• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • slāneklis

Rezultāti

Slāneklis - Imports eksports

 1. ALLBOARDS FRANCE SARL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ALLBOARDS FRANCE SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tāfeles nozarē. Tas darbojas arī Slāneklis, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 2. SNSTONES

  Grieķija

  Uzņēmums SNSTONES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas darbojas arī natural stone nozarēs. Tas atrodas Kavala, Grieķija.

 3. PIEDRAS SEGOVIA

  Spānija

  Uzņēmums PIEDRAS SEGOVIA, gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas darbojas arī Šīfera plāksnes, pebbles, covered products, Šīfera plāksnes, un natural stone nozarēs. Tas atrodas Madrid-Madrid, Spānija.

 4. MÁRMOLES SAN CAYETANO MACAEL

  Spānija

  Uzņēmums MÁRMOLES SAN CAYETANO MACAEL, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Slāneklis, quartzite, marble quarries, Slāneklis, un pebbles nozarēs. Tas atrodas San Cayetano-Murcia, Spānija.

 5. EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, Akmens kāpnes, Slāneklis, Flīzes, Marmors un dabīgais akmens, Akmens kāpnes, Slāneklis, un Flīzes nozarēs. Tas atrodas Gölbaşi/ankara, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PIZARRAS LOMBA SL

  Spānija

  Uzņēmums PIZARRAS LOMBA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šīfera plāksnes nozarē. Tas darbojas arī Slāneklis, slate boards, Slāneklis, tile extraction, un slate for coverings nozarēs. Tas atrodas Sobradelo (carballeda)-Ourense, Spānija.

 2. GRANITRANS - TRANSFORMAÇAO DE GRANITOS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums GRANITRANS - TRANSFORMAÇAO DE GRANITOS, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Granīts, Slāneklis, Marmors, Granīts, basalt for construction work, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Negrais, Portugāle.

 3. CUPA PIZARRAS

  Beļģija

  Uzņēmums CUPA PIZARRAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šīfera plāksnes nozarē. Tas darbojas arī Slāneklis, Slāneklis, slate roofs, un slates for construction work nozarēs. Tas atrodas Tournai, Beļģija.

 4. VANTO NATURAL STONES, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums VANTO NATURAL STONES, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Flīzes, Smilšakmens, Slāneklis, Flīzes, Smilšakmens, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Kunovice, Čehija.

 5. MINASSLATE LTDA

  Brazīlija

  Uzņēmums MINASSLATE LTDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas atrodas Papagaios, Brazīlija.

 1. ALTO DA BOA VISTA MINERAÇÃO LTDA - ABV SLATE

  Brazīlija

  Uzņēmums ALTO DA BOA VISTA MINERAÇÃO LTDA - ABV SLATE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas atrodas Nova Lima, Brazīlija.

 2. T.V.H.

  Beļģija

  Uzņēmums T.V.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Slāneklis, Granīts, white stone, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Peer, Beļģija.

 1. PIZARRAS LOS TRES CUÑADOS

  Spānija

  Uzņēmums PIZARRAS LOS TRES CUÑADOS, gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas darbojas arī Šīfera plāksnes, Šīfera plāksnes, blackboards, working of slate, un slate roofs nozarēs. Tas atrodas O BARCO DE VALDEORRAS - OURENSE, Spānija.

 2. HIDEMOR

  Spānija

  Uzņēmums HIDEMOR, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, Granīts, Slāneklis, Fasādes - pārklājumi, Marmors un dabīgais akmens, Granīts, Slāneklis, un Fasādes - pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Castrelo-Cambados-Pontevedra, Spānija.

 3. TESERA V.O.S.

  Čehija

  Uzņēmums TESERA V.O.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grīdas uzņēmumiem nozarē. Tas darbojas arī Betona izstrādājumi un konglomerāti, Kapakmeņi, Slāneklis, Māls - flīzes, Betona izstrādājumi un konglomerāti, Kapakmeņi, Slāneklis, un Māls - flīzes nozarēs. Tas atrodas Ceske Budejovice, Čehija.

 4. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, Smilšakmens, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Painten, Vācija.

 5. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MÄRKER ZEMENT GMBH, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Slāneklis, Rūpnieciskais krīts, Smilšakmens, Slāneklis, un Rūpnieciskais krīts nozarēs. Tas atrodas Harburg , Vācija.

 6. XINGTAI LEIXIN NATURE STONE FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums XINGTAI LEIXIN NATURE STONE FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas atrodas Xingtai, Ķīna.

 7. COMERCIALIZADORA DE PIEDRA Y ROCAS, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums COMERCIALIZADORA DE PIEDRA Y ROCAS, S.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas darbojas arī Būvniecības materiāli, Natural stonework, Būvniecības materiāli, un ornamental stones and rocks nozarēs. Tas atrodas Camponaraya, Spānija.

 8. ARDOSIA SLATE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ARDOSIA SLATE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas atrodas Gunn, Apvienotā Karaliste.

 1. GALBANOX

  Spānija

  Uzņēmums GALBANOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas darbojas arī hangers nozarēs. Tas atrodas O Barco De Valdeorras-Ourense, Spānija.

 2. GRANILOURO

  Spānija

  Uzņēmums GRANILOURO, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Granīts, Slāneklis, Marmors, Granīts, Slāneklis, un industrial indoor flooring nozarēs. Tas atrodas Cerquido - Pontevedra, Spānija.

 3. ALTIVO PEDRAS LTDA

  Brazīlija

  Uzņēmums ALTIVO PEDRAS LTDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas darbojas arī Natural stone tiles nozarēs. Tas atrodas Papagaios, Brazīlija.

 4. ADI ARDESIA DONDERO ITALIA S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums ADI ARDESIA DONDERO ITALIA S.N.C., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Slāneklis nozarē. Tas darbojas arī Šīfera plāksnes, rough slate, un Šīfera plāksnes nozarēs. Tas atrodas Moconesi, Itālija.

 5. PEREIRA GOMES & CARVALHO, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums PEREIRA GOMES & CARVALHO, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Slāneklis, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Valongo, Portugāle.

 6. YORKSHIRE AGGREGATES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums YORKSHIRE AGGREGATES LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Doncaster, Apvienotā Karaliste.

 7. BATH CAST STONE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BATH CAST STONE LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Frome, Apvienotā Karaliste.

 8. MARNHULL STONE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MARNHULL STONE LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Sturminster Newton, Apvienotā Karaliste.

 9. CEMEX MATERIALS (NORTHERN) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CEMEX MATERIALS (NORTHERN) LTD, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Pickering, Apvienotā Karaliste.

 10. CRAIGLASH QUARRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CRAIGLASH QUARRY, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Banchory, Apvienotā Karaliste.