• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • skābais krējums

Rezultāti

Skābais krējums - Imports eksports

 1. UELZENA INGREDIENTS BY UELZENA EG

  Vācija

  Verified by europages badge

  As a milk specialist, Uelzena eG produces and markets a wide range of milk-based ingredients such as butter, butterfat, skim milk powder and sweetened condensed milk in its "Uelzena Ingredients" business unit. The Ingredients business unit, which spans several locations, includes three production sites and two distribution sites, as well as a joint venture with the Uelzena Group, a dairy cooperative based in northern Germany. Customers include well-known branded companies and industrial manufacturers of baked goods, confectionery, ice cream, delicatessen, desserts and other food products throughout Europe but also beyond. Assortment: - German brand butter - Butter with vanillin or carotene - Recombined butter - Touring butter - Pure butterfat - Butterfat with vanillin or carotene - customized milk fat mixes - Milk fat fractions - skimmed milk powder - buttermilk powder - sweetened condensed milk (also in BIO quality) - caramelized sweetened condensed milk - delicatessen cream - customized dairy products/compounds Our second core competence is spray drying. On behalf of our customers, we dry products from a wide variety of product groups, such as natural colors, yeast extracts, tea extracts, protein hydrolysates, flavors, vitamins or minerals. Our customers come from the food and ingredients industry. We are certified according to: ISO 9001, FSSC 22000, IFS , ISO 50001, Kosher, Halal, Organic.

 2. FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL

  Itālija

  Uzņēmums FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī buffalo-milk mozzarellas, dairy products, buffalo ricotta, un smoked ricotta cheese nozarēs. Tas atrodas Perito, Itālija.

 3. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Itālija

  Uzņēmums LATTERIA SOCIALE NUOVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī Piens, svaigu pienu, Piena produkti, Sieri, Piens, svaigu pienu, Piena produkti, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Bibbiano, Itālija.

 4. JLC SA

  Moldāvija

  Uzņēmums JLC SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Skābais krējums, ice cream, un cheeses nozarēs. Tas atrodas Chisinau, Moldāvija.

 5. GESUND ABNEHMEN

  Vācija

  Uzņēmums GESUND ABNEHMEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī Fast-food outlet equipment, fast food, un Health Functional Food nozarēs. Tas atrodas Reckendorf, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī Piens zīdaiņiem, Piena produkti, Sieri, Piens zīdaiņiem, Piena produkti, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 2. BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL

  Itālija

  Uzņēmums BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī butter, un concentrated butter for industry nozarēs. Tas atrodas Santeramo In Colle, Itālija.

 3. APIS AGRO J.D.O.O

  Horvātija

  Uzņēmums APIS AGRO J.D.O.O, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Medus nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, propolis, un Skābais krējums nozarēs. Tas atrodas Virovitica, Horvātija.

 4. KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Piena produkti, Zivis, Skābais krējums, Piena produkti, un Zivis nozarēs. Tas atrodas Eisenstadt, Austrija.

 5. LA CONCORDE

  Beļģija

  Uzņēmums LA CONCORDE, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Skābais krējums, un fresh cream nozarēs. Tas atrodas Merchtem, Beļģija.

 1. BATTISTELLA LUIGI & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums BATTISTELLA LUIGI & C. S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Ponte Di Piave, Itālija.

 2. CASEIFICIO FRATELLI CASTELLAN

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO FRATELLI CASTELLAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Ponte Di Piave, Itālija.

 1. F.LLI REVELLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums F.LLI REVELLI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Cologno Monzese, Itālija.

 2. BRAMFOOD S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BRAMFOOD S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Sesto San Giovanni, Itālija.

 3. INDUSTRIA CASEARIA SILVIO BELLADELLI & FIGLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INDUSTRIA CASEARIA SILVIO BELLADELLI & FIGLI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Villafranca Di Verona, Itālija.

 4. CONSORZIO PER LA TUTELA DEL FORMAGGIO MONTASIO

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO PER LA TUTELA DEL FORMAGGIO MONTASIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Codroipo, Itālija.

 5. FROMAGERIE HAUT VAL D'AYAS COOP.

  Itālija

  Uzņēmums FROMAGERIE HAUT VAL D'AYAS COOP., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Brusson, Itālija.

 6. CASEIFICIO LA MADONNINA S.N.C. DI IEMMI MARCO E C.

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO LA MADONNINA S.N.C. DI IEMMI MARCO E C., gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Salsomaggiore Terme, Itālija.

 7. CASEIFICIO BARONE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO BARONE S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Gallipoli, Itālija.

 8. CASEIFICIO GERMANI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO GERMANI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Faloppio, Itālija.

 1. MASI VITO

  Itālija

  Uzņēmums MASI VITO, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Conversano, Itālija.

 2. E.T.FORMAGGI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums E.T.FORMAGGI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Thiesi, Itālija.

 3. CASEIFICIO BALZI MARCO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO BALZI MARCO S.R.L., gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Cocconato, Itālija.

 4. CASEIFICIO LA CONTADINA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO LA CONTADINA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Altavilla Silentina, Itālija.

 5. LATTERIA SOCIALE MANTOVA

  Itālija

  Uzņēmums LATTERIA SOCIALE MANTOVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Porto Mantovano, Itālija.

 6. GILDO DEI FRATELLI CIRESA W. & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums GILDO DEI FRATELLI CIRESA W. & C. S.N.C., gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Introbio, Itālija.

 7. COOP. CASEARIA VALTIEPIDO

  Itālija

  Uzņēmums COOP. CASEARIA VALTIEPIDO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Sieri, Skābais krējums, Sieri, un Skābais krējums nozarēs. Tas atrodas Maranello, Itālija.

 8. F.LLI BOZIO DI BOZIO BRALINO LUCA & C. S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums F.LLI BOZIO DI BOZIO BRALINO LUCA & C. S.A.S., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Sostegno, Itālija.

 9. PIEMONTE LATTE

  Itālija

  Uzņēmums PIEMONTE LATTE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Savigliano, Itālija.

 10. SALCIS

  Itālija

  Uzņēmums SALCIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Skābais krējums, Sieri, Skābais krējums, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Monteriggioni, Itālija.