• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldēšanas vitrīnas un preču novietnes

Rezultāti

Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes - Imports eksports

 1. FASTCONCEPTS.FR

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FASTCONCEPTS.FR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcas un restorāni nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, un Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 2. K. MAYER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums K. MAYER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Burladingen, Vācija.

 3. RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 4. CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H.

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Graz, Austrija.

 5. MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA

  Portugāle

  Uzņēmums MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas darbojas arī Veikalu kases aparātu sistēmas, Equipment and fixtures for supermarkets, shop shelving, un Veikalu kases aparātu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Águeda, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. KARSEL SOGUTMA

  Turcija

  Uzņēmums KARSEL SOGUTMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas darbojas arī commercial refrigeration systems and equipment, cold stores for shops, bars, restaurants, refrigeration equipment and systems for goods storage, un industrial refrigeration plant and equipment nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. VITRINAS GÓMEZ

  Spānija

  Uzņēmums VITRINAS GÓMEZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas darbojas arī Showcase Cooler, machines for the hotel trade, un hot food display cases nozarēs. Tas atrodas Albacete, Spānija.

 3. FREEZEPOINT LTD

  Polija

  Uzņēmums FREEZEPOINT LTD, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, commercial refrigeration systems and equipment, commercial refrigerators, un Display freezers nozarēs. Tas atrodas Warsaw, Polija.

 4. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kameras nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Refrižeratori, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Sausie gaisa dzesētāji, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Refrižeratori, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, un Sausie gaisa dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Sivas, Turcija.

 5. D.I. TRIUMPH

  Grieķija

  Uzņēmums D.I. TRIUMPH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas darbojas arī commercial refrigerators, commercial refrigerator cabinets, Refrigerated cabinet for pastry shops and cafes, un refrigerated counters for shops, bars, restaurants nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 1. SALVO IC VE DIS TIC & KLIMATALIA

  Turcija

  Uzņēmums SALVO IC VE DIS TIC & KLIMATALIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, automatic ice-cream machines, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, refrigerated display cabinet for ice-creams, un food industry refrigerators nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. HOTEL-WERK

  Vācija

  Uzņēmums HOTEL-WERK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas St. Georgen, Vācija.

 1. HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Weinbach, Vācija.

 2. W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Karlsfeld, Vācija.

 3. SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

 4. GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Erfurt, Vācija.

 5. GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN )

  Vācija

  Uzņēmums GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN ), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Dötlingen, Vācija.

 6. CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE

  Vācija

  Uzņēmums CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Essen, Vācija.

 7. HYDRACOOLING

  Portugāle

  Uzņēmums HYDRACOOLING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas darbojas arī Equipment and fixtures for supermarkets, refrigerated apparatus design, refrigeration system, un commercial refrigeration systems and equipment nozarēs. Tas atrodas Guimarães, Portugāle.

 8. WECO MIETSERVICE

  Vācija

  Uzņēmums WECO MIETSERVICE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Wörth, Vācija.

 1. TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT

  Grieķija

  Uzņēmums TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, refrigerated display cabinets for restaurants, refrigerated display cabinets for bars, refrigerated pastry counter, un Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Langada, Grieķija.

 2. BANHOLZER AG

  Šveice

  Uzņēmums BANHOLZER AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Deitingen, Šveice.

 3. TASTVIN

  Francija

  Uzņēmums TASTVIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas darbojas arī wine case, wine cellars for ageing, modular wine racks, un air-conditioned cabinets for wine nozarēs. Tas atrodas La Ciotat, Francija.

 4. STURM - KOMPLETTLÖSUNGEN FÜR DEN HANDEL

  Vācija

  Uzņēmums STURM - KOMPLETTLÖSUNGEN FÜR DEN HANDEL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Essen, Vācija.

 5. FRIGOTEKNIKA GROUP

  Ziemeļmaķedonija

  Uzņēmums FRIGOTEKNIKA GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Veikalu aprīkojums, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Veikalu aprīkojums, un Refrigerated freezer cabinets nozarēs. Tas atrodas Zherovjane, Ziemeļmaķedonija.

 6. RA-VIT ZAGREB

  Horvātija

  Uzņēmums RA-VIT ZAGREB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas darbojas arī heated displays for croissants, un display cases for stores nozarēs. Tas atrodas Lucko-Zagreb, Horvātija.

 7. CLIMAVER

  Grieķija

  Uzņēmums CLIMAVER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas darbojas arī refrigerator gas, commercial refrigerators, gas and liquid coolants for refrigerated equipment and systems, un air conditioning systems nozarēs. Tas atrodas Veria, Grieķija.

 8. NOVUM (OVERSEAS) LTD

  Īrija

  Uzņēmums NOVUM (OVERSEAS) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas darbojas arī refrigerated cabinet, freezers with lids, chest freezers, un ice-cream freezers nozarēs. Tas atrodas Dublin, Īrija.

 9. FEUER & EIS HÖLLER

  Vācija

  Uzņēmums FEUER & EIS HÖLLER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Niederneisen, Vācija.

 10. HEFA KÜHLMÖBEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEFA KÜHLMÖBEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas atrodas Sulzbach-Rosenberg, Vācija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes - Imports eksports

Rezultātu skaits

353 Uzņēmumi