• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldējot žāvēti dārzeņi

Rezultāti

Saldējot žāvēti dārzeņi - Imports eksports

 1. PANFRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PANFRUIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Saldējot žāvēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, Bioloģiskā pārtika, Zupas, Sēnes, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Ogas, un Frozen berries nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 2. MLB BIOTRADE

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MLB BIOTRADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Kaltēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, freeze-dried food products, freeze drying, fruit & vegetables, freeze-dried baby foods, freeze-dried fruit, un powder flavourings nozarēs. Tas atrodas Poznan, Polija.

 3. TALIA GIDA A.S.

  Turcija

  Uzņēmums TALIA GIDA A.S., ir Multi-Category, gadā un darbojas Konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, Sweet peppers, eggplant, tomatoes, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. ANÜMKA NUTRITION

  Slovākija

  Uzņēmums ANÜMKA NUTRITION, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, wholesale organic foods, dried fruit, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Hrubý Šúr, Slovākija.

 5. ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, Saldējot žāvēti augļi, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, Dried bananas, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CRÉALINE SAS

  Francija

  Uzņēmums CRÉALINE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī processed fruit products nozarēs. Tas atrodas Lessay, Francija.

 2. FREEZE-DRY FOODS

  Vācija

  Uzņēmums FREEZE-DRY FOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas un dzērienu piedevas, freeze-dried fruit, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, un Pārtikas un dzērienu piedevas nozarēs. Tas atrodas Greven, Vācija.

 3. FOODSTREAM.CATERING

  Saūda Arābija

  Uzņēmums FOODSTREAM.CATERING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī edible vegetable oils nozarēs. Tas atrodas Jeddah, Saūda Arābija.

 4. LINYI FUTAI FOODSTUFF CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums LINYI FUTAI FOODSTUFF CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī dehydrated garlic, un wholesale organic foods nozarēs. Tas atrodas Bahu Town, Linyi City, Ķīna.

 5. VIN KON S A

  Polija

  Uzņēmums VIN KON S A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, Augļu un dārzeņu sulas, Dzērieni - koncentrāti un pulveri, Saldējot žāvēti dārzeņi, Augļu un dārzeņu sulas, un Dzērieni - koncentrāti un pulveri nozarēs. Tas atrodas Konin, Polija.

 1. ROOMKOETJE

  Beļģija

  Uzņēmums ROOMKOETJE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, Saldējot žāvēti dārzeņi, un products for restoration nozarēs. Tas atrodas Wilrijk, Beļģija.

 2. DEJAEGHERE

  Beļģija

  Uzņēmums DEJAEGHERE, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Saldējot žāvēti dārzeņi, un Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Langemark, Beļģija.

 1. ICELAND FREEZE DRY

  Islande

  Uzņēmums ICELAND FREEZE DRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, Saldējot kaltēta gaļa, Saldējot žāvēti dārzeņi, Saldējot žāvētas zivis, Saldējot kaltēta gaļa, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Þorlákshöfn, Islande.

 2. CREEKBAY INDUSTRIES LTD

  Ķīna

  Uzņēmums CREEKBAY INDUSTRIES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī packaged garlic nozarēs. Tas atrodas qingdao, Ķīna.

 3. DELISHUS SERVICES OY

  Somija

  Uzņēmums DELISHUS SERVICES OY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī distributors of fresh vegetables, basmati rice, un hard wheat flour nozarēs. Tas atrodas Helsinki, Somija.

 4. FRIALL S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums FRIALL S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Saldējot žāvēti dārzeņi, un Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Tabor, Čehija.

 5. LINSHU EVERGREEN CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums LINSHU EVERGREEN CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Shandong, Ķīna.

 6. BORDE SA

  Francija

  Uzņēmums BORDE SA, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļu konservi un ievārījumi, Saldējot žāvēti dārzeņi, Augļu konservi un ievārījumi, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Saugues, Francija.

 7. RIZHAO SUNNY TRADING CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums RIZHAO SUNNY TRADING CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī dehydrated vegetables nozarēs. Tas atrodas Rizhao, Ķīna.

 8. QINGDAO AGRI-KING INDUSTRIAL CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums QINGDAO AGRI-KING INDUSTRIAL CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 1. TWIN-SMART AGENCIES

  Kenija

  Uzņēmums TWIN-SMART AGENCIES, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī fresh vegetables, un fresh fruit nozarēs. Tas atrodas Nakuru, Kenija.

 2. KOMA IMPORT

  Turcija

  Uzņēmums KOMA IMPORT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 3. SHALIMAR FOOD PRODUCT

  Indija

  Uzņēmums SHALIMAR FOOD PRODUCT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī dehydrated vegetables, un spices nozarēs. Tas atrodas Dhule, Indija.

 4. SAN MARTINO

  Serbija

  Uzņēmums SAN MARTINO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Kragujevac, Serbija.

 5. MAN POWER EXPORT

  Indija

  Uzņēmums MAN POWER EXPORT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Augļi un dārzeņi - imports, eksports, un Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Coimbatore, Indija.

 6. EL NYRUZ

  Ēģipte

  Uzņēmums EL NYRUZ, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Aswan, Ēģipte.

 7. FUJIAN DRAGON ENTERPRISES CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums FUJIAN DRAGON ENTERPRISES CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī dehydrated vegetables nozarēs. Tas atrodas FUZHOU,FUJIAN, Ķīna.

 8. PARANA COMEX SRL

  Argentīna

  Uzņēmums PARANA COMEX SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Rosario-Santa Fe, Argentīna.

 9. FREEZIES GEFRIERTROCKNUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FREEZIES GEFRIERTROCKNUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Rhede, Vācija.

 10. LYOVIT PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE

  Polija

  Uzņēmums LYOVIT PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti augļi, un Saldējot žāvēti augļi nozarēs. Tas atrodas Kielce, Polija.