• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa

Rezultāti

Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa - Imports eksports

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunisija

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

 2. AVIMOSA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AVIMOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī chicken meat, chicken meat, cutting room, abattoirs, frozen poultry, frozen meat export, un fresh meat export nozarēs. Tas atrodas Moraleja De Enmedio-Madrid, Spānija.

 3. HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas atrodas Penzberg, Vācija.

 4. LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA

  Spānija

  Uzņēmums LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, finished poultry products, chicken meat, turkey meat, un Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarēs. Tas atrodas Pontevedra, Spānija.

 5. FCV S.A.S

  Francija

  Uzņēmums FCV S.A.S, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī frozen foodstuffs export, chicken, turkey, un french meats nozarēs. Tas atrodas Saint-Berthevin, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O.

  Slovākija

  Uzņēmums GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas atrodas Rozhanovce, Slovākija.

 2. PREMIERE POULTRY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PREMIERE POULTRY LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas atrodas Downpatrick, Apvienotā Karaliste.

 3. AQUITAINE SELECTION

  Francija

  Uzņēmums AQUITAINE SELECTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī poultry, un poultry meat nozarēs. Tas atrodas Bazas, Francija.

 4. PINKI

  Beļģija

  Uzņēmums PINKI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, wholesale meats, frozen meats, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Aalter, Beļģija.

 5. CTO FOOD

  Beļģija

  Uzņēmums CTO FOOD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī chicken, turkey meat, un pork nozarēs. Tas atrodas Schoten, Beļģija.

 1. FOOD NAVIGATOR LTD.

  Ungārija

  Uzņēmums FOOD NAVIGATOR LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Whole block duck foie gras nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 2. OLLAS SP Z O O

  Polija

  Uzņēmums OLLAS SP Z O O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas atrodas Gryźliny, Polija.

 1. EURO WILD

  Francija

  Uzņēmums EURO WILD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī wild game nozarēs. Tas atrodas Bordeaux, Francija.

 2. FEOGA VENTURES LLC

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums FEOGA VENTURES LLC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī beef cold cuts nozarēs. Tas atrodas Ellicott City, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. CAF EXOTIC MEAT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CAF EXOTIC MEAT GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī wild game, un pigeons nozarēs. Tas atrodas Kehl, Vācija.

 4. FROZEN FAST FOOD LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FROZEN FAST FOOD LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī deep-frozen ready meals nozarēs. Tas atrodas Leyton, Apvienotā Karaliste.

 5. AGROPROD CRASNA

  Rumānija

  Uzņēmums AGROPROD CRASNA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī finished poultry products, frozen poultry, poultry cold meats and salami, un poultry meat nozarēs. Tas atrodas Supuru De Jos, Satu Mare, Rumānija.

 6. VADEBO

  Beļģija

  Uzņēmums VADEBO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, un Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Herentals, Beļģija.

 7. INTER-NATURAL

  Polija

  Uzņēmums INTER-NATURAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī meat import export, frozen poultry, un chicken meat nozarēs. Tas atrodas Świnna, Polija.

 8. BRASIL FOODS SA

  Brazīlija

  Uzņēmums BRASIL FOODS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Fresh and frozen chicken nozarēs. Tas atrodas Itajaí, Brazīlija.

 1. LIVESTOCK EXPORT PTY LTD

  Austrālija

  Uzņēmums LIVESTOCK EXPORT PTY LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī frozen poultry, frozen beef, un class a eggs nozarēs. Tas atrodas Hervey Bay, Austrālija.

 2. SEARA FROZEN FOODS

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums SEARA FROZEN FOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī beef, frozen pork, un lamb and mutton nozarēs. Tas atrodas Washington Dc, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. MULTIFOOD DIVISION INTERGEL

  Šveice

  Uzņēmums MULTIFOOD DIVISION INTERGEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augļi nozarē. Tas darbojas arī Svaigi dārzeņi, Saldēti un sasaldēti dārzeņi, Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, Saldētas picas, Svaigi dārzeņi, Saldēti un sasaldēti dārzeņi, Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Gals, Šveice.

 4. SARA FOOD GROUP SAL

  Libāna

  Uzņēmums SARA FOOD GROUP SAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, food / beverages - wholesale and retail, Canned foods and of vegetables, Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, un frozen pork nozarēs. Tas atrodas Kahlde, Libāna.

 5. TILLINGBOURNE FOODS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TILLINGBOURNE FOODS LTD, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Saldētas un sasaldētas zivis, frozen meat export, frozen fish, Saldētas un sasaldētas zivis, un frozen seafood nozarēs. Tas atrodas Reigate, Apvienotā Karaliste.

 6. MOERMAN BVBA.

  Beļģija

  Uzņēmums MOERMAN BVBA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī poultry for slaughter, un poultry nozarēs. Tas atrodas Kluisbergen, Beļģija.

 7. GALADARI EDAM INTERNATIONAL FOODS

  Apvienotie Arābu Emirāti

  Uzņēmums GALADARI EDAM INTERNATIONAL FOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī delicatessens nozarēs. Tas atrodas Dubai, Apvienotie Arābu Emirāti.

 8. IMPORT EXPORT GRAN VUELO SL

  Spānija

  Uzņēmums IMPORT EXPORT GRAN VUELO SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī game, deer, un hares nozarēs. Tas atrodas Villamanrique, Spānija.

 9. HOCHLÄNDER WILD GMBH

  Austrija

  Uzņēmums HOCHLÄNDER WILD GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, un Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarēs. Tas atrodas Griffen, Austrija.

 10. CARNES DE CAZA NÚÑEZ

  Spānija

  Uzņēmums CARNES DE CAZA NÚÑEZ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī game nozarēs. Tas atrodas Azuaga, Spānija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa - Imports eksports

Rezultātu skaits

1001 Uzņēmumi