• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • smiltis un grants

Rezultāti

Smiltis un grants - Imports eksports

 1. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Since 1939, AViTEQ has provided top-quality reliable solutions for vibration conveyor and process technology for a wide range of industry sectors and has always been ready to help via its global service.

 2. GESER SPEDITION GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GESER SPEDITION GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas atrodas Mintraching, Vācija.

 3. LOCAROC SAS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LOCAROC SAS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī Žogi, Metināti stiepļu tīkli, Žogi, un Metināti stiepļu tīkli nozarēs. Tas atrodas Dieulouard, Francija.

 4. ERIŞSAN BETON VE KUM SAN. A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums ERIŞSAN BETON VE KUM SAN. A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. DORMANN GMBH & CO.

  Vācija

  Uzņēmums DORMANN GMBH & CO., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas atrodas Eggolsheim, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DIEBOLD ERDAUFBEREITUNG INH. DANIEL DIEBOLD

  Vācija

  Uzņēmums DIEBOLD ERDAUFBEREITUNG INH. DANIEL DIEBOLD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas atrodas Albstadt, Vācija.

 2. ARENAS SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO

  Spānija

  Uzņēmums ARENAS SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, Marmors un dabīgais akmens, basalt, corundum, un rock crystals nozarēs. Tas atrodas Segovia, Spānija.

 3. KIESWERK MENNEKE KARLS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KIESWERK MENNEKE KARLS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas atrodas Brietlingen, Vācija.

 4. CEMEX DEUTSCHLAND AG

  Vācija

  Uzņēmums CEMEX DEUTSCHLAND AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī Betona sūkņi, crushed stone, Betona sūkņi, reinforced concrete, un Building chemicals nozarēs. Tas atrodas Rüdersdorf, Vācija.

 5. AIZKIBEL S.A.

  Spānija

  Uzņēmums AIZKIBEL S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Smiltis un grants, un Smiltis un grants nozarēs. Tas atrodas Urnieta (gipuzkoa), Spānija.

 1. HEIDELBERGER BETON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEIDELBERGER BETON GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas atrodas Heidelberg, Vācija.

 2. SACO ALBA

  Spānija

  Uzņēmums SACO ALBA, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī Silica sand nozarēs. Tas atrodas Villar De Chinchilla-Albacete, Spānija.

 1. ARENA SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO

  Spānija

  Uzņēmums ARENA SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī Silica sand, sand filters, silica, un kaolin nozarēs. Tas atrodas Segovia, Spānija.

 2. SATIC - MINERA

  Beļģija

  Uzņēmums SATIC - MINERA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī Grit, limestone, un dolomite nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 3. TRANSPORTBEDRIJF VAN WEES MALDEN

  Nīderlande

  Uzņēmums TRANSPORTBEDRIJF VAN WEES MALDEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoceļu pārvadājumi nozarē. Tas darbojas arī Autoceļu pārvadājumi - loģistika, Smiltis un grants, Autoceļu pārvadājumi - loģistika, un Smiltis un grants nozarēs. Tas atrodas Malden, Nīderlande.

 4. DE PRINS

  Beļģija

  Uzņēmums DE PRINS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Smiltis un grants, Smiltis un grants, dolomite, un Pebbles nozarēs. Tas atrodas Sterrebeek, Beļģija.

 5. LIGHTWATER QUARRIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LIGHTWATER QUARRIES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī supplies of aggregates, crushed quarry stone, quarry materials for construction work, un sand nozarēs. Tas atrodas North Stainley, Apvienotā Karaliste.

 6. CHARLES KESTELEYN

  Beļģija

  Uzņēmums CHARLES KESTELEYN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī Smilšakmens, Smilšakmens, Pebbles, crushed stone for construction work, un gravel excavation nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 7. ZWECKSTÄTTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZWECKSTÄTTER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Smiltis un grants, Smiltis un grants, un building work nozarēs. Tas atrodas Stephanskirchen, Vācija.

 8. TRANS-BETON

  Beļģija

  Uzņēmums TRANS-BETON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Betona izstrādājumi un konglomerāti nozarē. Tas darbojas arī Smiltis un grants, Dobi betona izstrādājumi grīdām, concrete-mixing units, Smiltis un grants, Dobi betona izstrādājumi grīdām, un prefabricated monobloc cement products nozarēs. Tas atrodas Wingene, Beļģija.

 1. GRINDSPLIT-DISCOUNTER

  Nīderlande

  Uzņēmums GRINDSPLIT-DISCOUNTER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas atrodas Hazerswoude-Dorp Nederland, Nīderlande.

 2. IMVALO

  Beļģija

  Uzņēmums IMVALO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī dredging nozarēs. Tas atrodas Handzame, Beļģija.

 3. ZSCHAITZER SAND- UND KIESGRUBEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZSCHAITZER SAND- UND KIESGRUBEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Smiltis un grants, un Smiltis un grants nozarēs. Tas atrodas Döbeln, Vācija.

 4. SARL CM QUARTZ

  Francija

  Uzņēmums SARL CM QUARTZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Smiltis un grants, Smiltis un grants, quartz, un marble granulates nozarēs. Tas atrodas St Denis Catus, Francija.

 5. TRANSPORTBEDRIJF SCHOPMAN

  Nīderlande

  Uzņēmums TRANSPORTBEDRIJF SCHOPMAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoceļu pārvadājumi nozarē. Tas darbojas arī Smiltis un grants, Glabāšanas pakalpojumi, waste disposal, Smiltis un grants, un Glabāšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Oldenzaal, Nīderlande.

 6. P.H.U. LESZCZYŃSKI

  Polija

  Uzņēmums P.H.U. LESZCZYŃSKI, ir Multi-Category, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas darbojas arī Aggregate - building and public works, stone treatment, earthmoving, un trimming nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 7. SANDMIX SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums SANDMIX SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas atrodas Chróścice, Polija.

 8. OTTO DÖRNER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums OTTO DÖRNER GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Būvniecības materiāli, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Smiltis un grants, Būvniecības materiāli, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, paper recycling, un Smiltis un grants nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 9. SALDUZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SALDUZ GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Smiltis un grants nozarē. Tas atrodas Frankenthal, Vācija.

 10. WAIBEL KG

  Vācija

  Uzņēmums WAIBEL KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Jumta segums, Smiltis un grants, Betona konstrukcijas, Jumta segums, Smiltis un grants, Grit, un Betona konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Gernsheim, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Smiltis un grants - Imports eksports

Rezultātu skaits

2857 Uzņēmumi