• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saliekamas laivas

Rezultāti

Saliekamas laivas - Imports eksports

 1. GSB CELIK SAN VE TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums GSB CELIK SAN VE TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saliekamas laivas nozarē. Tas darbojas arī accessories and equipment for ships and sailboats, un ship building nozarēs. Tas atrodas Tuzla, Turcija.

 2. INTERCOP S.L.

  Spānija

  Uzņēmums INTERCOP S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ostas un ostu pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Integrēta loģistika, Saliekamas laivas, Kuģniecības - fraktētāji, Customs agency, Integrēta loģistika, Saliekamas laivas, un Kuģniecības - fraktētāji nozarēs. Tas atrodas Las Palmas De Gran Canaria, Spānija.

 3. KOSMOS SHIP SUPPLY AND SERVICES

  Turcija

  Uzņēmums KOSMOS SHIP SUPPLY AND SERVICES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saliekamas laivas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. ARMAK DENIZCILIK VE MAKINA IMALAT SANAYII LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums ARMAK DENIZCILIK VE MAKINA IMALAT SANAYII LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saliekamas laivas nozarē. Tas darbojas arī filters, un joints nozarēs. Tas atrodas istanbul, Turcija.

 5. HANIL NEWS INC.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums HANIL NEWS INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saliekamas laivas nozarē. Tas atrodas Pohang-Si, Gyeongbuk, Dienvidkoreja.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. NOAH BATTELLI

  Itālija

  Uzņēmums NOAH BATTELLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saliekamas laivas nozarē. Tas darbojas arī inflatable boat nozarēs. Tas atrodas palermo, Itālija.

 2. KARSTULAN VENE JARVINEN KY

  Somija

  Uzņēmums KARSTULAN VENE JARVINEN KY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekabes laivu pārvadāšanai nozarē. Tas darbojas arī Saliekamas laivas, Motorlaivas, Zvejas kuģu būve, Saliekamas laivas, Motorlaivas, un Zvejas kuģu būve nozarēs. Tas atrodas Karstula, Somija.

 3. ADOLF C.C. RÜEGG GMBH&CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ADOLF C.C. RÜEGG GMBH&CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kuģu būvētavas nozarē. Tas darbojas arī Saliekamas laivas, un Saliekamas laivas nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 4. OESTBORNHOLMS KUTTERSERVICE APS

  Dānija

  Uzņēmums OESTBORNHOLMS KUTTERSERVICE APS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zvejas kuģu būve nozarē. Tas darbojas arī Saliekamas laivas, un Saliekamas laivas nozarēs. Tas atrodas Nexoe, Dānija.

 5. ESER GEMI

  Turcija

  Uzņēmums ESER GEMI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Saliekamas laivas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. GEMIYAP GEMI GERECLERI YAPIMI DONATIM BAKIM VE ONARIM A S

  Turcija

  Uzņēmums GEMIYAP GEMI GERECLERI YAPIMI DONATIM BAKIM VE ONARIM A S, gadā un darbojas Izklaides kuģi nozarē. Tas darbojas arī Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Saliekamas laivas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, un Saliekamas laivas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. ENCEE

  Spānija

  Uzņēmums ENCEE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saliekamas laivas nozarē. Tas atrodas Cieza, Spānija.

 1. MOA TECNICA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums MOA TECNICA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izklaides kuģi nozarē. Tas darbojas arī Saliekamas laivas, un Saliekamas laivas nozarēs. Tas atrodas Moana, Spānija.

 2. CANTIERI DI PISA (S.P.A.)

  Itālija

 3. NEWMAN & FIELD LTD

  Apvienotā Karaliste

 4. NICHOLAS BRAY & SON LTD

  Apvienotā Karaliste

 5. RAY WATKINS

  Apvienotā Karaliste

 6. BOOTSWERFT PIRSCH INHABER KAY BRODERSEN E.K.

  Vācija