• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldējot kaltēta gaļa

Rezultāti

Saldējot kaltēta gaļa - Imports eksports

 1. HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST)

  Igaunija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST), ir Multi-Category, gadā un darbojas Uztura bagātinātāji nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, organs, organic food supplements, ORGANIC beef, oysters, Beef organ supplements, Desiccated liver capsules, un Grass-fed beef organ supplements bulk nozarēs. Tas atrodas Tartu, Igaunija.

 2. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Kaltēta gaļa, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Vrgorac, Horvātija.

 3. GAVRILOVIC D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums GAVRILOVIC D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Saldējot kaltēta gaļa, un Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarēs. Tas atrodas Petrinja, Horvātija.

 4. GREISINGER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums GREISINGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, Kaltēta gaļa, Konservēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Münzbach, Austrija.

 5. ICELAND FREEZE DRY

  Islande

  Uzņēmums ICELAND FREEZE DRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvētas zivis, Saldējot kaltēta gaļa, Saldējot žāvēti dārzeņi, Saldējot žāvētas zivis, Saldējot kaltēta gaļa, un Saldējot žāvēti dārzeņi nozarēs. Tas atrodas Þorlákshöfn, Islande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BONIMEX

  Beļģija

  Uzņēmums BONIMEX, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, un wrecks removed nozarēs. Tas atrodas Laarne, Beļģija.

 2. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, Konservēti gaļas izstrādājumi, Konservēta gaļa, un Konservēti gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Vorchdorf, Austrija.

 3. MEAT WORLD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MEAT WORLD GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī wholesale fresh meats, un meats nozarēs. Tas atrodas Hanau, Vācija.

 4. ASHAR IMPEX

  Indija

  Uzņēmums ASHAR IMPEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas atrodas New Delhi, Indija.

 5. CABROL LA SALVETAT

  Francija

  Uzņēmums CABROL LA SALVETAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, un Saldējot kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas La Salvetat Sur Agout, Francija.

 1. G. & W. MOORE & CO., LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums G. & W. MOORE & CO., LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, un Saldējot kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Ballynahinch, Apvienotā Karaliste.

 2. LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED

  Kipra

  Uzņēmums LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Larnaca, Kipra.

 1. MEKOM JSC

  Bulgārija

  Uzņēmums MEKOM JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, un Saldējot kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Silistra, Bulgārija.

 2. VIP LIF COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums VIP LIF COMPANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas atrodas Osmaniye/merkez, Turcija.

 3. HEPURKER, BULENT

  Apvienotā Karaliste

 4. WILHELM LÖW GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

 5. KÜLMTARNE OÜ

  Igaunija

 6. EWALD HOPPERGER FLEISCH

  Austrija

 7. REZEKNES GALAS KOMBINATS

  Latvija

 8. WOODHEAD BROTHERS FARMS LTD

  Apvienotā Karaliste

 1. CHAPUIS SALAISONS DE MORTEAU

  Francija

 2. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francija

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 3. MLB BIOTRADE

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MLB BIOTRADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Kaltēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, freeze-dried food products, freeze drying, fruit & vegetables, freeze-dried baby foods, freeze-dried fruit, un powder flavourings nozarēs. Tas atrodas Poznan, Polija.

 4. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums BRODOKOMERC NOVA D.O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izplatīšana mazumtirdzniecībā nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Saldējot žāvētas zivis, Kaltēta gaļa, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Rijeka, Horvātija.

 5. DALMESSO D.O.O.

  Horvātija

 6. COMERCIAL PPLU

  Spānija

  Uzņēmums COMERCIAL PPLU, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Kaltēta gaļa, Chorizo, Šķiņķi, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Irun, Spānija.

 7. CAMARCO BROS A D

  Bulgārija

  Uzņēmums CAMARCO BROS A D, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Marinētas zivis, Kaltēta gaļa, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 8. ALOIS SCHLOGL

  Austrija

 9. DOBRA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DOBRA GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Pārtikas ekstrakti, Kaltēta gaļa, un Pārtikas ekstrakti nozarēs. Tas atrodas Verden, Vācija.

 10. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Metlika, Slovēnija.