• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saplaksnis - izgatavosanas iekartas un aprikojums

Rezultāti

Saplaksnis - izgatavosanas iekartas un aprikojums - Imports eksports

 1. 2LI SERVICE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums 2LI SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Ripināmas sastatnes, Tērauda sastatnes, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Betona lējumi - veidnes, Betona liešanas pakalpojumi, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Building, site building, un Ripināmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas La Roche Blanche, Francija.

 2. PETRO BIRCH

  Kazahstāna

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PETRO BIRCH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Finiera un saplākšņa plates, Finiera koksne, Koka paneļi, Finiera un saplākšņa plates, Finiera koksne, Koka paneļi, plywood, wholesale of plywood, un manufacturing of plywood nozarēs. Tas atrodas Uralsk, Kazahstāna.

 3. SAGLAMLAR PLYWOOD & CONTRE PLAQUE FACTORY A.S.

  Turcija

  Uzņēmums SAGLAMLAR PLYWOOD & CONTRE PLAQUE FACTORY A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Finiera un saplākšņa plates nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, phenolic plywood, veneers and plywood, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un veneered wood nozarēs. Tas atrodas Bozuyuk, Turcija.

 4. RUDOLF ROST SPERRHOLZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RUDOLF ROST SPERRHOLZ GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Finiera un saplākšņa plates, Finiera un saplākšņa plates, un Wood for cladding nozarēs. Tas atrodas Rellingen, Vācija.

 5. ÖZTÜRK KONTRAPLAK LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ÖZTÜRK KONTRAPLAK LTD.ŞTI., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. COOMANS

  Beļģija

  Uzņēmums COOMANS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nemizots koks nozarē. Tas darbojas arī Zāģēts un apstrādāts koks, Rūpnieciskie kokmateriāli, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Neēvelēti kokmateriāli, Zāģēts un apstrādāts koks, Rūpnieciskie kokmateriāli, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Neēvelēti kokmateriāli nozarēs. Tas atrodas Laakdal, Beļģija.

 2. PAPAWOOD

  Grieķija

  Uzņēmums PAPAWOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Koka izstrādājumi, veneered wood, veneering, timber-built, un Koka izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Xanthi, Grieķija.

 3. AKTASLAR KONTRAPLAK VE KERESTE NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums AKTASLAR KONTRAPLAK VE KERESTE NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī poplar, plywood, un pine plywood nozarēs. Tas atrodas Tokat, Turcija.

 4. FERGANA KERESTE

  Turcija

  Uzņēmums FERGANA KERESTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Finiera koksne, manufacturing of plywood, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Finiera koksne, un plywood nozarēs. Tas atrodas İnegöl, Turcija.

 5. CMB SRL

  Itālija

  Uzņēmums CMB SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ražošanas un celtniecības kontrole, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, fastening accessories for all insulation materials, Ražošanas un celtniecības kontrole, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Casagiove, Itālija.

 1. SOMEGA

  Spānija

  Uzņēmums SOMEGA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī stainless steel bench, un metallographic machine nozarēs. Tas atrodas Pontevedra, Spānija.

 2. MMW FEMIPARI ZRT.

  Ungārija

  Uzņēmums MMW FEMIPARI ZRT., gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, PVC un alumīnija logu un durvju ražošanas iekārtas., Papīrs - ražošana, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, PVC un alumīnija logu un durvju ražošanas iekārtas., Papīrs - ražošana, un Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Marcali, Ungārija.

 1. AVRASYA KONTRPLAK SAN. TIC. LTD STI.

  Turcija

  Uzņēmums AVRASYA KONTRPLAK SAN. TIC. LTD STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī veneer plywood nozarēs. Tas atrodas Samsun, Turcija.

 2. BASTAN TECNOLOGIES S.L

  Spānija

  Uzņēmums BASTAN TECNOLOGIES S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Sant Pere De Ribes, Spānija.

 3. FABRICADOS INDUSTRIALES VIFESA SL

  Spānija

  Uzņēmums FABRICADOS INDUSTRIALES VIFESA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Talavera De La Reina, Spānija.

 4. INDUSTRIAS EMONZÓN

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIAS EMONZÓN, gadā un darbojas Finiera un saplākšņa plates nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ateca, Spānija.

 5. BAYOU

  Turcija

  Uzņēmums BAYOU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. JIGSEA

  Rumānija

  Uzņēmums JIGSEA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Galati, Rumānija.

 7. HK-PRÄZISIONSTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Vācija

  Uzņēmums HK-PRÄZISIONSTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Oberndorf, Vācija.

 8. CHAUDRO TECHNIC

  Francija

  Uzņēmums CHAUDRO TECHNIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Authon Du Perche, Francija.

 1. INDUSTRIA DE MAQUINARIA LUZZISA SL

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIA DE MAQUINARIA LUZZISA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Puig, Spānija.

 2. MOUTENET SAS

  Francija

  Uzņēmums MOUTENET SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Les Nans, Francija.

 3. LETERME DISTRIBUTION

  Francija

  Uzņēmums LETERME DISTRIBUTION, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Rouen, Francija.