• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldētas picas

Rezultāti

Saldētas picas - Imports eksports

 1. EURO PIZZA PRODUCTS

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  A manufacturer and specialist since 1993, we serve a highly diverse market with top quality pizza doughs and work with clients in the Netherlands and internationally. As a manufacturer and specialist we are proud of our chain – New York Pizza (over 150 restaurants) – and we really know what it takes to prepare the truly perfect pizza. Our in-house knowledge and expertise makes us the ideal partner for every pizza professional anywhere in the world, no matter how large or small.

 2. ARCARI BACKWAREN AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ARCARI BACKWAREN AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Hendschiken, Šveice.

 3. FOODILAB S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FOODILAB S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas darbojas arī Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, frozen pizzas, frozen foods - production, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, wholesale frozen food, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, frozen foods, un frozen bakery products nozarēs. Tas atrodas Pomezia, Itālija.

 4. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Spānija

  Uzņēmums COMIDA MUNDIAL FOOD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Saldētas picas, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

 5. CASA MARIELLA

  Itālija

  Uzņēmums CASA MARIELLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Roma, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EASY FRESH

  Turcija

  Uzņēmums EASY FRESH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas darbojas arī frozen pizzas, frozen pancakes, un support hose nozarēs. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 2. DOSTLAR FIRINI GIDA A.S

  Turcija

  Uzņēmums DOSTLAR FIRINI GIDA A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. HEG GIDA URUNLERI SAN. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums HEG GIDA URUNLERI SAN. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas darbojas arī Cheesecake nozarēs. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 4. FELIX PIZZA

  Beļģija

  Uzņēmums FELIX PIZZA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas darbojas arī frozen pizzas, pizzas, pizza rustica, un pizza cooked in wood burning oven nozarēs. Tas atrodas Vilvoorde, Beļģija.

 5. DON PIZZA LOGISTIC

  Spānija

  Uzņēmums DON PIZZA LOGISTIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Pineda De Mar, Spānija.

 1. IT'S ITALY BY PRODAL

  Itālija

  Uzņēmums IT'S ITALY BY PRODAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas San Donà Di Piave, Itālija.

 2. TRADIZIONE NAPOLETANA DI GENNARO NAPOLITANO

  Itālija

  Uzņēmums TRADIZIONE NAPOLETANA DI GENNARO NAPOLITANO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Sant'arcangelo Trimonte, Itālija.

 1. PARASKEVAS FOOD SUPPLIERS

  Kipra

  Uzņēmums PARASKEVAS FOOD SUPPLIERS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Saldētas picas, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Limassol, Kipra.

 2. PEK FOOD

  Turcija

  Uzņēmums PEK FOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas darbojas arī deep-frozen ready meals, fried food bar, frozen fried foods, un pizza with four cheeses nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. FIH EKIN

  Nīderlande

  Uzņēmums FIH EKIN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas darbojas arī wholesale of deep-frozen food nozarēs. Tas atrodas Den Haag, Nīderlande.

 4. ST. ANNY FOOD B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums ST. ANNY FOOD B.V., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti augļi, Saldēta un sasaldēta gaļa, Saldētas picas, Gatavas saldētas maltītes, Saldēti un sasaldēti augļi, Saldēta un sasaldēta gaļa, Saldētas picas, un Gatavas saldētas maltītes nozarēs. Tas atrodas Capelle Aan Den Ijssel, Nīderlande.

 5. SOLOS FOOD

  Dānija

  Uzņēmums SOLOS FOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas darbojas arī frozen pizzas, pizza cooked in wood burning oven, un mini pizzas nozarēs. Tas atrodas Kolding, Dānija.

 6. MULTIFOOD DIVISION INTERGEL

  Šveice

  Uzņēmums MULTIFOOD DIVISION INTERGEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augļi nozarē. Tas darbojas arī Svaigi dārzeņi, Saldēti un sasaldēti dārzeņi, Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, Saldētas picas, Svaigi dārzeņi, Saldēti un sasaldēti dārzeņi, Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Gals, Šveice.

 7. TORONTO PIZZA EOOD

  Bulgārija

  Uzņēmums TORONTO PIZZA EOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 8. PIZZERIA DA ASPORTO AMALFITANA

  Itālija

  Uzņēmums PIZZERIA DA ASPORTO AMALFITANA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Poncarale, Itālija.

 1. DEMETER - FELDERZEUGNISSE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEMETER - FELDERZEUGNISSE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā lauksaimniecība nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Saldēti un sasaldēti dārzeņi, Saldētas picas, Saldēti un sasaldēti augļi, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Saldēti un sasaldēti dārzeņi, Saldētas picas, un Saldēti un sasaldēti augļi nozarēs. Tas atrodas Alsbach-Hähnlein, Vācija.

 2. SEDISA REPARTIMENTS, SL

  Spānija

  Uzņēmums SEDISA REPARTIMENTS, SL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Sabadell, Spānija.

 3. ITALIA76

  Itālija

  Uzņēmums ITALIA76, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības ierīces - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī picas krāsns, Saldētas picas, small electrical appliances, household appliance, picas krāsns, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Soliera, Itālija.

 4. DIDEROT ALIMENTOS S.L.

  Spānija

  Uzņēmums DIDEROT ALIMENTOS S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Malaga, Spānija.

 5. FOOD DISTRIB

  Beļģija

  Uzņēmums FOOD DISTRIB, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Machelen, Beļģija.

 6. KESLAN - MASAS DE PIZZA

  Spānija

  Uzņēmums KESLAN - MASAS DE PIZZA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Málaga, Spānija.

 7. LORIPACK

  Beļģija

  Uzņēmums LORIPACK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti dārzeņi, Saldētas picas, wholesale of ice-creams, Saldēti un sasaldēti dārzeņi, frozen fruit, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Les Bons Villers, Beļģija.

 8. ARNOLD'S IGLOO PIZZE SURGELATE

  Itālija

  Uzņēmums ARNOLD'S IGLOO PIZZE SURGELATE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Grosseto, Itālija.

 9. AKTAŞLAR DONDURULMUŞ LEZZETLER

  Turcija

  Uzņēmums AKTAŞLAR DONDURULMUŞ LEZZETLER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas atrodas Ordu, Turcija.

 10. LA PUGLIA SENZA GLUTINE

  Itālija

  Uzņēmums LA PUGLIA SENZA GLUTINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas darbojas arī lasagne to be baked, gluten-free product, eggplant parmesan, un pizza bases nozarēs. Tas atrodas Monopoli, Itālija.

Meklēt cenas priekš