• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sausās dzesēšanas torņi

Rezultāti

Sausās dzesēšanas torņi - Imports eksports

 1. GAETANO DE CARO

  Vācija

  Uzņēmums GAETANO DE CARO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sausās dzesēšanas torņi nozarē. Tas atrodas Rheinstetten, Vācija.

 2. MARCOOL INDUSTRIES

  Saūda Arābija

  Uzņēmums MARCOOL INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Sausās dzesēšanas torņi, Siltummaiņi, Kondensatori, Sausās dzesēšanas torņi, Siltummaiņi, un Kondensatori nozarēs. Tas atrodas Jeddah, Saūda Arābija.

 3. FAIRWAY(HANGZHOU) IMPORT.&EXPORT.CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums FAIRWAY(HANGZHOU) IMPORT.&EXPORT.CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sausās dzesēšanas torņi nozarē. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 4. DECSA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DECSA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas torņi, Sausās dzesēšanas torņi, Dzesēšanas torņi, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Voghera, Itālija.

 5. CLEVER ENGINEERING (KENT) LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CLEVER ENGINEERING (KENT) LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sausās dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī cooling towers, un water cooling towers nozarēs. Tas atrodas Sittingbourne, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SCAM TOWERS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SCAM TOWERS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Sausās dzesēšanas torņi, water cooling towers, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Buttigliera Alta, Itālija.

 2. EXPERTEK

  Turcija

  Uzņēmums EXPERTEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sausās dzesēšanas torņi nozarē. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 3. NERI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NERI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Sausās dzesēšanas torņi, cooling towers, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Firenze, Itālija.

 4. VENTILEX B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VENTILEX B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Sausie gaisa dzesētāji, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Sausās dzesēšanas torņi, Sausie gaisa dzesētāji, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Heerde, Nīderlande.

 5. COTOR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COTOR S.R.L., gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Sausās dzesēšanas torņi, water cooling towers, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Gattinara, Itālija.

 1. EVAPCO EUROPE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EVAPCO EUROPE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Sausās dzesēšanas torņi, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Rho (mi), Itālija.

 2. BUUS KOELETEKNIK A/S

  Dānija

  Uzņēmums BUUS KOELETEKNIK A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Sausās dzesēšanas torņi, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Nykoebing M, Dānija.

 1. SILICAIR DRYERS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SILICAIR DRYERS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Sausās dzesēšanas torņi, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Ashford, Apvienotā Karaliste.

 2. STADCO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums STADCO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Sausās dzesēšanas torņi, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Shrewsbury, Apvienotā Karaliste.

 3. KREMPEL GMBH & CO. PRESSSPANWERK KG

  Vācija

 4. NORDSON U V LTD

  Apvienotā Karaliste

 5. BALTICARE S.R.L.

  Itālija

 6. BALTIMORE AIRCOIL ITALIA S.R.L.

  Itālija

 7. GOHL-KTK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GOHL-KTK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Kondensatori, Sausie gaisa dzesētāji, Kondensatori, un Sausie gaisa dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Durmersheim, Vācija.

 8. CLIMAVIV

  Francija

  Uzņēmums CLIMAVIV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Sausie gaisa dzesētāji, un Sausie gaisa dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Villeurbanne, Francija.