• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldējot žāvēti dārzeņi

Rezultāti

Saldējot žāvēti dārzeņi - Imports eksports

 1. PANFRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PANFRUIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Saldējot žāvēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, Bioloģiskā pārtika, Zupas, Sēnes, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Ogas, un Frozen berries nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 2. MLB BIOTRADE

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MLB BIOTRADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Kaltēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, freeze-dried food products, freeze drying, fruit & vegetables, freeze-dried baby foods, freeze-dried fruit, un powder flavourings nozarēs. Tas atrodas Poznan, Polija.

 3. TALIA GIDA A.S.

  Turcija

  Uzņēmums TALIA GIDA A.S., ir Multi-Category, gadā un darbojas Konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, Sweet peppers, eggplant, tomatoes, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, Saldējot žāvēti augļi, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, Dried bananas, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. ANÜMKA NUTRITION

  Slovākija

  Uzņēmums ANÜMKA NUTRITION, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, wholesale organic foods, dried fruit, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Hrubý Šúr, Slovākija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CRÉALINE SAS

  Francija

  Uzņēmums CRÉALINE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī processed fruit products nozarēs. Tas atrodas Lessay, Francija.

 2. FREEZE-DRY FOODS

  Vācija

  Uzņēmums FREEZE-DRY FOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas un dzērienu piedevas, freeze-dried fruit, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, un Pārtikas un dzērienu piedevas nozarēs. Tas atrodas Greven, Vācija.

 3. VIN KON S A

  Polija

  Uzņēmums VIN KON S A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, Augļu un dārzeņu sulas, Dzērieni - koncentrāti un pulveri, Saldējot žāvēti dārzeņi, Augļu un dārzeņu sulas, un Dzērieni - koncentrāti un pulveri nozarēs. Tas atrodas Konin, Polija.

 4. ICELAND FREEZE DRY

  Islande

  Uzņēmums ICELAND FREEZE DRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, Saldējot žāvēti dārzeņi, Saldējot žāvētas zivis, Saldējot žāvēti dārzeņi, un freeze-dried food products nozarēs. Tas atrodas Þorlákshöfn, Islande.

 5. ROOMKOETJE

  Beļģija

  Uzņēmums ROOMKOETJE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, Saldējot žāvēti dārzeņi, un products for restoration nozarēs. Tas atrodas Wilrijk, Beļģija.

 1. DELISHUS SERVICES OY

  Somija

  Uzņēmums DELISHUS SERVICES OY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī distributors of fresh vegetables, basmati rice, un hard wheat flour nozarēs. Tas atrodas Helsinki, Somija.

 2. DEJAEGHERE

  Beļģija

  Uzņēmums DEJAEGHERE, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Saldējot žāvēti dārzeņi, un Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Langemark, Beļģija.

 1. SAN MARTINO

  Serbija

  Uzņēmums SAN MARTINO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Kragujevac, Serbija.

 2. KOMA IMPORT

  Turcija

  Uzņēmums KOMA IMPORT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 3. BORDE SA

  Francija

  Uzņēmums BORDE SA, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļu konservi un ievārījumi, Saldējot žāvēti dārzeņi, Augļu konservi un ievārījumi, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Saugues, Francija.

 4. LYOVIT PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE

  Polija

  Uzņēmums LYOVIT PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti augļi, un Saldējot žāvēti augļi nozarēs. Tas atrodas Kielce, Polija.

 5. ILERPROTEIN SL

  Spānija

  Uzņēmums ILERPROTEIN SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Almacelles, Spānija.

 6. LEGUMBRES LA COCHURA SOCIEDAD ANONIMA.

  Spānija

  Uzņēmums LEGUMBRES LA COCHURA SOCIEDAD ANONIMA., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Tarancon, Spānija.

 7. FRIALL S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums FRIALL S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti, Saldējot žāvēti dārzeņi, un Sagriezti kartupeļi un pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Tabor, Čehija.

 8. SODELEG

  Francija

  Uzņēmums SODELEG, gadā un darbojas Dārzeņu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Athies Sous Laon, Francija.

 1. LEGUMBRES VALLE

  Spānija

  Uzņēmums LEGUMBRES VALLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas El Coronil, Spānija.

 2. CHARISMA SRL INT.TRADING

  Itālija

  Uzņēmums CHARISMA SRL INT.TRADING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Albignasegi, Itālija.

 3. PEAK INGREDIENTS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PEAK INGREDIENTS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņu konservi ar etiķi, Saldējot žāvēti augļi, Dārzeņu konservi ar etiķi, un Saldējot žāvēti augļi nozarēs. Tas atrodas Aylesbury, Apvienotā Karaliste.

 4. CONGELADOS EL PEDANEO SA

  Spānija

  Uzņēmums CONGELADOS EL PEDANEO SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņu konservi ar etiķi, un Dārzeņu konservi ar etiķi nozarēs. Tas atrodas Archena, Spānija.

 5. AHI GÜVEN DONMUS GIDA KONSERVE IML. AMBALAJ SAN. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums AHI GÜVEN DONMUS GIDA KONSERVE IML. AMBALAJ SAN. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Konservēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, Konservēti augļi, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 6. GOLDEN FOODS SA

  Spānija

  Uzņēmums GOLDEN FOODS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Las Torres De Cotillas, Spānija.

 7. FREEZIES GEFRIERTROCKNUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FREEZIES GEFRIERTROCKNUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Rhede, Vācija.

 8. TADEJA TIBAOT S.P

  Slovēnija

  Uzņēmums TADEJA TIBAOT S.P, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Lendava, Slovēnija.

 9. BIDAS - GIDA SANAYI VE TICARET A S

  Turcija

  Uzņēmums BIDAS - GIDA SANAYI VE TICARET A S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti dārzeņi, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 10. FILIBERTO MARTINEZ, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums FILIBERTO MARTINEZ, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņu konservi, un Dārzeņu konservi nozarēs. Tas atrodas Calasparra, Spānija.