• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • smilšakmens

Rezultāti

Smilšakmens - Imports eksports

 1. DIME S.P.A.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DIME S.P.A., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Flīzes nozarē. Tas darbojas arī Māls - flīzes, Smilšakmens, Vannas istabas - mēbeles un piederumi, bathroom furnishings, flooring, Māls - flīzes, ceramic, Smilšakmens, un parquet nozarēs. Tas atrodas Castellanza, Itālija.

 2. VETRERIA RONDINA SILVIO SRL

  Itālija

  Uzņēmums VETRERIA RONDINA SILVIO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikla loksnes un spoguļi nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Marmors un dabīgais akmens, Fajansa izstrādājumi, Smilšakmens, Marmors un dabīgais akmens, un Fajansa izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Sant'ippolito, Itālija.

 3. LES GRÈS DU CONDROZ

  Beļģija

  Uzņēmums LES GRÈS DU CONDROZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Marchin, Beļģija.

 4. FORMENBAU TRÄNKL

  Vācija

  Uzņēmums FORMENBAU TRÄNKL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas atrodas Geretsried, Vācija.

 5. VIA ROMA CERAMICHE - PRODUZIONE CERAMICHE E RIVESTIMENTI

  Itālija

  Uzņēmums VIA ROMA CERAMICHE - PRODUZIONE CERAMICHE E RIVESTIMENTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Keramika - flīzes, glazed gres, glazed sandstone floors, Keramika - flīzes, un stoneware tiles nozarēs. Tas atrodas Salerno, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CHARLES KESTELEYN

  Beļģija

  Uzņēmums CHARLES KESTELEYN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Smilšakmens, Pebbles, crushed stone for construction work, un gravel excavation nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 2. MONTEFIORE

  Beļģija

  Uzņēmums MONTEFIORE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī metal blasting machines, Pumping Accessories, un stainless steel nozarēs. Tas atrodas Huizingen, Beļģija.

 3. VANTO NATURAL STONES, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums VANTO NATURAL STONES, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Flīzes, Smilšakmens, Slāneklis, Flīzes, Smilšakmens, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Kunovice, Čehija.

 4. CONFORTGRES

  Spānija

  Uzņēmums CONFORTGRES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī construction materials, mosaic tiles, flooring, un toilet furnishings nozarēs. Tas atrodas Chiclana De La Frontera, Spānija.

 5. CARRIERE DE MOUZAIVE

  Beļģija

  Uzņēmums CARRIERE DE MOUZAIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Fasādes ķieģeļi, Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, Fasādes ķieģeļi, Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, slate quarries, un sandstone for building nozarēs. Tas atrodas Mouzaive, Beļģija.

 1. ANGEL COMPANY SRL

  Rumānija

  Uzņēmums ANGEL COMPANY SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Līmvielu pastas, Fajansa izstrādājumi, Dekoratīva keramika, Smilšakmens, Līmvielu pastas, Fajansa izstrādājumi, un Dekoratīva keramika nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 2. KINDSMÜLLER & PLONNER GBR

  Vācija

  Uzņēmums KINDSMÜLLER & PLONNER GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Kapakmeņi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Smilšakmens, Kapakmeņi, Nemizots koks, un Zāģēts un apstrādāts koks nozarēs. Tas atrodas Mainburg, Vācija.

 1. MIDOMO.DE

  Vācija

  Uzņēmums MIDOMO.DE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības ķieģeļi nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Smilšakmens, Granīts, sandstone for building, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Esslingen, Vācija.

 2. ANTONIA ROSA CERAMICS

  Portugāle

  Uzņēmums ANTONIA ROSA CERAMICS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Keramikas galda piederumi, ceramic, un Keramikas galda piederumi nozarēs. Tas atrodas Maiorga-Alcobaça, Portugāle.

 3. KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN

  Vācija

  Uzņēmums KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Būvniecības materiāli, bathroom furnishings, custom-made bathroom furnishings, shower trays, un Būvniecības materiāli nozarēs. Tas atrodas Lohmen, Vācija.

 4. CARRIERE EMOND SA

  Beļģija

  Uzņēmums CARRIERE EMOND SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, Marmors un dabīgais akmens, un construction stone nozarēs. Tas atrodas Chassepierre, Beļģija.

 5. ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH

  Šveice

  Uzņēmums ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Kapakmeņi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Smilšakmens, Kapakmeņi, Nemizots koks, un Zāģēts un apstrādāts koks nozarēs. Tas atrodas Rothrist, Šveice.

 6. FLEXSTONE INTERNATIONAL AG

  Vācija

  Uzņēmums FLEXSTONE INTERNATIONAL AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Gumija - izstrādājumi, Plastmasa - grīdas klājumi, Nemizots koks, Smilšakmens, Gumija - izstrādājumi, Plastmasa - grīdas klājumi, un Nemizots koks nozarēs. Tas atrodas Velten, Vācija.

 7. OMNITECH TRADING S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums OMNITECH TRADING S.A., gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Mājas mēbeles, Dekoratīvi keramikas izstrādājumi, Fajanss - flīzes, Informācijas tehnoloģijas - datori ar mikroprocesoru, Mājas mēbeles, Dekoratīvi keramikas izstrādājumi, Fajanss - flīzes, un Informācijas tehnoloģijas - datori ar mikroprocesoru nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 8. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MÄRKER ZEMENT GMBH, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Slāneklis, Rūpnieciskais krīts, Smilšakmens, Slāneklis, un Rūpnieciskais krīts nozarēs. Tas atrodas Harburg , Vācija.

 1. COMAT - MET S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums COMAT - MET S.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cements un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Fajanss - flīzes, Celtniecības transportlīdzekļi, Tērauds, Smilšakmens, Fajanss - flīzes, Celtniecības transportlīdzekļi, Tērauds, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 2. HLW

  Beļģija

  Uzņēmums HLW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Smilšakmens, un asphalt and tar for roads nozarēs. Tas atrodas Yvoir, Beļģija.

 3. Q-MINING QUARTZ PRODUCTS

  Turcija

  Uzņēmums Q-MINING QUARTZ PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. CARRIÈRE DAPSENS

  Beļģija

  Uzņēmums CARRIÈRE DAPSENS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Marmors, Smilšakmens, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Yvoir, Beļģija.

 5. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, Smilšakmens, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Painten, Vācija.

 6. HOMECONSTRUCT

  Rumānija

  Uzņēmums HOMECONSTRUCT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī mosaic bathroom floor nozarēs. Tas atrodas Calarasi, Rumānija.

 7. SOCIETA' DEL GRES S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SOCIETA' DEL GRES S.P.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas atrodas Sorisole, Itālija.

 8. COEM S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums COEM S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīzes nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Betona plātnes, Smilšakmens, un Betona plātnes nozarēs. Tas atrodas Fiorano Modenese, Itālija.

 9. TOLSA UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TOLSA UK LTD, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Middlesbrough, Apvienotā Karaliste.

 10. IVETT & REED LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums IVETT & REED LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Smilšakmens, Marmors, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Cambridge, Apvienotā Karaliste.