• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sliedes - melnie metāli

Rezultāti

Sliedes - melnie metāli - Imports eksports

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Turcija

  Verified by europages badge

  FATIH PROFIL SAN. TIC. A.S. has been established in 1983, in order to perform mass production of ornamental wrought iron products, as the first in its sector in Turkey. The company had set up ISO 9001 quality assurance system and been certified in 1999, proudly being the first wrought iron manufacturer certified with ISO 9001 in the world. The company has become a big family with its 250 dealers located on every point of Turkey. With its dedicated Machine Manufacturing Section, the company is able to; -produce some special machines -build up mass production lines -produce / renew dies used in production -perform maintenance and repairment of all machines By the design center under the same roof, We produce; •FORGED BALUSTERS •BOWED BALUSTERS •HOT FORGED IRONS •HOT FORGED PIECES •HOT FORGED SPEARS •LIGHT HEAVY BAROQUES •FORGED HANDRAILS / PROFILES •POST TOPS •ORNAMENTAL LEAVES •ORNAMENTAL SHEETS •CUT SHEET METAL •FORMED SHEETS •MOUNTING ACCESSORİES •METAL ARTS (PIRUDEM) Contact us for more information !

 2. SCHOCK GROUP

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHOCK GROUP, ir Multi-Category, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Atvilktņu sliedes, Telescopic rails, Assemblies, Assembly production, Ball guides, Plastic injection-moulded parts, Powder coatings, Injection-moulded parts, un special profiles nozarēs. Tas atrodas Urbach, Vācija.

 3. PATRY

  Francija

  Uzņēmums PATRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Sliedes - melnie metāli, un Points and crossings for railway lines nozarēs. Tas atrodas Persan, Francija.

 4. GLEISBAU FÜLLBERG GESELLSCHAFT FÜR BAU UND LIEFERUNG VON GLEISANLAGEN ALLER ART MBH

  Vācija

  Uzņēmums GLEISBAU FÜLLBERG GESELLSCHAFT FÜR BAU UND LIEFERUNG VON GLEISANLAGEN ALLER ART MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 5. CHAIN LINK FENCE & GRASS FENCE

  Turcija

  Uzņēmums CHAIN LINK FENCE & GRASS FENCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Wicker fences, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, safety barriers, un Garden decorations nozarēs. Tas atrodas Izmit / Kocaeli, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GOLDSCHMIDT THERMIT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GOLDSCHMIDT THERMIT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, tramway and railway superstructure, railway and tramway rails, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, un rollers nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 2. FEICHTINGER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums FEICHTINGER GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Köstendorf, Austrija.

 3. VOSSLOH FRANCE

  Francija

  Uzņēmums VOSSLOH FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, un Sliedes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Rueil-Malmaison Cedex, Francija.

 4. STE DE PROFILAGE DU POITOU

  Francija

  Uzņēmums STE DE PROFILAGE DU POITOU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Sliedes - melnie metāli, un screws nozarēs. Tas atrodas La Creche, Francija.

 5. CARLO VANOLI AG THALWIL

  Šveice

  Uzņēmums CARLO VANOLI AG THALWIL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Samstagern, Šveice.

 1. AUGUSTA GLEISTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AUGUSTA GLEISTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 2. GLEISBAU GMBH & CO. KG THÜRINGEN-SÜNNA

  Vācija

  Uzņēmums GLEISBAU GMBH & CO. KG THÜRINGEN-SÜNNA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Sünna, Vācija.

 1. SCHWEERBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SCHWEERBAU GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Sliedes - melnie metāli, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 2. SCHWEERBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SCHWEERBAU GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 3. XAVER PITTRICH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums XAVER PITTRICH GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 4. TSB TECHNISCHE SCHIENEN-BEARBEITUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TSB TECHNISCHE SCHIENEN-BEARBEITUNG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Sliedes - melnie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Sliedes - melnie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Mettmann, Vācija.

 5. THYSSENKRUPP LANGSCHIENEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THYSSENKRUPP LANGSCHIENEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Sliedes - melnie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Sliedes - melnie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Vieglas metāla konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Königsborn, Vācija.

 6. KGT GLEIS- UND TIEFBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KGT GLEIS- UND TIEFBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 7. SIEMENS AG

  Vācija

  Uzņēmums SIEMENS AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Kapitālceltniecība, Sliedes - melnie metāli, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 8. TECHENERGOPROM LTD

  Ukraina

  Uzņēmums TECHENERGOPROM LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 1. DIPL. ING. DINSTL & RESINGER & CO. GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums DIPL. ING. DINSTL & RESINGER & CO. GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Metālapstrādes darbgaldi, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 2. BALFOUR BEATTY RAIL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BALFOUR BEATTY RAIL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Celtniecības transportlīdzekļi, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Braunschweig, Vācija.

 3. KOMANDITGESELLSCHAFT EMS GLEISBAU GMBH & CO.

  Vācija

  Uzņēmums KOMANDITGESELLSCHAFT EMS GLEISBAU GMBH & CO., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Seevetal, Vācija.

 4. KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Seevetal, Vācija.

 5. SCHNEIDER & SCHNEIDER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHNEIDER & SCHNEIDER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Winsen, Vācija.

 6. GLEISBAU SABRODT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GLEISBAU SABRODT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sliedes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Elsterheide, Vācija.

 7. JOSEF HELL BAUUNTERNEHMEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JOSEF HELL BAUUNTERNEHMEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie cauruļvadi, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Rūpnieciskie cauruļvadi, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Bad Kissingen, Vācija.

 8. WALTER GASTHAUS GLEIS- UND TIEFBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WALTER GASTHAUS GLEIS- UND TIEFBAU GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 9. KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Celtniecības transportlīdzekļi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Hannover, Vācija.

 10. BALFOUR BEATTY RAIL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BALFOUR BEATTY RAIL GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sliedes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Celtniecības transportlīdzekļi, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Halle, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Sliedes - melnie metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

5806 Uzņēmumi