• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldējot kaltēta gaļa

Rezultāti

Saldējot kaltēta gaļa - Imports eksports

 1. HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST)

  Igaunija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST), ir Multi-Category, gadā un darbojas Uztura bagātinātāji nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, organs, organic food supplements, ORGANIC beef, oysters, Beef organ supplements, Desiccated liver capsules, un Grass-fed beef organ supplements bulk nozarēs. Tas atrodas Tartu, Igaunija.

 2. GREISINGER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums GREISINGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, Kaltēta gaļa, Konservēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Münzbach, Austrija.

 3. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, Konservēti gaļas izstrādājumi, Konservēta gaļa, un Konservēti gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Vorchdorf, Austrija.

 4. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Kaltēta gaļa, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Vrgorac, Horvātija.

 5. GAVRILOVIC D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums GAVRILOVIC D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Saldējot kaltēta gaļa, un Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarēs. Tas atrodas Petrinja, Horvātija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BONIMEX

  Beļģija

  Uzņēmums BONIMEX, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, un wrecks removed nozarēs. Tas atrodas Laarne, Beļģija.

 2. G. & W. MOORE & CO., LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums G. & W. MOORE & CO., LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, un Saldējot kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Ballynahinch, Apvienotā Karaliste.

 3. ASHAR IMPEX

  Indija

  Uzņēmums ASHAR IMPEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas atrodas New Delhi, Indija.

 4. MEAT WORLD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MEAT WORLD GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī wholesale fresh meats, un meats nozarēs. Tas atrodas Hanau, Vācija.

 5. CABROL LA SALVETAT

  Francija

  Uzņēmums CABROL LA SALVETAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, un Saldējot kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas La Salvetat Sur Agout, Francija.

 1. LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED

  Kipra

  Uzņēmums LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Larnaca, Kipra.

 2. VIP LIF COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums VIP LIF COMPANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas atrodas Osmaniye/merkez, Turcija.

 1. MEKOM JSC

  Bulgārija

  Uzņēmums MEKOM JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, un Saldējot kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Silistra, Bulgārija.

 2. KÜLMTARNE OÜ

  Igaunija

 3. WOODHEAD BROTHERS FARMS LTD

  Apvienotā Karaliste

 4. HEPURKER, BULENT

  Apvienotā Karaliste

 5. EWALD HOPPERGER FLEISCH

  Austrija

 6. REZEKNES GALAS KOMBINATS

  Latvija

 7. WILHELM LÖW GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

 8. CHAPUIS SALAISONS DE MORTEAU

  Francija

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francija

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 2. MLB BIOTRADE

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MLB BIOTRADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Kaltēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, freeze-dried food products, freeze drying, fruit & vegetables, freeze-dried baby foods, freeze-dried fruit, un powder flavourings nozarēs. Tas atrodas Poznan, Polija.

 3. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums BRODOKOMERC NOVA D.O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izplatīšana mazumtirdzniecībā nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Saldējot žāvētas zivis, Kaltēta gaļa, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Rijeka, Horvātija.

 4. ALOIS SCHLOGL

  Austrija

 5. CAMARCO BROS A D

  Bulgārija

  Uzņēmums CAMARCO BROS A D, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Marinētas zivis, Kaltēta gaļa, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 6. FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL"

  Spānija

  Uzņēmums FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Šķiņķi, Chorizo, Kaltēta gaļa, un Šķiņķi nozarēs. Tas atrodas Ponferrada, Spānija.

 7. COMERCIAL PPLU

  Spānija

  Uzņēmums COMERCIAL PPLU, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Kaltēta gaļa, Chorizo, Šķiņķi, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Irun, Spānija.

 8. DALMESSO D.O.O.

  Horvātija

 9. ERNST DEHNING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ERNST DEHNING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Kaltēta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Schneverdingen, Vācija.

 10. LAHAM BIO

  Čada

  Uzņēmums LAHAM BIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, beef, Kaltēta gaļa, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un halal certification nozarēs. Tas atrodas N'djamena, Čada.