• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saldūdens zivis

Rezultāti

Saldūdens zivis - Imports eksports

 1. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums RIBNJACI KUPA D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Saldūdens zivis, sport fishing, Saldūdens zivis, pike, un catfish nozarēs. Tas atrodas Karlovac, Horvātija.

 2. NURA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NURA GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 3. AQUARIUM TONNDORF

  Vācija

  Uzņēmums AQUARIUM TONNDORF, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, Akvāriji, Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un Akvāriji nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 4. LA TRUITE D'ONDEVAL

  Beļģija

  Uzņēmums LA TRUITE D'ONDEVAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā pārtika, trout fillets, Bioloģiskā pārtika, un hand-crafted production nozarēs. Tas atrodas Waimes-Ondenval, Beļģija.

 5. PASIFIK GOLDEN BLUE GIDA DIŞ TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums PASIFIK GOLDEN BLUE GIDA DIŞ TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Yozgat, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RARI FOOD INTERNATIONAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RARI FOOD INTERNATIONAL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. AQUARIA ANTWERP

  Beļģija

  Uzņēmums AQUARIA ANTWERP, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Saldūdens zivis, Zivis audzētavām, Saldūdens zivis, tropical fish, Zivis audzētavām, un aquarium accessories nozarēs. Tas atrodas Aartselaar, Beļģija.

 3. KOI BY KOI

  Francija

  Uzņēmums KOI BY KOI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Blainville/l'eau, Francija.

 4. BELT SEAFOOD APS

  Dānija

  Uzņēmums BELT SEAFOOD APS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Karlebovej, Dānija.

 5. PUNTO TROPICALE SRL

  Itālija

  Uzņēmums PUNTO TROPICALE SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Roma, Itālija.

 1. FISH FRESH-SEAFOOD

  Grieķija

  Uzņēmums FISH FRESH-SEAFOOD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas darbojas arī fresh fish export nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 2. SUPET SU TURIZM PETROL

  Turcija

  Uzņēmums SUPET SU TURIZM PETROL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, fresh fish export, freshwater fish, Zivkopība - imports, eksports, un king shrimps nozarēs. Tas atrodas Sisli / Istanbul, Turcija.

 1. MONTEUM LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MONTEUM LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Saldētas un sasaldētas zivis, Saldūdens zivis, Jūras zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Saldūdens zivis, un Jūras zivis nozarēs. Tas atrodas Shoreham-By-Sea, Apvienotā Karaliste.

 2. KGN FRESH LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums KGN FRESH LTD, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas darbojas arī import of fresh fish nozarēs. Tas atrodas Northolt, Apvienotā Karaliste.

 3. FISHLIME SU ÜRÜNLERI

  Turcija

  Uzņēmums FISHLIME SU ÜRÜNLERI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vēži nozarē. Tas darbojas arī Saldūdens zivis, fresh water trout, carp, packaged baby shrimps, un Saldūdens zivis nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. OFISH STORE

  Indonēzija

  Uzņēmums OFISH STORE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Tulungagung, Indonēzija.

 5. AU POISSON D'OR

  Beļģija

  Uzņēmums AU POISSON D'OR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Akvārija zivis nozarē. Tas darbojas arī Akvāriji, Saldūdens zivis, Akvāriji, un Saldūdens zivis nozarēs. Tas atrodas Estaimpuis, Beļģija.

 6. SUNDA AQUATIC INDONESIA

  Indonēzija

  Uzņēmums SUNDA AQUATIC INDONESIA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Bandung, Indonēzija.

 7. KADEMLER. COM.

  Turcija

  Uzņēmums KADEMLER. COM., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 8. DER KOIHOF

  Austrija

  Uzņēmums DER KOIHOF, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Deutsch Goritz, Austrija.

 1. SAS HYS

  Francija

  Uzņēmums SAS HYS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas darbojas arī rods, un aquarium fish food nozarēs. Tas atrodas Boulogne Sur Mer, Francija.

 2. WAN HU FISH FARM TRADING

  Singapūra

  Uzņēmums WAN HU FISH FARM TRADING, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas singapore, Singapūra.

 3. KEBAN ALABALIK A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums KEBAN ALABALIK A.Ş, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas darbojas arī trout, un tinned whitefish nozarēs. Tas atrodas Elazig, Turcija.

 4. GEBROEDERS KOOY B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums GEBROEDERS KOOY B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Saldūdens zivis, Zivis, un Saldūdens zivis nozarēs. Tas atrodas Huizen, Nīderlande.

 5. GUANGZHOU EVERLASTING CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GUANGZHOU EVERLASTING CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Guangzhou, Ķīna.

 6. BARAKOS KONSTANTINOS MON/PH -IKE

  Grieķija

  Uzņēmums BARAKOS KONSTANTINOS MON/PH -IKE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas darbojas arī fresh fish nozarēs. Tas atrodas Athens Greece, Grieķija.

 7. LIAISON MARKETING COMPANY SENEGAL

  Senegāla

  Uzņēmums LIAISON MARKETING COMPANY SENEGAL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Dakar Senegal, Senegāla.

 8. PT.GOLDEN AQUATIC INDONESIA

  Indonēzija

  Uzņēmums PT.GOLDEN AQUATIC INDONESIA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas atrodas Bogor, Indonēzija.

 9. IRFISH (DUNMORE EAST) LTD

  Īrija

  Uzņēmums IRFISH (DUNMORE EAST) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Kūpinātas un sālītas zivis, Saldūdens zivis, Kūpinātas un sālītas zivis, un Saldūdens zivis nozarēs. Tas atrodas Waterford, Īrija.

 10. DENHOLM FISHSELLING LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DENHOLM FISHSELLING LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, Saldētas un sasaldētas zivis, Marinētas zivis, Zivkopība - imports, eksports, Saldētas un sasaldētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Glasgow, Apvienotā Karaliste.