• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • slīpmašīnas kokapstrādei

Rezultāti

Slīpmašīnas kokapstrādei - Imports eksports

 1. SCHÊNE

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHÊNE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Slīpmašīnas kokapstrādei, un Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Chaineux, Beļģija.

 2. KARL HEESEMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KARL HEESEMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī Deburring systems, trimming, Edge rounding, Surface finishing, Deslagging, Oxide removal, Metal grinding, Metal grinding machines, un Sheet metal deburring nozarēs. Tas atrodas Bad Oeynhausen, Vācija.

 3. CIBO

  Beļģija

  Uzņēmums CIBO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājamas slīpmašīnas ar motoru nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, Abrazīvās slīpripas, Griešanas darbgaldi, Pulēšana - darbgaldi, Slīpmašīnas kokapstrādei, Abrazīvās slīpripas, Griešanas darbgaldi, un Pulēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Tildonk, Beļģija.

 4. REHNEN GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums REHNEN GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plakanslīpēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, Darbgaldi, Slīpmašīnas kokapstrādei, Darbgaldi, breakers, un face polishers nozarēs. Tas atrodas Heede, Vācija.

 5. MISIRLI GROUP

  Turcija

  Uzņēmums MISIRLI GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī wood smoothing, grinding wheel, sanders, un grinders nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PROCHERA. WOODWORKING MACHINERY, WOOD SANDING MACHINES. MANUFACTURER

  Polija

  Uzņēmums PROCHERA. WOODWORKING MACHINERY, WOOD SANDING MACHINES. MANUFACTURER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī wood processing machines, un Brush sanders for wood nozarēs. Tas atrodas Ziebice, Polija.

 2. FK FLOOR SANDING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FK FLOOR SANDING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 3. KW ANTRIEBS & AUTOMATIONSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KW ANTRIEBS & AUTOMATIONSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Slīpmašīnas kokapstrādei, un Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 4. NIJBERGEN

  Beļģija

  Uzņēmums NIJBERGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī milling, turning plastics, wood treatment machines, un woodworking nozarēs. Tas atrodas Mechelen, Beļģija.

 5. MAKOR S.R.L. UNIPERSONALE

  Itālija

  Uzņēmums MAKOR S.R.L. UNIPERSONALE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Koka paneļu izgatavošanas iekārtas, Slīpmašīnas kokapstrādei, Koka paneļu izgatavošanas iekārtas, Slīpmašīnas kokapstrādei, machines for making wood frames, un wood painting systems and machines nozarēs. Tas atrodas Sinalunga, Itālija.

 1. MISOM OP JSC

  Baltkrievija

  Uzņēmums MISOM OP JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, spare parts for building machines, pavers, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, un mixers nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 2. MIRKA ABRASIFS

  Francija

  Uzņēmums MIRKA ABRASIFS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī wood smoothing, abrasive and polishing products, un abrasives for metal nozarēs. Tas atrodas Noisy Le Grand Cedex, Francija.

 1. ARREGLAR PARQUET MADRID

  Spānija

  Uzņēmums ARREGLAR PARQUET MADRID, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 2. FAMAK MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums FAMAK MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī wood smoothing, wood polish, systems and machinery for polishing metals, un metal polishing nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 3. PLACO-PRO

  Alžīrija

  Uzņēmums PLACO-PRO, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī plating, plating machines for leather goods, un Profile lamination nozarēs. Tas atrodas Tazmalt, Alžīrija.

 4. WOOD FLOOR SANDING LEEDS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WOOD FLOOR SANDING LEEDS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas atrodas Wakefield, Apvienotā Karaliste.

 5. UNOSAND LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums UNOSAND LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī sanding machines nozarēs. Tas atrodas Sheffield, Apvienotā Karaliste.

 6. LOCANIS AG

  Vācija

  Uzņēmums LOCANIS AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Automobiļi ceļojumiem, Papīra apstrādes iekārtas, Slīpmašīnas kokapstrādei, Automobiļi ceļojumiem, Papīra apstrādes iekārtas, un Slīpmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Unterföhring, Vācija.

 7. NERLI SNC

  Itālija

  Uzņēmums NERLI SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas atrodas Ponsacco, Itālija.

 8. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Automātiskās ēveles, Koka finieris - iekārtas un materiāli, Slīpmašīnas kokapstrādei, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Automātiskās ēveles, un Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Enger, Vācija.

 1. MAYRHOFER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums MAYRHOFER GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Slīpmašīnas kokapstrādei, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Slīpmašīnas kokapstrādei, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, un Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Wenigzell, Austrija.

 2. VANGROENWEGHE

  Beļģija

  Uzņēmums VANGROENWEGHE, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī sanding machines, un polishing machines for metals nozarēs. Tas atrodas Izegem, Beļģija.

 3. LOEWENSTEIN

  Beļģija

  Uzņēmums LOEWENSTEIN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 4. QINGDAO JIANTWAY MACHINERY CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums QINGDAO JIANTWAY MACHINERY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 5. DEGECO

  Beļģija

  Uzņēmums DEGECO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī Pārnēsājami elektroinstrumenti, Rokas instrumenti bez motora, Pārnēsājami elektroinstrumenti, un Rokas instrumenti bez motora nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 6. HAOSHENGQIANG WOODWORKING MACHINERY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HAOSHENGQIANG WOODWORKING MACHINERY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī wood sanding, un wood polishing systems and machines nozarēs. Tas atrodas Lunjiao/shunde, Ķīna.

 7. STE POUR L'INDUSTRIE LE MEUBLE ET L'ARTISANAT

  Francija

  Uzņēmums STE POUR L'INDUSTRIE LE MEUBLE ET L'ARTISANAT, gadā un darbojas Kalumi mēbelēm nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, un Slīpmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Hagondange, Francija.

 8. VOJTH IPARI, KFT

  Ungārija

  Uzņēmums VOJTH IPARI, KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, un Slīpmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Debrecen, Ungārija.

 9. FRITZ EISENHUTH & SOHN

  Vācija

  Uzņēmums FRITZ EISENHUTH & SOHN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, un Slīpmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 10. VBM BRINKRODE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VBM BRINKRODE GMBH, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī Plakanslīpēšana - darbgaldi, un Plakanslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Oelde, Vācija.