• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • smilšakmens

Rezultāti

Smilšakmens - Imports eksports

 1. DIME S.P.A.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DIME S.P.A., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Flīzes nozarē. Tas darbojas arī Māls - flīzes, Smilšakmens, Vannas istabas - mēbeles un piederumi, bathroom furnishings, flooring, Māls - flīzes, ceramic, Smilšakmens, un parquet nozarēs. Tas atrodas Castellanza, Itālija.

 2. VETRERIA RONDINA SILVIO SRL

  Itālija

  Uzņēmums VETRERIA RONDINA SILVIO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikla loksnes un spoguļi nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, flat glass, artistic ceramic furnishings, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Sant'ippolito, Itālija.

 3. LES GRÈS DU CONDROZ

  Beļģija

  Uzņēmums LES GRÈS DU CONDROZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Marchin, Beļģija.

 4. FORMENBAU TRÄNKL

  Vācija

  Uzņēmums FORMENBAU TRÄNKL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas atrodas Geretsried, Vācija.

 5. SMB STONE HUB

  Indija

  Uzņēmums SMB STONE HUB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī marble, granite, un construction of funeral monuments nozarēs. Tas atrodas Jodhpur, Indija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VIA ROMA CERAMICHE - PRODUZIONE CERAMICHE E RIVESTIMENTI

  Itālija

  Uzņēmums VIA ROMA CERAMICHE - PRODUZIONE CERAMICHE E RIVESTIMENTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Keramika - flīzes, glazed gres, glazed sandstone floors, Keramika - flīzes, un stoneware tiles nozarēs. Tas atrodas Salerno, Itālija.

 2. NATURAL STONE IMPEX

  Indija

  Uzņēmums NATURAL STONE IMPEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī other materials - slate, quartzite, sandstone, un sandstone for building nozarēs. Tas atrodas Kota, Indija.

 3. CONFORTGRES

  Spānija

  Uzņēmums CONFORTGRES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī construction materials, mosaic tiles, flooring, un toilet furnishings nozarēs. Tas atrodas Chiclana De La Frontera, Spānija.

 4. VANTO NATURAL STONES, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums VANTO NATURAL STONES, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Flīzes, Smilšakmens, Slāneklis, Flīzes, Smilšakmens, un Slāneklis nozarēs. Tas atrodas Kunovice, Čehija.

 5. MONTEFIORE

  Beļģija

  Uzņēmums MONTEFIORE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī metal blasting machines, Pumping Accessories, un stainless steel nozarēs. Tas atrodas Huizingen, Beļģija.

 1. CARRIERE DE MOUZAIVE

  Beļģija

  Uzņēmums CARRIERE DE MOUZAIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Fasādes ķieģeļi, Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, Fasādes ķieģeļi, Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, slate quarries, un sandstone for building nozarēs. Tas atrodas Mouzaive, Beļģija.

 2. KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN

  Vācija

  Uzņēmums KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Būvniecības materiāli, bathroom furnishings, custom-made bathroom furnishings, shower trays, un Būvniecības materiāli nozarēs. Tas atrodas Lohmen, Vācija.

 1. CHARLES KESTELEYN

  Beļģija

  Uzņēmums CHARLES KESTELEYN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Smilšakmens, Pebbles, crushed stone for construction work, un gravel excavation nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 2. GALAXY IMPEX

  Indija

  Uzņēmums GALAXY IMPEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Silikāta kaļķu ķieģeļi, Rūpnieciskie kaļķi, Smilšakmens, sandstone for building, Silikāta kaļķu ķieģeļi, un Rūpnieciskie kaļķi nozarēs. Tas atrodas Jaipur, Indija.

 3. E.P. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums E.P. S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Būvniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, building resins, ceramic, Smilšakmens, un stoneware tiles nozarēs. Tas atrodas Abano Terme, Itālija.

 4. ANTONIA ROSA CERAMICS

  Portugāle

  Uzņēmums ANTONIA ROSA CERAMICS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Keramikas galda piederumi, ceramic, un Keramikas galda piederumi nozarēs. Tas atrodas Maiorga-Alcobaça, Portugāle.

 5. FLEXSTONE INTERNATIONAL AG

  Vācija

  Uzņēmums FLEXSTONE INTERNATIONAL AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Gumija - izstrādājumi, Plastmasa - grīdas klājumi, Nemizots koks, Smilšakmens, Gumija - izstrādājumi, Plastmasa - grīdas klājumi, un Nemizots koks nozarēs. Tas atrodas Velten, Vācija.

 6. RV STONE SUPPLY

  Indija

  Uzņēmums RV STONE SUPPLY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, black granite, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Visakhapatnam, Indija.

 7. MIDOMO.DE

  Vācija

  Uzņēmums MIDOMO.DE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības ķieģeļi nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Smilšakmens, Granīts, sandstone for building, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Esslingen, Vācija.

 8. KINDSMÜLLER & PLONNER GBR

  Vācija

  Uzņēmums KINDSMÜLLER & PLONNER GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Kapakmeņi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Smilšakmens, Kapakmeņi, Nemizots koks, un Zāģēts un apstrādāts koks nozarēs. Tas atrodas Mainburg, Vācija.

 1. CARRIERE EMOND SA

  Beļģija

  Uzņēmums CARRIERE EMOND SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, Marmors un dabīgais akmens, un construction stone nozarēs. Tas atrodas Chassepierre, Beļģija.

 2. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais krīts nozarē. Tas darbojas arī Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, Smilšakmens, Slāneklis, Rūpnieciskie kaļķi, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Painten, Vācija.

 3. ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH

  Šveice

  Uzņēmums ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Kapakmeņi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Smilšakmens, Kapakmeņi, Nemizots koks, un Zāģēts un apstrādāts koks nozarēs. Tas atrodas Rothrist, Šveice.

 4. OMNITECH TRADING S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums OMNITECH TRADING S.A., gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas darbojas arī Mājas mēbeles, Dekoratīvi keramikas izstrādājumi, Fajanss - flīzes, Informācijas tehnoloģijas - datori ar mikroprocesoru, Mājas mēbeles, Dekoratīvi keramikas izstrādājumi, Fajanss - flīzes, un Informācijas tehnoloģijas - datori ar mikroprocesoru nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 5. ANGEL COMPANY SRL

  Rumānija

  Uzņēmums ANGEL COMPANY SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Līmvielu pastas, Fajansa izstrādājumi, Dekoratīva keramika, Smilšakmens, Līmvielu pastas, Fajansa izstrādājumi, un Dekoratīva keramika nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 6. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MÄRKER ZEMENT GMBH, gadā un darbojas Rūpnieciskie kaļķi nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Slāneklis, Rūpnieciskais krīts, Smilšakmens, Slāneklis, un Rūpnieciskais krīts nozarēs. Tas atrodas Harburg , Vācija.

 7. COMAT - MET S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums COMAT - MET S.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cements un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Fajanss - flīzes, Celtniecības transportlīdzekļi, Tērauds, Smilšakmens, Fajanss - flīzes, Celtniecības transportlīdzekļi, Tērauds, un Smilšakmens nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 8. Q-MINING QUARTZ PRODUCTS

  Turcija

  Uzņēmums Q-MINING QUARTZ PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smilšakmens nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. HLW

  Beļģija

  Uzņēmums HLW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Smilšakmens, un asphalt and tar for roads nozarēs. Tas atrodas Yvoir, Beļģija.

 10. CARRIÈRE DAPSENS

  Beļģija

  Uzņēmums CARRIÈRE DAPSENS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Marmors, Smilšakmens, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Yvoir, Beļģija.