• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sausie doki

Rezultāti

Sausie doki - Imports eksports

 1. C.N.A. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.N.A. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas San Mauro Pascoli, Itālija.

 2. VDV S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VDV S.R.L., gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Venezia, Itālija.

 3. I.M.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums I.M.S. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas TRIESTE, Itālija.

 4. FOR SEA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FOR SEA S.R.L., gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Ravenna, Itālija.

 5. GENARAL WORKS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GENARAL WORKS S.R.L., gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Viareggio, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. YATLIFT

  Turcija

  Uzņēmums YATLIFT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sausie doki nozarē. Tas atrodas Bodrum, Turcija.

 2. LYMINGTON MARINA LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LYMINGTON MARINA LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, un Sausie doki nozarēs. Tas atrodas Lymington, Apvienotā Karaliste.

 3. LOADING SYSTEMS OFFICES B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums LOADING SYSTEMS OFFICES B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, un Sausie doki nozarēs. Tas atrodas Lelystad, Nīderlande.

 4. CAR.MET S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CAR.MET S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 5. FAGGIANI SUSI

  Itālija

  Uzņēmums FAGGIANI SUSI, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Apdrošināšanas aģenti, Sausie doki, Apdrošināšanas aģenti, un Sausie doki nozarēs. Tas atrodas Latisana, Itālija.

 1. LA MARITTIMA DI FERRI MASSIMO

  Itālija

  Uzņēmums LA MARITTIMA DI FERRI MASSIMO, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 2. NAUTICA COSTA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NAUTICA COSTA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Monforte San Giorgio, Itālija.

 1. CANTIERE NAVALE MARINA DI NETTUNO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CANTIERE NAVALE MARINA DI NETTUNO S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Nettuno, Itālija.

 2. LO COCO FRANCESCO

  Itālija

  Uzņēmums LO COCO FRANCESCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Santa Flavia, Itālija.

 3. NAUTICA SERVICE DI MARINO ALESSANDRO

  Itālija

  Uzņēmums NAUTICA SERVICE DI MARINO ALESSANDRO, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Agropoli, Itālija.

 4. SHIPPING SERVICES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SHIPPING SERVICES S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Palermo, Itālija.

 5. MMS SHIP REPAIR AND DRY DOCK CO. LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MMS SHIP REPAIR AND DRY DOCK CO. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, un Sausie doki nozarēs. Tas atrodas Hull, Apvienotā Karaliste.

 6. TECNASERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNASERVICE S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Augusta, Itālija.

 7. KHERSON STATE PLANT PALLADA

  Ukraina

  Uzņēmums KHERSON STATE PLANT PALLADA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sausie doki nozarē. Tas darbojas arī dry docks, un Dockyards nozarēs. Tas atrodas Kherson, Ukraina.

 8. ARTENAUTICA S N C DI MATTANA ROBERTO E ZAMBONI ADRIANO

  Itālija

  Uzņēmums ARTENAUTICA S N C DI MATTANA ROBERTO E ZAMBONI ADRIANO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Loreo, Itālija.

 1. CINQUEPALMI FRANCESCO

  Itālija

  Uzņēmums CINQUEPALMI FRANCESCO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Mola Di Bari, Itālija.

 2. F.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums F.M. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Camaiore, Itālija.

 3. GESTIONE BACINI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums GESTIONE BACINI S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Sausie doki, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 4. RICKMERS LLOYD DOCKBETRIEB GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums RICKMERS LLOYD DOCKBETRIEB GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Sausie doki, un Sausie doki nozarēs. Tas atrodas Bremerhaven, Vācija.

 5. SAVONA SHIPYARD S.R.L.

  Itālija

 6. NAUTICA DELARIA SRLS

  Itālija

 7. CENTRO NAUTICA S.A.S. DI ALTAMURA S. & C.

  Itālija

 8. MEC SHIP S.R.L.

  Itālija

 9. AMICO LOANO S.R.L.

  Itālija

 10. MARCO CARANI NAUTICA YACHTING SERVICE

  Itālija