• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • slaucamās govis

Rezultāti

Slaucamās govis - Imports eksports

 1. KURT NISGAARD

  Dānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KURT NISGAARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, Liellopi, Cūkas, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Slaucamās govis, un minks nozarēs. Tas atrodas Skjern, Dānija.

 2. SIM HOLLAND B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums SIM HOLLAND B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas atrodas Sliedrecht, Nīderlande.

 3. KVIA KOBØRSTER: BEST BECAUSE IT LASTS

  Dānija

  Uzņēmums KVIA KOBØRSTER: BEST BECAUSE IT LASTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, Slaucamās govis, un Mehanizētās slaukšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aabenraa, Dānija.

 4. MARTÍNEZ IDI

  Spānija

  Uzņēmums MARTÍNEZ IDI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas atrodas Manises, Spānija.

 5. ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG

  Vācija

  Uzņēmums ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TAURUS GROUP

  Čehija

  Uzņēmums TAURUS GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas atrodas Prague, Čehija.

 2. IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR

  Vācija

  Uzņēmums IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, un Slaucamās govis nozarēs. Tas atrodas Duesseldorf, Vācija.

 3. FRISONA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRISONA GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī milk sheep nozarēs. Tas atrodas Elsflet, Vācija.

 4. EURL LE LIEVRE LUC

  Francija

  Uzņēmums EURL LE LIEVRE LUC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, Slaucamās govis, cattle for slaughter, breeding cattle, Kaujamie teļi un liellopi, un Slaucamās govis nozarēs. Tas atrodas Le Roc Saint Andre, Francija.

 5. MACHINERY WORLD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MACHINERY WORLD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for dairy products, agri-food product machinery, cream and whey separators for the dairy industry, un receiving systems and equipment for the dairy industry nozarēs. Tas atrodas Leicestershire, Apvienotā Karaliste.

 1. NEMEGHEER

  Beļģija

  Uzņēmums NEMEGHEER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, un Slaucamās govis nozarēs. Tas atrodas Tielt, Beļģija.

 2. BONAT

  Itālija

  Uzņēmums BONAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī parmigiano reggiano, un vacuum-packed reggiano parmesan nozarēs. Tas atrodas Montechiarugolo, Itālija.

 1. FOREVER HORSES EUROPE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FOREVER HORSES EUROPE LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī goats, bulls, un Heifers nozarēs. Tas atrodas Kirk Michael, Apvienotā Karaliste.

 2. EVAGRI

  Francija

  Uzņēmums EVAGRI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī web services with added value nozarēs. Tas atrodas Saint Meen Le Grand, Francija.

 3. BOVI-DENMARK A/S

  Dānija

  Uzņēmums BOVI-DENMARK A/S, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas atrodas Rødding, Dānija.

 4. COW-SHOP APS

  Dānija

  Uzņēmums COW-SHOP APS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, milking systems, Slaucamās govis, un Mehanizētās slaukšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aabenraa, Dānija.

 5. FARMLAND AD

  Bosnija un Hercegovina

  Uzņēmums FARMLAND AD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, Cow's milk, Slaucamās govis, manufacture of organic fertilisers, un animal feed nozarēs. Tas atrodas Nova Topola, Bosnija un Hercegovina.

 6. IMPORTFRISONA SLU

  Spānija

  Uzņēmums IMPORTFRISONA SLU, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas atrodas León, Spānija.

 7. KUIPERS AGRISHOP

  Nīderlande

  Uzņēmums KUIPERS AGRISHOP, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī do-it-yourself items nozarēs. Tas atrodas Marrum, Nīderlande.

 8. FERMEDOUBS

  Francija

  Uzņēmums FERMEDOUBS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī milk cows, un Heifers nozarēs. Tas atrodas L'isle Sur Le Doubs, Francija.

 1. NUTRIWEB

  Reinjona

  Uzņēmums NUTRIWEB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī feeding problems, un milk cows nozarēs. Tas atrodas ST LEU, Reinjona.

 2. KOCTAR SUT SAGMA MAKINALARI

  Turcija

  Uzņēmums KOCTAR SUT SAGMA MAKINALARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī automatic milking machines, un automatic milking systems nozarēs. Tas atrodas Sivas, Turcija.

 3. GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER

  Turcija

  Uzņēmums GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī svaigu pienu, Piena produkti, Milking machines, svaigu pienu, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. ASCOL

  Spānija

  Uzņēmums ASCOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī Genetics nozarēs. Tas atrodas Cenero-Gijón, Spānija.

 5. ARNAOUM COMPANY

  Ukraina

  Uzņēmums ARNAOUM COMPANY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī sunflower oil nozarēs. Tas atrodas Vinnytsia, Vinnytsia, Ukraine, Ukraina.

 6. GÖNNATALER GETREIDEHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums GÖNNATALER GETREIDEHANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī Cūkas, Graudaugi un graudi, Cūkas, un Graudaugi un graudi nozarēs. Tas atrodas Lehesten, Vācija.

 7. GREEN LANE FARM

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GREEN LANE FARM, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Kaujamie teļi un liellopi, Liellopi, un Kaujamie teļi un liellopi nozarēs. Tas atrodas Chester, Apvienotā Karaliste.

 8. J & M COLWELL

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums J & M COLWELL, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Kaujamie teļi un liellopi, Liellopi, un Kaujamie teļi un liellopi nozarēs. Tas atrodas Redruth, Apvienotā Karaliste.

 9. HOLMLEIGH DAIRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HOLMLEIGH DAIRY, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Kaujamie teļi un liellopi, Liellopi, un Kaujamie teļi un liellopi nozarēs. Tas atrodas Moreton-In-Marsh, Apvienotā Karaliste.

 10. HOME FARM

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HOME FARM, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Kaujamie teļi un liellopi, Liellopi, un Kaujamie teļi un liellopi nozarēs. Tas atrodas Ripon, Apvienotā Karaliste.