• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • saspiestas un sašķidrinātas gāzes

Rezultāti

Saspiestas un sašķidrinātas gāzes - Imports eksports

 1. AIR LIQUIDE DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AIR LIQUIDE DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 2. CE-O2 TROCKENEIS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CE-O2 TROCKENEIS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 3. INGAS

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums INGAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze medicīnai nozarē. Tas darbojas arī Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Slāpeklis, Gāze - ražošana un realizācija, Gāzu maisījumi, gases, compressed gases, cryogenic gases, Gases, special and mixed, un special gases nozarēs. Tas atrodas Yuzhne, Ukraina.

 4. GRAICHEN PRODUKTIONS- UND VERTRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GRAICHEN PRODUKTIONS- UND VERTRIEBS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas atrodas Bensheim, Vācija.

 5. ACP DEUTSCHLAND C/O DEBELUX-HANDELSKAMMER

  Vācija

  Uzņēmums ACP DEUTSCHLAND C/O DEBELUX-HANDELSKAMMER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas atrodas Köln, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CRYOLOR

  Francija

  Uzņēmums CRYOLOR, gadā un darbojas Sašķidrinātā gāze nozarē. Tas darbojas arī Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, un Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarēs. Tas atrodas Argancy, Francija.

 2. PURASOL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PURASOL GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Animal care products, industry cleaner, special gases, un special products nozarēs. Tas atrodas Landsberg, Vācija.

 3. AL AIR LIQUIDE ESPAÑA SA

  Spānija

  Uzņēmums AL AIR LIQUIDE ESPAÑA SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī technical industrial gas, pure industrial gas, hydrogen, un industrial gas nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. CHEMOGAS

  Beļģija

  Uzņēmums CHEMOGAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Sašķidrinātā gāze, Gāze medicīnai, Gāzu maisījumi, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Sašķidrinātā gāze, Gāze medicīnai, Gāzu maisījumi, un Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Grimbergen, Beļģija.

 5. CHROMALYTIC LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CHROMALYTIC LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Slāpeklis, nitrogen, Slāpeklis, nitrogen generators, un hydrogen generators nozarēs. Tas atrodas Fareham, Apvienotā Karaliste.

 1. S. E. DE CARBUROS METÁLICOS S.A.

  Spānija

  Uzņēmums S. E. DE CARBUROS METÁLICOS S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī acetylene nozarēs. Tas atrodas Cornellà De Llobregat (barcelona), Spānija.

 2. SUDAC AIR SERVICE - SIEGE

  Francija

  Uzņēmums SUDAC AIR SERVICE - SIEGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiesta gaisa iekārtas un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, screw compressors, un piston compressors nozarēs. Tas atrodas Bonneuil-Sur-Marne, Francija.

 1. CAMPER WORLD DI LEONARDO NICCOLI

  Itālija

  Uzņēmums CAMPER WORLD DI LEONARDO NICCOLI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas atrodas Firenze, Itālija.

 2. S.I.A.D. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums S.I.A.D. S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Metināšana un lodēšana - iekārtas un piederumi, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Metināšana un lodēšana - iekārtas un piederumi, technical gases, un food gases nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 3. A.+ E. FISCHER-CHEMIE GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums A.+ E. FISCHER-CHEMIE GMBH & CO.KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Bioķīmija - izstrādājumi, Bioķīmija - izstrādājumi, un Industrial detergents nozarēs. Tas atrodas Wiesbaden, Vācija.

 4. DFG DEUTSCHE FLÜSSIGGAS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DFG DEUTSCHE FLÜSSIGGAS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Sašķidrinātā gāze, lpg, un Sašķidrinātā gāze nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. GLP IBERICA, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums GLP IBERICA, LDA., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Butāns, natural gas distribution, home delivery, un Butāns nozarēs. Tas atrodas Amadora, Portugāle.

 6. DRY ICE PLUS

  Grieķija

  Uzņēmums DRY ICE PLUS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī dry ice nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 7. AIR PRODUCTS SAS

  Francija

  Uzņēmums AIR PRODUCTS SAS, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Butāns, Butāns, un food gases nozarēs. Tas atrodas Aubervilliers, Francija.

 8. AMTROL - ALFA METALOMECANICA, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums AMTROL - ALFA METALOMECANICA, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Butāns, un Butāns nozarēs. Tas atrodas Ec Guimarães, Portugāle.

 1. AIR PRODUCTS PLC

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AIR PRODUCTS PLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī industrial gas, gas mixture, tig welding, un mig welding nozarēs. Tas atrodas Crewe, Apvienotā Karaliste.

 2. AEROBAL - INTERNATIONAL ORGANISATION OF ALUMINIUM AEROSOL CONTAINER MANUFACTURERS

  Vācija

  Uzņēmums AEROBAL - INTERNATIONAL ORGANISATION OF ALUMINIUM AEROSOL CONTAINER MANUFACTURERS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī public relations office nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 3. IKAROS SRL

  Itālija

  Uzņēmums IKAROS SRL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī bottles, valves, un dry ice nozarēs. Tas atrodas Rimini, Itālija.

 4. GHIACCIO SECCO PUGLIA SRLS

  Itālija

  Uzņēmums GHIACCIO SECCO PUGLIA SRLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī dry ice, un carbon dioxide tanks nozarēs. Tas atrodas Altamura, Itālija.

 5. GD APARATOS Y ACCESORIOS PARA GAS SL

  Spānija

  Uzņēmums GD APARATOS Y ACCESORIOS PARA GAS SL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Gas blowtorch, cutting torches for demolitions, un welding gases nozarēs. Tas atrodas Premià De Dalt, Spānija.

 6. JSC MOZYR OIL REFINERY

  Baltkrievija

  Uzņēmums JSC MOZYR OIL REFINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Mazuts, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Mazuts, liquefied gases, un diesel fuel nozarēs. Tas atrodas Mozyr-11, Gomel Region, Baltkrievija.

 7. ELME MESSER GAAS AS

  Igaunija

  Uzņēmums ELME MESSER GAAS AS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Sašķidrinātā gāze, industrial gas, special gases, medical gases, un Sašķidrinātā gāze nozarēs. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 8. C.O.A. DI ELIO RAPINO

  Itālija

  Uzņēmums C.O.A. DI ELIO RAPINO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarē. Tas darbojas arī Saspiesta gāze, un Saspiesta gāze nozarēs. Tas atrodas Ortona, Itālija.

 9. MOZYR OIL REFINERY JSC

  Baltkrievija

  Uzņēmums MOZYR OIL REFINERY JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Mazuts, liquefied gases, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, diesel fuel, un Mazuts nozarēs. Tas atrodas Mozyr-11, Gomel Region, Baltkrievija.

 10. BALLONS 2 YOU

  Vācija

  Uzņēmums BALLONS 2 YOU, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Gumija - izstrādājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, un Gumija - izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Peine, Vācija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Saspiestas un sašķidrinātas gāzes - Imports eksports

Rezultātu skaits

1072 Uzņēmumi