• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. 2LI SERVICE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums 2LI SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Ripināmas sastatnes, Tērauda sastatnes, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Betona lējumi - veidnes, Betona liešanas pakalpojumi, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Building, site building, un Ripināmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas La Roche Blanche, Francija.

 2. CLAUDIO CONVENTO

  Itālija

  Uzņēmums CLAUDIO CONVENTO, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī milling machines, cork waxing machines, brushing machines for wood panels, un industrial planers nozarēs. Tas atrodas Campolongo Maggiore, Itālija.

 3. SAGLAMLAR PLYWOOD & CONTRE PLAQUE FACTORY A.S.

  Turcija

  Uzņēmums SAGLAMLAR PLYWOOD & CONTRE PLAQUE FACTORY A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Finiera un saplākšņa plates nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, phenolic plywood, veneers and plywood, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un veneered wood nozarēs. Tas atrodas Bozuyuk, Turcija.

 4. COOMANS

  Beļģija

  Uzņēmums COOMANS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nemizots koks nozarē. Tas darbojas arī Zāģēts un apstrādāts koks, Rūpnieciskie kokmateriāli, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Neēvelēti kokmateriāli, Zāģēts un apstrādāts koks, Rūpnieciskie kokmateriāli, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Neēvelēti kokmateriāli nozarēs. Tas atrodas Laakdal, Beļģija.

 5. RUDOLF ROST SPERRHOLZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RUDOLF ROST SPERRHOLZ GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Finiera un saplākšņa plates, Finiera un saplākšņa plates, un Wood for cladding nozarēs. Tas atrodas Rellingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ÖZTÜRK KONTRAPLAK LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ÖZTÜRK KONTRAPLAK LTD.ŞTI., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. AKTASLAR KONTRAPLAK VE KERESTE NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums AKTASLAR KONTRAPLAK VE KERESTE NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī poplar, plywood, un pine plywood nozarēs. Tas atrodas Tokat, Turcija.

 3. JAYA INTERNATIONAL CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JAYA INTERNATIONAL CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gateri - iekārtas un materiāli, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gateri - iekārtas un materiāli, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Jinan, Ķīna.

 4. FERGANA KERESTE

  Turcija

  Uzņēmums FERGANA KERESTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Finiera koksne, manufacturing of plywood, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Finiera koksne, un plywood nozarēs. Tas atrodas İnegöl, Turcija.

 5. MMW FEMIPARI ZRT.

  Ungārija

  Uzņēmums MMW FEMIPARI ZRT., gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, PVC un alumīnija logu un durvju ražošanas iekārtas., Papīrs - ražošana, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, PVC un alumīnija logu un durvju ražošanas iekārtas., Papīrs - ražošana, un Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Marcali, Ungārija.

 1. CHANG I IN CO., LTD.

  Taivāna

  Uzņēmums CHANG I IN CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Kaohsiung, Taivāna.

 2. CMB SRL

  Itālija

  Uzņēmums CMB SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ražošanas un celtniecības kontrole, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, fastening accessories for all insulation materials, Ražošanas un celtniecības kontrole, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Casagiove, Itālija.

 1. SOMEGA

  Spānija

  Uzņēmums SOMEGA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī stainless steel bench, un metallographic machine nozarēs. Tas atrodas Pontevedra, Spānija.

 2. AVRASYA KONTRPLAK SAN. TIC. LTD STI.

  Turcija

  Uzņēmums AVRASYA KONTRPLAK SAN. TIC. LTD STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī veneer plywood nozarēs. Tas atrodas Samsun, Turcija.

 3. HK-PRÄZISIONSTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Vācija

  Uzņēmums HK-PRÄZISIONSTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Oberndorf, Vācija.

 4. INDUSTRIAS EMONZÓN

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIAS EMONZÓN, gadā un darbojas Finiera un saplākšņa plates nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ateca, Spānija.

 5. FABRICADOS INDUSTRIALES VIFESA SL

  Spānija

  Uzņēmums FABRICADOS INDUSTRIALES VIFESA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Talavera De La Reina, Spānija.

 6. BAYOU

  Turcija

  Uzņēmums BAYOU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. PROCHAPA

  Kolumbija

  Uzņēmums PROCHAPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī veneered wood nozarēs. Tas atrodas Armenia, Kolumbija.

 8. LAB FAB INDIA

  Indija

  Uzņēmums LAB FAB INDIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī laboratory furniture, un Manufacturer of office furniture nozarēs. Tas atrodas New Delhi, Indija.

 1. CHAUDRO TECHNIC

  Francija

  Uzņēmums CHAUDRO TECHNIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Authon Du Perche, Francija.

 2. BASTAN TECNOLOGIES S.L

  Spānija

  Uzņēmums BASTAN TECNOLOGIES S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Sant Pere De Ribes, Spānija.

 3. LETERME DISTRIBUTION

  Francija

  Uzņēmums LETERME DISTRIBUTION, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Rouen, Francija.

 4. MOUTENET SAS

  Francija

  Uzņēmums MOUTENET SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Les Nans, Francija.

 5. INDUSTRIA DE MAQUINARIA LUZZISA SL

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIA DE MAQUINARIA LUZZISA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Puig, Spānija.

 6. LIANYUNGANG CHANTA INTERNATIONAL WOOD CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums LIANYUNGANG CHANTA INTERNATIONAL WOOD CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Linyi, Ķīna.

 7. KONTSAS KONTRPLAK SAN. VE TIC.A .S

  Turcija

 8. MACULLO SA

  Šveice

 9. WOOD INTERNATIONAL (FAR EAST) LTD

  Apvienotā Karaliste

 10. OPTARE GROUP LTD

  Apvienotā Karaliste

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

2767 Uzņēmumi