• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • skābais krējums

Rezultāti

Skābais krējums - Imports eksports

 1. UELZENA INGREDIENTS BY UELZENA EG

  Vācija

  Verified by europages badge

  As a milk specialist, Uelzena eG produces and markets a wide range of milk-based ingredients such as butter, butterfat, skim milk powder and sweetened condensed milk in its "Uelzena Ingredients" business unit. The Ingredients business unit, which spans several locations, includes three production sites and two distribution sites, as well as a joint venture with the Uelzena Group, a dairy cooperative based in northern Germany. Customers include well-known branded companies and industrial manufacturers of baked goods, confectionery, ice cream, delicatessen, desserts and other food products throughout Europe but also beyond. Assortment: - German brand butter - Butter with vanillin or carotene - Recombined butter - Touring butter - Pure butterfat - Butterfat with vanillin or carotene - customized milk fat mixes - Milk fat fractions - skimmed milk powder - buttermilk powder - sweetened condensed milk (also in BIO quality) - caramelized sweetened condensed milk - delicatessen cream - customized dairy products/compounds Our second core competence is spray drying. On behalf of our customers, we dry products from a wide variety of product groups, such as natural colors, yeast extracts, tea extracts, protein hydrolysates, flavors, vitamins or minerals. Our customers come from the food and ingredients industry. We are certified according to: ISO 9001, FSSC 22000, IFS , ISO 50001, Kosher, Halal, Organic.

 2. FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL

  Itālija

  Uzņēmums FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī buffalo-milk mozzarellas, dairy products, buffalo ricotta, un smoked ricotta cheese nozarēs. Tas atrodas Perito, Itālija.

 3. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Itālija

  Uzņēmums LATTERIA SOCIALE NUOVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī Piens, svaigu pienu, Piena produkti, Sieri, Piens, svaigu pienu, Piena produkti, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Bibbiano, Itālija.

 4. JLC SA

  Moldāvija

  Uzņēmums JLC SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Skābais krējums, ice cream, un cheeses nozarēs. Tas atrodas Chisinau, Moldāvija.

 5. GESUND ABNEHMEN

  Vācija

  Uzņēmums GESUND ABNEHMEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī Fast-food outlet equipment, fast food, un Health Functional Food nozarēs. Tas atrodas Reckendorf, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LA CONCORDE

  Beļģija

  Uzņēmums LA CONCORDE, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Skābais krējums, un fresh cream nozarēs. Tas atrodas Merchtem, Beļģija.

 2. BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL

  Itālija

  Uzņēmums BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī butter, un concentrated butter for industry nozarēs. Tas atrodas Santeramo In Colle, Itālija.

 3. KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Piena produkti, Zivis, Skābais krējums, Piena produkti, un Zivis nozarēs. Tas atrodas Eisenstadt, Austrija.

 4. APIS AGRO J.D.O.O

  Horvātija

  Uzņēmums APIS AGRO J.D.O.O, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Medus nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, propolis, un Skābais krējums nozarēs. Tas atrodas Virovitica, Horvātija.

 5. LAITERIE FROMAGERIE DU VAL D'AY ETS REAUX

  Francija

  Uzņēmums LAITERIE FROMAGERIE DU VAL D'AY ETS REAUX, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Sieri, Skābais krējums, Sieri, un Skābais krējums nozarēs. Tas atrodas Lessay, Francija.

 1. SCHOU-EPA FREDERIKSHAVN AF 1990 A/S

  Dānija

  Uzņēmums SCHOU-EPA FREDERIKSHAVN AF 1990 A/S, gadā un darbojas Supermārketi nozarē. Tas darbojas arī Piena produkti, Piena produktu deserti, Skābais krējums, Piena pulveris un kondensētais piens, Piena produkti, Piena produktu deserti, Skābais krējums, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Frederikshavn, Dānija.

 2. METERAH S.N.C. DI MAGGIORE IVAN E C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums METERAH S.N.C. DI MAGGIORE IVAN E C. S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Matera, Itālija.

 1. LANZILLOTTI ORONZA

  Itālija

  Uzņēmums LANZILLOTTI ORONZA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas San Vito Dei Normanni, Itālija.

 2. CASEIFICIO MAMBELLI

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO MAMBELLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Bertinoro, Itālija.

 3. CASEIFICIO SOCIALE GARDALATTE

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO SOCIALE GARDALATTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Lonato Del Garda, Itālija.

 4. CASEIFICIO LA CONTADINA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO LA CONTADINA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Altavilla Silentina, Itālija.

 5. BATTISTELLA LUIGI & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums BATTISTELLA LUIGI & C. S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Ponte Di Piave, Itālija.

 6. CASEIFICIO ALTA VALSESIA (SOC. COOP. R.L.)

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO ALTA VALSESIA (SOC. COOP. R.L.), gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Piode, Itālija.

 7. LA CONCORDIA

  Itālija

  Uzņēmums LA CONCORDIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Pattada, Itālija.

 8. TERRA MIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TERRA MIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī Sieri, Piena produkti, Sieri, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 1. REGINELLA D'ABRUZZO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums REGINELLA D'ABRUZZO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Sulmona, Itālija.

 2. FORGRANA CORRADINI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FORGRANA CORRADINI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Guastalla, Itālija.

 3. SCACCO TIZIANO

  Itālija

  Uzņēmums SCACCO TIZIANO, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Sesto Al Reghena, Itālija.

 4. CASEIF.SOC.LA CAPPELLETTA DI SAN POSSIDONIO SOC.COOP.VA AGR.

  Itālija

  Uzņēmums CASEIF.SOC.LA CAPPELLETTA DI SAN POSSIDONIO SOC.COOP.VA AGR., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas San Possidonio, Itālija.

 5. AGRARIA SAN VITO

  Itālija

  Uzņēmums AGRARIA SAN VITO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Cellole, Itālija.

 6. CASEIFICIO TADDEI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO TADDEI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Fornovo San Giovanni, Itālija.

 7. CASEIFICIO PINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO PINI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Sieri, Skābais krējums, Sieri, un Skābais krējums nozarēs. Tas atrodas Sanguinetto, Itālija.

 8. LAVIALATTEA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LAVIALATTEA S.R.L., gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Brignano Gera D'adda, Itālija.

 9. CASEIFICIO ARESU & C.L. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO ARESU & C.L. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Donori, Itālija.

 10. SALCIS

  Itālija

  Uzņēmums SALCIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Monteriggioni, Itālija.