• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldējums - profesionālās iekārtas

Rezultāti

Saldējums - profesionālās iekārtas - Imports eksports

 1. BABBI S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Company making semi-finished products for craft ice cream makers, cones, and wafer cups, gastronomic confectionery specialities based on wafers and chocolate since 1952. BABBI S.R.L. has a bakery unit devoted to creating "unique and inimitable baking specialities", using noble, in demand and healthy raw materials and applying handicraft, long and meticulous preparation methods.

 2. S.A.R. GROUP

  Itālija

  Verified by europages badge

  The company S.A.R. Group was founded in 1988, and offers a wide range of machinery for ice cream and pastry shops. It also markets a wide variety of products such as pastry preparations, standard cones, waffle cones, crepes and waffles. The company's courteous and qualified staff are at your disposal for any information or advice, both on the use of the machinery and on the products. S.A.R. Group operates throughout the Italy and abroad, with recognised experience and professionalism.

 3. ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krējuma un augļu saldējumi nozarē. Tas darbojas arī Saldējums - profesionālās iekārtas, ice cream, packaged ice-cream, low-calorie ice-cream, Saldējums - profesionālās iekārtas, ice cream makers , Distribution of food products, Food Manufacturer, un Visable supports Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Kharkiv, Ukraina.

 4. ALPEDO_(KERVANCIOGLU)

  Turcija

  Uzņēmums ALPEDO_(KERVANCIOGLU), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas atrodas Kahramanmaras, Turcija.

 5. FRIGOMAT - ER CONCEPT

  Francija

  Uzņēmums FRIGOMAT - ER CONCEPT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, ice cream makers , un Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Choisy Le Roi, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LUIGIS GELATO

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LUIGIS GELATO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas atrodas Petersfield, Apvienotā Karaliste.

 2. DEBREF

  Francija

  Uzņēmums DEBREF, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldējums - profesionālās iekārtas, un Saldējums - profesionālās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Roujan, Francija.

 3. ARSONI COMMERCIAL REFRIGERATION, AND FOOD MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums ARSONI COMMERCIAL REFRIGERATION, AND FOOD MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 4. ALPEDO

  Turcija

  Uzņēmums ALPEDO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas atrodas Onikisubat / Kahramanmaras, Turcija.

 5. SARL BILECAN

  Francija

  Uzņēmums SARL BILECAN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas atrodas Strasbourg, Francija.

 1. S.A. WATHELET

  Beļģija

  Uzņēmums S.A. WATHELET, ir Multi-Category, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Saldējums - profesionālās iekārtas, kitchen hoods, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Saldējums - profesionālās iekārtas, un convection oven nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 2. CCF S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CCF S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī white ice-cream machines, machines and equipment for ice cream bars, refrigerated display cabinet for ice-creams, un whippers for the ice-cream industry nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

 1. SALECIC EISTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums SALECIC EISTECHNIK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas atrodas Baden-Baden, Vācija.

 2. DRIESEN EQUIPMENT

  Beļģija

  Uzņēmums DRIESEN EQUIPMENT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī accessories for ice-cream shops, un industrial ice-makers nozarēs. Tas atrodas Zellik, Beļģija.

 3. FRIGOMAT S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FRIGOMAT S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldējums - profesionālās iekārtas, Saldējums - profesionālās iekārtas, whippers for the ice-cream industry, un ice-cream machines for bars and restaurants nozarēs. Tas atrodas Guardamiglio, Itālija.

 4. RUFFA ANDREA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RUFFA ANDREA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas atrodas Caselle Torinese, Itālija.

 5. TECHNOGEL S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums TECHNOGEL S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldējums - profesionālās iekārtas, Saldējums - profesionālās iekārtas, refrigeration plants for ice-cream production, un whippers for the ice-cream industry nozarēs. Tas atrodas Grassobbio, Itālija.

 6. DELIZIOSA

  Spānija

  Uzņēmums DELIZIOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice cream, un ice-cream shops nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 7. FRIGOGELO

  Itālija

  Uzņēmums FRIGOGELO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice cream machines, furnishings for ice cream shops, whippers for the ice-cream industry, un pasteurizers for the ice-cream industry nozarēs. Tas atrodas Azzano San Paolo, Itālija.

 8. B.S. SRL

  Itālija

  Uzņēmums B.S. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldējums - profesionālās iekārtas, proportioning devices for the food industry, stuffing systems for the food industry, un Saldējums - profesionālās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 1. CARPIGIANI GROUP S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CARPIGIANI GROUP S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldējums - profesionālās iekārtas, machines and equipment for ice cream bars, Saldējums - profesionālās iekārtas, whippers for the ice-cream industry, un pasteurizers for the ice-cream industry nozarēs. Tas atrodas Anzola Emilia, Itālija.

 2. HAVEBOR - ALVIN STAR D. A. RZEPKA

  Vācija

  Uzņēmums HAVEBOR - ALVIN STAR D. A. RZEPKA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Krējuma un augļu saldējumi nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni - koncentrāti un pulveri, Pārtikas un dzērienu piedevas, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Saldējums - profesionālās iekārtas, Dzērieni - koncentrāti un pulveri, Pārtikas un dzērienu piedevas, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, un Saldējums - profesionālās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Hannover, Vācija.

 3. GEL - MATIC ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEL - MATIC ITALIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Saldējums - profesionālās iekārtas, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, soft ice-cream machines, un Saldējums - profesionālās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Orio Al Serio, Itālija.

 4. FRISANI SPEISEEISTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRISANI SPEISEEISTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas atrodas Silberstedt, Vācija.

 5. L'ODYSSÉE DES GLACES

  Francija

  Uzņēmums L'ODYSSÉE DES GLACES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldējums - profesionālās iekārtas, un Saldējums - profesionālās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Frejus, Francija.

 6. DOGUS MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums DOGUS MAKINA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 7. SALVI DI SALVI PAOLO & C.S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums SALVI DI SALVI PAOLO & C.S.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī supplies for ice cream bars nozarēs. Tas atrodas Vado Ligure, Itālija.

 8. BIG DRUM ENGINEERING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BIG DRUM ENGINEERING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ice machines, ice-makers for shops, bars, restaurants, moulds for the ice-cream industry, un ice cream makers  nozarēs. Tas atrodas Edertal-Giflitz, Vācija.

 9. ICETEAM 1927

  Itālija

  Uzņēmums ICETEAM 1927, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldējums - profesionālās iekārtas, supplies for ice cream bars, Saldējums - profesionālās iekārtas, un ice cream machines nozarēs. Tas atrodas Anzola Emilia, Itālija.

 10. SEHERCONI DOO CONES & BISCUITS

  Bosnija un Hercegovina

  Uzņēmums SEHERCONI DOO CONES & BISCUITS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējums - profesionālās iekārtas nozarē. Tas atrodas Maglaj, Bosnija un Hercegovina.

Filtri

Rezultāti

Saldējums - profesionālās iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

3466 Uzņēmumi