• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • siltumnīcu stādi

Rezultāti

Siltumnīcu stādi - Imports eksports

 1. LOTOS K

  Ukraina

  Uzņēmums LOTOS K, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcu stādi nozarē. Tas atrodas Glevakha, Kyiv State, Ukraina.

 2. SERA TEKNIK

  Turcija

  Uzņēmums SERA TEKNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcu stādi nozarē. Tas darbojas arī greenhouse flowers, greenhouse fruits, greenhouse products, un greenhouses nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 3. ECO SERA SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums ECO SERA SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu stādi, Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, greenhouses for market gardening, Siltumnīcu stādi, Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 4. SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcu stādi nozarē. Tas darbojas arī Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, greenhouse products, nursery greenhouses, boilers for greenhouses, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 5. OPPERMANN FLORISTIK

  Austrija

  Uzņēmums OPPERMANN FLORISTIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Ampflwang, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. JOACHIM REIMANN

  Vācija

  Uzņēmums JOACHIM REIMANN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, un Siltumnīcu stādi nozarēs. Tas atrodas Neugersdorf, Vācija.

 2. BLUMENHAUS WALTER HEIMANN

  Vācija

  Uzņēmums BLUMENHAUS WALTER HEIMANN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Giengen, Vācija.

 3. BLUMEN ERTLE

  Vācija

  Uzņēmums BLUMEN ERTLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Sontheim, Vācija.

 4. STEFAN SCHÄDLER

  Vācija

  Uzņēmums STEFAN SCHÄDLER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Zeltingen-Rachtig, Vācija.

 5. ROSENHOF BEUTLER

  Vācija

  Uzņēmums ROSENHOF BEUTLER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, un Siltumnīcu stādi nozarēs. Tas atrodas Vaihingen, Vācija.

 1. WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Büren, Vācija.

 2. BLUMEN-BERRET GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BLUMEN-BERRET GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Mühlacker, Vācija.

 1. HIVERNACLEHORTA

  Spānija

  Uzņēmums HIVERNACLEHORTA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Siltumnīcu stādi nozarē. Tas darbojas arī wholesale flowers and plants, aromatic plants, decorated vases, un greenhouse flowers nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 2. BLUMEN-ATELIER SCHWARZ

  Vācija

  Uzņēmums BLUMEN-ATELIER SCHWARZ, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Bottrop, Vācija.

 3. CASITA HERMOSA PIANTE

  Itālija

  Uzņēmums CASITA HERMOSA PIANTE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Siltumnīcu stādi nozarē. Tas darbojas arī orchids, un ornamental plants nozarēs. Tas atrodas Ruvo Di Puglia, Itālija.

 4. RIEBL- GELTINGER

  Vācija

  Uzņēmums RIEBL- GELTINGER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Pfeffenhausen, Vācija.

 5. BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR

  Vācija

  Uzņēmums BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 6. GERT HÖFER

  Vācija

  Uzņēmums GERT HÖFER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Augļi, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, un Griezti ziedi nozarēs. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 7. FLORAPRIMA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FLORAPRIMA GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Wendeburg, Vācija.

 8. BLUMEN STIERLE-WAGNER

  Vācija

  Uzņēmums BLUMEN STIERLE-WAGNER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, un Siltumnīcu stādi nozarēs. Tas atrodas Böblingen, Vācija.

 1. WALTER HEERMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WALTER HEERMANN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 2. NOORDAM

  Nīderlande

  Uzņēmums NOORDAM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Puķu stādi nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu stādi, Siltumnīcu stādi, un cut flowers nozarēs. Tas atrodas S-Gravenzande, Nīderlande.

 3. BLUMEN - SCHMIDT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BLUMEN - SCHMIDT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, un Siltumnīcu stādi nozarēs. Tas atrodas Abstatt, Vācija.

 4. SABINE KRÖPER

  Vācija

  Uzņēmums SABINE KRÖPER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Crailsheim, Vācija.

 5. BERINGGAARD APS

  Dānija

  Uzņēmums BERINGGAARD APS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sausie ziedi nozarē. Tas darbojas arī Bonsai - koki, Puķu stādi, Siltumnīcu stādi, Zaļumaugu stādi, Bonsai - koki, Puķu stādi, Siltumnīcu stādi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Gilleleje, Dānija.

 6. BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 7. FLOWER DREAMS LDA

  Portugāle

  Uzņēmums FLOWER DREAMS LDA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Siltumnīcu stādi nozarē. Tas darbojas arī plants and flowers from all over the world nozarēs. Tas atrodas Rio De Mouro, Portugāle.

 8. BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO

  Vācija

  Uzņēmums BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, un Siltumnīcu stādi nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 9. HORTICULTURE HALLEUX

  Beļģija

  Uzņēmums HORTICULTURE HALLEUX, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī Puķu stādi, Siltumnīcu stādi, Puķu stādi, un Siltumnīcu stādi nozarēs. Tas atrodas Boirs, Beļģija.

 10. FLEURS KAMMERER

  Francija

  Uzņēmums FLEURS KAMMERER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Puķu stādi nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu stādi, Zaļumaugu stādi, Siltumnīcu stādi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Illkirch Graffenstaden, Francija.