• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti

Rezultāti

Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti - Imports eksports

 1. BRUWIER POTATOES

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Exporter of washed and unwashed, packed and industrial-grade potatoes - very wide range of yellow & red potato varieties, onions & carrots. Bruwier Potatoes n.v. enjoys its unique reputation in the potato world. Its name stands for quality, confidence and smooth partnership. These qualities are decisive in a market whose products are so sensitive and whose prices are so volatile.

 2. RTL PATAT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Rik Tanghe is a well-known company in the potato industry. With long experience acquired and passed from father to son, Rik Tanghe is the partner chosen by specialist potato producers along the Belgian border. Renowned for the quality of its products, Rik Tanghe has many well-known Belgian and foreign companies on its customer list. Are you looking for a potato expert? You've come to the right spot!

 3. LA CHIPS FRANÇAISE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LA CHIPS FRANÇAISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Sāļie cepumi un uzkožamie, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Sāļie cepumi un uzkožamie, un Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Saint-Aubin, Francija.

 4. BART'S POTATO COMPANY

  Beļģija

  Uzņēmums BART'S POTATO COMPANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, potatoes, Potato supplier, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, un Chipped potatoes nozarēs. Tas atrodas Vleteren, Beļģija.

 5. ZVL FRIET

  Nīderlande

  Uzņēmums ZVL FRIET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Graauw, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CLAREBOUT POTATOES

  Beļģija

  Uzņēmums CLAREBOUT POTATOES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kartupeļi nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, cooked potatoes, Chipped potatoes, un potato flakes nozarēs. Tas atrodas Nieuwkerke, Beļģija.

 2. FÁBRICA DE PATATAS FRITAS LA SANTAMARÍA

  Spānija

  Uzņēmums FÁBRICA DE PATATAS FRITAS LA SANTAMARÍA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī potato crisps, dry fruits, un preservation nozarēs. Tas atrodas Pinto-Madrid, Spānija.

 3. XION

  Ķīna

  Uzņēmums XION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Zhangjiakou, Ķīna.

 4. POGAR POTATO FACTORY (PPF)

  Rusija

  Uzņēmums POGAR POTATO FACTORY (PPF), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas produkti - imports, eksports, Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas produkti - imports, eksports, mashed potato mix, un foodstuffs nozarēs. Tas atrodas Pogar, Rusija.

 5. DE AARDAPELHOEVE

  Beļģija

  Uzņēmums DE AARDAPELHOEVE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, potatoes, un Potatoes for use in industry nozarēs. Tas atrodas Tielt, Beļģija.

 1. BELPACO

  Beļģija

  Uzņēmums BELPACO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, packaged potatoes, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Distribution of potatoes, un new potatoes nozarēs. Tas atrodas Kalken, Beļģija.

 2. VERHAGEN HOLLAND

  Nīderlande

  Uzņēmums VERHAGEN HOLLAND, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kartupeļi nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, import/export, production and sale of fruit and vegetables, bunions, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, un Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarēs. Tas atrodas Dinteloord, Nīderlande.

 1. OWEL - GHIJS

  Beļģija

  Uzņēmums OWEL - GHIJS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartupeļi nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, seed potatoes, new potatoes, un Potato supplier nozarēs. Tas atrodas Ronse, Beļģija.

 2. 11ER NAHRUNGSMITTEL GMBH

  Austrija

  Uzņēmums 11ER NAHRUNGSMITTEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, un Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Frastanz, Austrija.

 3. HEISSHOF SCHÄLKARTOFFELN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEISSHOF SCHÄLKARTOFFELN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Ismaning, Vācija.

 4. VERBIST AARDAPPELEN

  Beļģija

  Uzņēmums VERBIST AARDAPPELEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, potatoes, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Potatoes for use in industry, un Potatoes - Bintje nozarēs. Tas atrodas Hulshout, Beļģija.

 5. MYDIBEL

  Beļģija

  Uzņēmums MYDIBEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, deep-frozen french fries, un packaged potatoes nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 6. MC CAIN FOODS BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums MC CAIN FOODS BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī frozen foods, un Chipped potatoes nozarēs. Tas atrodas Grobbendonk, Beļģija.

 7. ULRICH GROCHOLL OHG

  Vācija

  Uzņēmums ULRICH GROCHOLL OHG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, un Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Clenze, Vācija.

 8. LUTOSA

  Beļģija

  Uzņēmums LUTOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, deep-frozen french fries, Dehydrated mashed potato, un Chilled, frozen and deep-frozen chips nozarēs. Tas atrodas Leuze En Hainaut, Beļģija.

 1. AARDAPPELCENTRALE

  Beļģija

  Uzņēmums AARDAPPELCENTRALE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kartupeļi nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, un Chipped potatoes nozarēs. Tas atrodas Ekeren, Beļģija.

 2. LAMB WESTON MEYER POTATOES BELGIUM

  Nīderlande

  Uzņēmums LAMB WESTON MEYER POTATOES BELGIUM, ir Multi-Category, gadā un darbojas Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī Chipped potatoes, un Potato supplier nozarēs. Tas atrodas Kruiningen, Nīderlande.

 3. TERRALOG AG

  Šveice

  Uzņēmums TERRALOG AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Lopbarība, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, un Lopbarība nozarēs. Tas atrodas Rüdtligen-Alchenflüh, Šveice.

 4. NETZER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums NETZER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Hiddenhausen, Vācija.

 5. KNÖDELCONNECTION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KNÖDELCONNECTION GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, un Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 6. LAMB WESTON MEIJER BV

  Nīderlande

  Uzņēmums LAMB WESTON MEIJER BV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, un Potatoes for use in industry nozarēs. Tas atrodas Kruiningen, Nīderlande.

 7. MÜNZNER' S KNÖDELPRODUKTION ROLAND & MATTHIAS MÜNZNER GBR

  Vācija

  Uzņēmums MÜNZNER' S KNÖDELPRODUKTION ROLAND & MATTHIAS MÜNZNER GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Marienberg, Vācija.

 8. PFANNI GMBH & CO. OHG

  Vācija

  Uzņēmums PFANNI GMBH & CO. OHG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Stavenhagen, Vācija.

 9. AGRISTO NAZARETH

  Beļģija

  Uzņēmums AGRISTO NAZARETH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī Chipped potatoes, Food Manufacturer, un mashed potato mix nozarēs. Tas atrodas Nazareth, Beļģija.

 10. POMUNI

  Beļģija

  Uzņēmums POMUNI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī Potato supplier, un mashed potato mix nozarēs. Tas atrodas Ranst, Beļģija.