• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sausie gaisa dzesētāji

Rezultāti

Sausie gaisa dzesētāji - Imports eksports

 1. HAUSMANN LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HAUSMANN LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sausie gaisa dzesētāji nozarē. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 2. FACO SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FACO SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa sildītāji nozarē. Tas darbojas arī Sausie gaisa dzesētāji, Elektroģenerējošās sistēmas, vaned-pipe heat exchangers, cooling towers, air heater, Sausie gaisa dzesētāji, manufacturer of heat exchangers, Elektroģenerējošās sistēmas, un industrial heat exchangers nozarēs. Tas atrodas Varallo Pombia, Itālija.

 3. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aukstuma kameras nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Refrižeratori, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Sausie gaisa dzesētāji, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Refrižeratori, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, un Sausie gaisa dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Sivas, Turcija.

 4. AEROTECHNIK E. SIEGWART GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AEROTECHNIK E. SIEGWART GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sausie gaisa dzesētāji nozarē. Tas atrodas Friedrichsthal, Vācija.

 5. COLDEX PRZEMYSŁOWE INSTALACJE CHŁODNICZE

  Polija

  Uzņēmums COLDEX PRZEMYSŁOWE INSTALACJE CHŁODNICZE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sausie gaisa dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī Kondensatori, Aukstuma kameras, Kondensatori, Aukstuma kameras, un industrial refrigeration plants nozarēs. Tas atrodas Plonsk, Polija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GOHL-KTK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GOHL-KTK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Kondensatori, Sausie gaisa dzesētāji, Kondensatori, un Sausie gaisa dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Durmersheim, Vācija.

 2. CLIMAVIV

  Francija

  Uzņēmums CLIMAVIV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas torņi nozarē. Tas darbojas arī Sausie gaisa dzesētāji, un Sausie gaisa dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Villeurbanne, Francija.

 3. ROBERT GEIGER TECHNISCHE BAUTEILE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ROBERT GEIGER TECHNISCHE BAUTEILE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sausie gaisa dzesētāji nozarē. Tas atrodas Ichenhausen, Vācija.

 4. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Vācija

  Uzņēmums BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī Refrižeratori, Sausie gaisa dzesētāji, water cooler, Refrižeratori, un Sausie gaisa dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 5. PEK SERVIS SPOL. S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums PEK SERVIS SPOL. S.R.O., gadā un darbojas Gaisa kondicionēšana - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sausie gaisa dzesētāji, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Sausie gaisa dzesētāji, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Kolin, Čehija.

 1. VENTILEX B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VENTILEX B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Sausie gaisa dzesētāji, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Sausās dzesēšanas torņi, Sausie gaisa dzesētāji, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Heerde, Nīderlande.

 2. AERVENT GROUP LTD

  Īrija

  Uzņēmums AERVENT GROUP LTD, gadā un darbojas Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes nozarē. Tas darbojas arī Sausie gaisa dzesētāji, un Sausie gaisa dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Dublin, Īrija.

 1. YORK A.C.R. LTD

  Īrija

 2. BRENTA RENT S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BRENTA RENT S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, industrial air conditioning, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, un economical air conditioning units nozarēs. Tas atrodas Arzergrande, Itālija.

 3. GLOBAL COOLING TOWER FACTORY. VOLGA HVAC

  Saūda Arābija

  Uzņēmums GLOBAL COOLING TOWER FACTORY. VOLGA HVAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa kondicionēšana - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ūdens dzesētāji, un Ūdens dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Jeddah, Saūda Arābija.

 4. ULTRAFILTER SRL

  Rumānija

  Uzņēmums ULTRAFILTER SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saspiesta gaisa iekārtas un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Ūdens dzesētāji, un Ūdens dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 5. OSA RENT S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OSA RENT S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Ūdens dzesētāji, un Ūdens dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Este, Itālija.

 6. DECSA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DECSA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas torņi, Sausās dzesēšanas torņi, Dzesēšanas torņi, un Sausās dzesēšanas torņi nozarēs. Tas atrodas Voghera, Itālija.