4. BEMS VENTURES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEMS VENTURES GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Ratzeburg, Vācija.

 5. BARENBRUG BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums BARENBRUG BELGIUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī Sėklos vejai, Sėklos vejai, lawn reconstruction, un lawns nozarēs. Tas atrodas Kruibeke, Beļģija.

 6. KALNAS SP. Z O.O. CENTRALA NASIENNA

  Polija

  Uzņēmums KALNAS SP. Z O.O. CENTRALA NASIENNA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas darbojas arī cereals, maize, rape seeds, un potatoes nozarēs. Tas atrodas Kalisz, Polija.

 7. NOVOGREEN CESPED NATURAL SA

  Spānija

  Uzņēmums NOVOGREEN CESPED NATURAL SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas darbojas arī lawns, un garden nozarēs. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

 8. SEMENARNA LJUBLJANA D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums SEMENARNA LJUBLJANA D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Sėklos vejai, Seeds for growers, Sėklos vejai, un Seeds for market gardeners nozarēs. Tas atrodas Ljubljana, Slovēnija.

 1. BELSEMTORG

  Baltkrievija

  Uzņēmums BELSEMTORG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas darbojas arī radish seeds, un clover seeds nozarēs. Tas atrodas Vitebsk, Baltkrievija.

 2. IVISONS SEEDS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums IVISONS SEEDS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Sėklos vejai, Sėklos vejai, un lawn seeds and bulbs nozarēs. Tas atrodas Richmond, Apvienotā Karaliste.

 3. BOSTON SEEDS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BOSTON SEEDS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas darbojas arī lawns, un lawn seed nozarēs. Tas atrodas Boston, Apvienotā Karaliste.

 4. LLC "FORMEL DES WACHSTUMS"

  Baltkrievija

  Uzņēmums LLC "FORMEL DES WACHSTUMS", ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Mozyr, Baltkrievija.

 5. MEVOGRO PRODUCTS

  Beļģija

  Uzņēmums MEVOGRO PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Sėklos vejai, charcoal, un Sėklos vejai nozarēs. Tas atrodas Hulshout, Beļģija.

 6. MOOWY BV

  Nīderlande

  Uzņēmums MOOWY BV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas darbojas arī lawn seed nozarēs. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 7. SEED ME OUT

  Itālija

  Uzņēmums SEED ME OUT, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas darbojas arī sowing seeds, un raw hemp nozarēs. Tas atrodas Carpenedolo, Itālija.

 8. GERMINAL AMENITY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GERMINAL AMENITY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas atrodas Lincoln, Apvienotā Karaliste.

 9. ISI SEMENTI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ISI SEMENTI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī Sėklos vejai, soya beans, un Sėklos vejai nozarēs. Tas atrodas Fidenza, Itālija.

 10. FLORSILVA ANSALONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FLORSILVA ANSALONI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī Sėklos vejai, cereal sowing seeds, un Sėklos vejai nozarēs. Tas atrodas San Lazzaro Di Savena, Itālija.