• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • spēkbarība un salmi

Rezultāti

Spēkbarība un salmi - Imports eksports

 1. SARL TASCHET

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SARL TASCHET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī medical herbs, Hay, Alfalfa bales, Alfalfa feed, Hay sales, Unbaled alfalfa hay, Sale of straw, Alfalfa straw mix, un Fodder nozarēs. Tas atrodas Roiffé, Francija.

 2. FORRAJES Y PAJA LOS VENTEROS S.L.

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FORRAJES Y PAJA LOS VENTEROS S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī top quality straw, pressed straw, wheat straw, wheat hay, oat straw, alfalfa, un cattle feed nozarēs. Tas atrodas La Campana-Sevilla, Spānija.

 3. TRONAGERGAARD STRAW

  Dānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRONAGERGAARD STRAW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Spēkbarība un salmi, animal food, wood bark, straw, straws, bark for mulch, straw and hay, animal fodder equipment, un farm equipment nozarēs. Tas atrodas Slagelse, Dānija.

 4. ST. HIPPOLYT MUEHLE EBERT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ST. HIPPOLYT MUEHLE EBERT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas atrodas Dielheim, Vācija.

 5. UNIVERT FOIN

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums UNIVERT FOIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī straw, medical herbs, fodder, straw and hay, Hay, Production transformation of small and big bales, Small dedusted forage bales, Production of small hay bales, un Straw bale walls made to measure nozarēs. Tas atrodas Bouzonville, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EARL DE LA ROMANE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EARL DE LA ROMANE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī Mājlopu un mājputnu barība, Trade of fodder, Trade of hay, Import-export fodder, French fodder, Hay, Feed for livestock, Feed fodder for cattle, un fodder nozarēs. Tas atrodas Blet, Francija.

 2. DUREPAIRE

  Francija

  Uzņēmums DUREPAIRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī pellet feeds, un medical herbs nozarēs. Tas atrodas Verdille, Francija.

 3. ALFALFA MONEGROS

  Spānija

  Uzņēmums ALFALFA MONEGROS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Spēkbarība un salmi, un Spēkbarība un salmi nozarēs. Tas atrodas Sariñena-Huesca, Spānija.

 4. ERDALLAR AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums ERDALLAR AGRICULTURAL MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekabes lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, Spēkbarība un salmi, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, trailer, fodder mix, un Spēkbarība un salmi nozarēs. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 5. PROFARRATGES BALAGUER S.L

  Spānija

  Uzņēmums PROFARRATGES BALAGUER S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī litter, un pellet feeds nozarēs. Tas atrodas Balaguer, Spānija.

 1. KUHN

  Francija

  Uzņēmums KUHN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, Spēkbarība un salmi, Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, Spēkbarība un salmi, haymaking machinery, un manure spreaders nozarēs. Tas atrodas Saverne Cedex, Francija.

 2. TRANSPORT FOURNIER

  Francija

  Uzņēmums TRANSPORT FOURNIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī road transport of merchandise, Hay, un cereals and grains nozarēs. Tas atrodas Tourtenay, Francija.

 1. COABA

  Spānija

  Uzņēmums COABA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas atrodas Barrax-Albacete, Spānija.

 2. BARENBRUG FRANCE

  Francija

  Uzņēmums BARENBRUG FRANCE, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī lawns, sports ground turf regeneration, un biostimulants nozarēs. Tas atrodas Marne La Vallée Cedex 3, Francija.

 3. ALBSTREU

  Vācija

  Uzņēmums ALBSTREU, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas atrodas Neufra, Vācija.

 4. DIRK DE BAERE

  Beļģija

  Uzņēmums DIRK DE BAERE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī packaged corn, Hay, pellet feeds, un stable manure nozarēs. Tas atrodas Knesselare, Beļģija.

 5. SARL DOMAINE DE FRAY

  Francija

  Uzņēmums SARL DOMAINE DE FRAY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī straw, un olive oil nozarēs. Tas atrodas Saint Martin De Crau, Francija.

 6. AGRA INVEST, A.S.

  Slovākija

  Uzņēmums AGRA INVEST, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī Hay, wheat, barley, un straw and hay nozarēs. Tas atrodas Banská Bystrica, Slovākija.

 7. STREUFLO PRODUKTIONS- UND VERTRIEBSGMBH

  Austrija

  Uzņēmums STREUFLO PRODUKTIONS- UND VERTRIEBSGMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī biological feeds, un pellet feeds nozarēs. Tas atrodas Zahling, Austrija.

 8. CEREALES UTRERA, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CEREALES UTRERA, S.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Spēkbarība un salmi, Straw, un Spēkbarība un salmi nozarēs. Tas atrodas Utrera, Spānija.

 1. SC ELUNOS SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC ELUNOS SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - pakalpojumi, Mākslīgais mēslojums, Spēkbarība un salmi, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Lauksaimniecība - pakalpojumi, Mākslīgais mēslojums, Spēkbarība un salmi, un Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarēs. Tas atrodas Gaesti, Rumānija.

 2. ALEJANDRO MONTES MUÑOZ

  Spānija

  Uzņēmums ALEJANDRO MONTES MUÑOZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas atrodas Villodrigo-Palencia, Spānija.

 3. ALVER HOLZ

  Vācija

  Uzņēmums ALVER HOLZ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas atrodas Pirmasens, Vācija.

 4. OVALI YEM SANAYI

  Turcija

  Uzņēmums OVALI YEM SANAYI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī Barība mājdzīvniekiem, fodder mix, fodder, food for animals and zootechnics, un Barība mājdzīvniekiem nozarēs. Tas atrodas Erzurum, Turcija.

 5. WILHELM STRÖH JUN. GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM STRÖH JUN. GMBH & CO. KG, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Graudi mājlopiem un mājputniem, Barība mājdzīvniekiem, Mājlopu un mājputnu barība, Spēkbarība un salmi, Graudi mājlopiem un mājputniem, Barība mājdzīvniekiem, Mājlopu un mājputnu barība, un Spēkbarība un salmi nozarēs. Tas atrodas Hobbersdorf, Vācija.

 6. CHUCHI TRANSPORTES S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CHUCHI TRANSPORTES S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas atrodas Pedrosillo El Ralo Salamanca, Spānija.

 7. DUMONT DANIEL ET FREDERIC

  Francija

  Uzņēmums DUMONT DANIEL ET FREDERIC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī straw, fodder, un goods transport and forwarding nozarēs. Tas atrodas Chauvirey Le Chatel, Francija.

 8. RECOPAJA,S.L.

  Spānija

  Uzņēmums RECOPAJA,S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas atrodas Huesca, Spānija.

 9. COLHICANA

  Brazīlija

  Uzņēmums COLHICANA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas atrodas Cajuru, Brazīlija.

 10. PETER LÜCK E.K.

  Vācija

  Uzņēmums PETER LÜCK E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spēkbarība un salmi nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Korķi, Koka izstrādājumi, Gleznu rāmji un ietvari, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Korķi, Koka izstrādājumi, un Gleznu rāmji un ietvari nozarēs. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

Meklēt cenas priekš