• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • skābbarības lauksaimniecībai

Rezultāti

Skābbarības lauksaimniecībai - Imports eksports

 1. VIBRAFLOOR

  Francija

  Verified by europages badge

  VIBRAFLOOR is the specialist manufacturer of emptying systems for bulk products, both fluid and cohesive. The VIBRAFLOOR system can be adapted to all types of storage: metal or concrete silos, hoppers, carriages, independent skips, ships, whatever their shape or size. Whether in cylindrical, rectangular, concrete or steel silos, domes, ships, lorries or carriages, Vibrafloor installs its emptying system, guaranteeing integral cleaning.

 2. BORGHI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Our product range includes: screw conveyors, chain conveyors, belt conveyors and pallet conveyors; bucket elevators; filters; rotary distributors; cleaning machines; dampers and specialised devices for product collection, discharge and extraction, with productivity varying from 10 to 300 t/h. Design and manufacture of complete agro-industrial systems, grain storage, silos plants, mills, rice mills, animal feed plants and port facilities. It also produces high-capacity industrial elevators for up to 1, 000 t/h.

 3. SILOS SPAIN INSTALACIONES, S.L.

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SILOS SPAIN INSTALACIONES, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla skābbarības torņi nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, Grain silos, silo construction, grain storage silos, Sheet metal water tank, Skābbarības lauksaimniecībai, Storage silos, Farm silos, un animal feed silos nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. GREEN QUALITY COFFEE USA LLC.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums GREEN QUALITY COFFEE USA LLC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī roasted and refined coffee export, coffee, arabica, robusta, un Green coffee nozarēs. Tas atrodas Boca Raton, Amerikas Savienotās Valstis.

 5. GRAIN CAPITAL GC

  Ukraina

  Uzņēmums GRAIN CAPITAL GC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas atrodas Odessa, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SIMEZA - SILOS METÁLICOS ZARAGOZA S.L.U

  Spānija

  Uzņēmums SIMEZA - SILOS METÁLICOS ZARAGOZA S.L.U, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Metāla skābbarības torņi, silos, Metāla skābbarības torņi, irrigation water tanks, un Farm silos nozarēs. Tas atrodas Utebo-Zaragoza, Spānija.

 2. ALDO DEL CARLO DI ANNA E PAOLA DEL CARLO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums ALDO DEL CARLO DI ANNA E PAOLA DEL CARLO S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Jumta segums, Skābbarības lauksaimniecībai, Jumta segums, tanks, Skābbarības lauksaimniecībai, un sheet metal for reels nozarēs. Tas atrodas Porcari, Itālija.

 3. ERGOMEC

  Itālija

  Uzņēmums ERGOMEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla skābbarības torņi nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, aluminum silos, silos, Skābbarības lauksaimniecībai, un stainless steel silos nozarēs. Tas atrodas San Bonifacio, Itālija.

 4. SILOPRO GRAIN SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums SILOPRO GRAIN SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī silos, Storage silos, grain storage silos, un manufacture of hangars nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 5. FRAME SPA

  Itālija

  Uzņēmums FRAME SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla skābbarības torņi nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, silos for warehousing and storage, silos, Skābbarības lauksaimniecībai, un Storage silos nozarēs. Tas atrodas Ozzano Dell'emilia, Itālija.

 1. AGRITECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AGRITECH S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, Skābbarības lauksaimniecībai, un augers nozarēs. Tas atrodas Calvisano, Itālija.

 2. CEPI SPA

  Itālija

  Uzņēmums CEPI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu aprīkojums un sistēmas, stainless steel silos, Storage systems, Noliktavu aprīkojums un sistēmas, un Storage silos nozarēs. Tas atrodas Forli, Itālija.

 1. DE BUSSCHERE AGRI

  Beļģija

  Uzņēmums DE BUSSCHERE AGRI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, agricultural machinery and equipment, Storage systems, mechanical treatment of waste water, un Skābbarības lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Loppem, Beļģija.

 2. HERMEX

  Francija

  Uzņēmums HERMEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Storage silos nozarēs. Tas atrodas Bellegarde, Francija.

 3. BECKER METALÚRGICA INDUSTRIAL

  Brazīlija

  Uzņēmums BECKER METALÚRGICA INDUSTRIAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī cereal mills nozarēs. Tas atrodas Gravataí, Brazīlija.

 4. IG PROCESS

  Francija

  Uzņēmums IG PROCESS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī extrusion nozarēs. Tas atrodas Saint-Cloud, Francija.

 5. SLY FRANCE

  Francija

  Uzņēmums SLY FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, Skābbarības lauksaimniecībai, un forest machinery work nozarēs. Tas atrodas Bournel, Francija.

 6. GEBR. LAUSMANN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GEBR. LAUSMANN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī contract grinding of cereals, toasted foods and allied products nozarēs. Tas atrodas Regensburg, Vācija.

 7. P+W METALLBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums P+W METALLBAU GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības konteineri, Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli, Storage silos, Rūpniecības konteineri, silos, un Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Meckenbeuren, Vācija.

 8. KMZ INDUSTRIES

  Ukraina

  Uzņēmums KMZ INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas atrodas Poltava Region, Karlivka, Ukraina.

 1. LORANDI SILOS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LORANDI SILOS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla skābbarības torņi nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, Plastmasas skābbarības tvertnes, Skābbarības lauksaimniecībai, un Plastmasas skābbarības tvertnes nozarēs. Tas atrodas Brescia, Itālija.

 2. SILOBOUW DECOCK P

  Beļģija

  Uzņēmums SILOBOUW DECOCK P, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla skābbarības torņi nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, silos, silo maintenance, silos and boilers, un Skābbarības lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Torhout, Beļģija.

 3. LOCALES PARA FIESTAS

  Spānija

  Uzņēmums LOCALES PARA FIESTAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 4. DIPL.ING. PETER SCHWARZ, V.T.P.

  Austrija

  Uzņēmums DIPL.ING. PETER SCHWARZ, V.T.P., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Skābbarības lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Salzburg, Austrija.

 5. FAULHABER MEHLSILO SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FAULHABER MEHLSILO SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Skābbarības lauksaimniecībai, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Mašīnu un rīku imports un eksports, Vieglas metāla konstrukcijas, Skābbarības lauksaimniecībai, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, un Mašīnu un rīku imports un eksports nozarēs. Tas atrodas Waltrop, Vācija.

 6. RBTECH BACHMAIR BÄCKEREITECHNIK GMBH

  Austrija

  Uzņēmums RBTECH BACHMAIR BÄCKEREITECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Skābbarības lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Schwanenstadt, Austrija.

 7. TRISTAR GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums TRISTAR GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Skābbarības lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vieglas metāla konstrukcijas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Skābbarības lauksaimniecībai, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Stutensee, Vācija.

 8. IHV SCHÜTTGUTTECHNIK E. RÖTTERS

  Vācija

  Uzņēmums IHV SCHÜTTGUTTECHNIK E. RÖTTERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Skābbarības lauksaimniecībai, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Vieglas metāla konstrukcijas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Skābbarības lauksaimniecībai, un Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Rüdenhausen, Vācija.

 9. FLEXSABO SILO- UND ANLAGENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FLEXSABO SILO- UND ANLAGENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Skābbarības lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Skābbarības lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Osterburken, Vācija.

 10. MICROPORE EUROPE H.-M. HEYEN UND N. M. HEYEN GBR

  Vācija

  Uzņēmums MICROPORE EUROPE H.-M. HEYEN UND N. M. HEYEN GBR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Skābbarības lauksaimniecībai, Celtniecības transportlīdzekļi, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Metālapstrādes darbgaldi, Skābbarības lauksaimniecībai, Celtniecības transportlīdzekļi, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Bonn, Vācija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Skābbarības lauksaimniecībai - Imports eksports

Rezultātu skaits

1323 Uzņēmumi