• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • siltumnīcas un lecektis

Rezultāti

Siltumnīcas un lecektis - Imports eksports

 1. AGRIMEC

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AGRIMEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī shading, heated greenhouses, systems for protected crops, greenhouse construction, air conditioning systems for protected crops, greenhouse equipment, vertical wall greenhouses, garden greenhouses, un nursery greenhouses nozarēs. Tas atrodas Casazza, Itālija.

 2. LOMBARDA SERRE

  Itālija

  Uzņēmums LOMBARDA SERRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu apkures sistēmas, Dārzkopība, Siltumnīcu apkures sistēmas, tunnel construction, greenhouses for floriculture and gardening, un Dārzkopība nozarēs. Tas atrodas Grantola, Itālija.

 3. METALMAK MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums METALMAK MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. MC SIVIERO SRL - SERRE

  Itālija

  Uzņēmums MC SIVIERO SRL - SERRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī tunnels for market gardening, greenhouses, steel roofs, un greenhouses for floriculture and gardening nozarēs. Tas atrodas Verbania, Itālija.

 5. AGEON

  Itālija

  Uzņēmums AGEON, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, laboratories for agricultural chemical analyses, technical assistance, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un chemical, physical and bacterial water analysis nozarēs. Tas atrodas Borgo San Dalmazzo, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas un lecektis, Siltumnīcas, Lecektis, Siltumnīcas un lecektis, Siltumnīcas, un Lecektis nozarēs. Tas atrodas Plovdiv, Bulgārija.

 2. INVERNADEROS IMA

  Spānija

  Uzņēmums INVERNADEROS IMA, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī nursery greenhouses, un shade net nozarēs. Tas atrodas Barbatain, Spānija.

 3. TECNOVA SERRE

  Itālija

  Uzņēmums TECNOVA SERRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecekšu rāmji nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas un lecektis, cogeneration plant, un Siltumnīcas un lecektis nozarēs. Tas atrodas Porto Mantovano, Itālija.

 4. GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, un Dārzkopība nozarēs. Tas atrodas Bexbach, Vācija.

 5. SANLIGHT E.U.

  Austrija

  Uzņēmums SANLIGHT E.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī greenhouse products, Lighting accessories, lighting technique, un lighting elements nozarēs. Tas atrodas Schruns, Austrija.

 1. ROBINSON POLYTUNNELS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ROBINSON POLYTUNNELS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas atrodas Nelson, Apvienotā Karaliste.

 2. AGRIKOL D.O.O.

  Serbija

  Uzņēmums AGRIKOL D.O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī agricultural building, un greenhouses nozarēs. Tas atrodas Kruševac, Serbija.

 1. EMAGA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums EMAGA SP. Z O.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas un lecektis, Tapetes, Plastic profile sections for the construction industry, Siltumnīcas un lecektis, un Tapetes nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 2. EURO-SERRE

  Beļģija

  Uzņēmums EURO-SERRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas atrodas Genk, Beļģija.

 3. BOM GROUP

  Nīderlande

  Uzņēmums BOM GROUP, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas atrodas Naaldwijk, Nīderlande.

 4. SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD.

  Turcija

  Uzņēmums SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, Siltumnīcas un lecektis, floriculture and horticulture, greenhouse products, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, un Siltumnīcas un lecektis nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 5. ACM AGROCENTRUM

  Polija

  Uzņēmums ACM AGROCENTRUM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas atrodas Kielce, Polija.

 6. SERAYMAK PROFESSIONAL GREENHOUSE MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums SERAYMAK PROFESSIONAL GREENHOUSE MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Greenhouses for horticulture, greenhouse products, greenhouses, un fruit harvesting trolleys nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 7. ECO SERA SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums ECO SERA SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu stādi, Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, greenhouses for market gardening, Siltumnīcu stādi, Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 8. IKIZLER KALIP VE PRES SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums IKIZLER KALIP VE PRES SAN.TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 1. DUTCHGREENHOUSES

  Nīderlande

  Uzņēmums DUTCHGREENHOUSES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī greenhouses, un supplies for horticulture nozarēs. Tas atrodas Naaldwijk, Nīderlande.

 2. SERRURIERS SERVICES

  Francija

  Uzņēmums SERRURIERS SERVICES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas atrodas Sarcelles, Francija.

 3. UZM AGRO TRADING

  Rumānija

  Uzņēmums UZM AGRO TRADING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī glasshouse covers, sun screens, un frost net nozarēs. Tas atrodas Bucharesti, Rumānija.

 4. RICHEL GROUP

  Francija

  Uzņēmums RICHEL GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas un lecektis, Siltumnīcu apkures sistēmas, Siltumnīcas un lecektis, Siltumnīcu apkures sistēmas, un dryers for raw tobacco nozarēs. Tas atrodas Eygalières, Francija.

 5. ARLEN TEAM SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ARLEN TEAM SP. Z O.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī greenhouses for market gardening nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 6. S.C. SERE TRANSILVANIA S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums S.C. SERE TRANSILVANIA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Lecekšu rāmji, Lecekšu rāmji, un greenhouse products nozarēs. Tas atrodas Loc. Valcele, Rumānija.

 7. VERMAKO

  Beļģija

  Uzņēmums VERMAKO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - alumīnijs nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas augšanas paātrināšanai, Siltumnīcas un lecektis, Siltumnīcas augšanas paātrināšanai, Siltumnīcas un lecektis, un greenhouses for floriculture and gardening nozarēs. Tas atrodas Tielt, Beļģija.

 8. DIETER DENZER GARTENBAU INHABER STEPHAN PLESSE

  Vācija

  Uzņēmums DIETER DENZER GARTENBAU INHABER STEPHAN PLESSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Gochsheim, Vācija.

 9. SARL GALIFRET

  Francija

  Uzņēmums SARL GALIFRET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas un lecektis, nursery greenhouses, greenhouses for market gardening, Siltumnīcas un lecektis, un greenhouses nozarēs. Tas atrodas Mardié, Francija.

 10. GREENHOUSE STORES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GREENHOUSE STORES, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas atrodas Sutton Coldfield, Apvienotā Karaliste.