• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • speciālu transportlīdzekļu karosērijas

Rezultāti

Speciālu transportlīdzekļu karosērijas - Imports eksports

 1. PILATO SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PILATO SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas darbojas arī Karosērijas būve, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, Bēru transportlīdzekļi, Karosērijas būve, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, un Bēru transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Nervesa Della Battaglia, Itālija.

 2. ZANELLI FURGONATURE SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZANELLI FURGONATURE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kravas automašīnu karosērijas - būve nozarē. Tas darbojas arī Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, isothermal covering, refrigerated semi-trailers, industrial vehicles, Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, flower transport, isothermal swap bodies, un manufacture of glassfibre isothermal bodies nozarēs. Tas atrodas Bertinoro, Itālija.

 3. CO.ME.AR MOLINARI SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CO.ME.AR MOLINARI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas darbojas arī industrial bodywork, special fittings for roadside assistance, quick-opening trailer, special tow-away fittings, vehicle lifting devices, emergency warning light system, un tow truck nozarēs. Tas atrodas Montichiari, Itālija.

 4. PIEMME ALLESTIMENTI

  Itālija

  Uzņēmums PIEMME ALLESTIMENTI, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas darbojas arī commercial vehicle spare parts, industrial bodywork, special fittings, un mobile workshop fitting nozarēs. Tas atrodas Ponzano Veneto, Itālija.

 5. SRS ROLLER SHUTTERS SRL

  Itālija

  Uzņēmums SRS ROLLER SHUTTERS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu karosērijas - būve nozarē. Tas darbojas arī Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, Rullējamie slēģi, special and equipped motor vehicles, commercial vehicles, Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, un Rullējamie slēģi nozarēs. Tas atrodas Montirone, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MOUNTEC P.C.

  Grieķija

  Uzņēmums MOUNTEC P.C., ir Multi-Category, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas atrodas Naousa, Grieķija.

 2. CARROZZERIA TONELLO DI TONELLO SAMUELE

  Itālija

  Uzņēmums CARROZZERIA TONELLO DI TONELLO SAMUELE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas darbojas arī Imports un eksports - automašīnas un aprīkojums, commercial vehicle spare parts, vintage auto carburettors, Imports un eksports - automašīnas un aprīkojums, un racing parts nozarēs. Tas atrodas Villanova Di Camposampiero, Itālija.

 3. SOUND NET UG

  Vācija

  Uzņēmums SOUND NET UG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas atrodas Frankfurt Oder, Vācija.

 4. CAROSSERIE VAN HOECKE

  Beļģija

  Uzņēmums CAROSSERIE VAN HOECKE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas darbojas arī Karosērijas būve, Automašīnu karosērijas - būve, Kravas automašīnu karosērijas - būve, Automašīnu karosēriju remonta pakalpojumi, Karosērijas būve, Automašīnu karosērijas - būve, Kravas automašīnu karosērijas - būve, un Automašīnu karosēriju remonta pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Lokeren, Beļģija.

 5. COLLIGNON & LEONARD EXPERTS

  Beļģija

  Uzņēmums COLLIGNON & LEONARD EXPERTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Neatkarīgi eksperti - zaudējumu novērtēšana nozarē. Tas darbojas arī Apdrošināšanas speciālisti, Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, Apdrošināšanas speciālisti, road accident and damage assessors, asset valuation, un Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarēs. Tas atrodas Verviers, Beļģija.

 1. GARAGE MINY & FILS

  Beļģija

  Uzņēmums GARAGE MINY & FILS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas, Automašīnu karosēriju remonta pakalpojumi, Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, Automašīnas, Automašīnu karosēriju remonta pakalpojumi, authorised dealer, un Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarēs. Tas atrodas Verviers, Beļģija.

 2. VERSO MOVE

  Portugāle

  Uzņēmums VERSO MOVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas atrodas Cartaxo, Portugāle.

 1. SERGIO CARTAXEIRO SERENO UNIPESSOAL LDA

  Portugāle

  Uzņēmums SERGIO CARTAXEIRO SERENO UNIPESSOAL LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas darbojas arī van repairs, un restoration nozarēs. Tas atrodas Vale Da Pedra, Portugāle.

 2. STREET FOOD BUSINESS

  Itālija

  Uzņēmums STREET FOOD BUSINESS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 3. URBAN TUNING

  Spānija

  Uzņēmums URBAN TUNING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 4. CARROCERIA AMELINE

  Spānija

  Uzņēmums CARROCERIA AMELINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas atrodas Vilajuiga, Spānija.

 5. CARROSSERIE 1212

  Beļģija

  Uzņēmums CARROSSERIE 1212, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu karosērijas - būve nozarē. Tas darbojas arī Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, Automašīnas, painting booths for vehicle bodywork, Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, car workshop, un Automašīnas nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 6. JSC AUTOGEMA

  Lietuva

  Uzņēmums JSC AUTOGEMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas atrodas Siauliai, Lietuva.

 7. CARTRUST

  Beļģija

  Uzņēmums CARTRUST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnas nozarē. Tas darbojas arī Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, Automašīnu karosēriju remonta pakalpojumi, motor vehicle chassis and bodywork, car leaf spring maintenance, Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, un Automašīnu karosēriju remonta pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Tournai, Beļģija.

 8. SOMA ENVIRONMENTAL SOLUTIONS

  Portugāle

  Uzņēmums SOMA ENVIRONMENTAL SOLUTIONS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas darbojas arī vehicles for collection and transport of special waste nozarēs. Tas atrodas Ovar, Portugāle.

 1. ZIEGLER BRANDWEERTECHNIEK

  Nīderlande

  Uzņēmums ZIEGLER BRANDWEERTECHNIEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas darbojas arī Ugunsdzēsība - automašīnas un aprīkojums, Ugunsdzēsība - automašīnas un aprīkojums, un firefighting gear nozarēs. Tas atrodas Winschoten, Nīderlande.

 2. CARAT DUCHATELET

  Beļģija

  Uzņēmums CARAT DUCHATELET, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas atrodas Liège, Beļģija.

 3. C.M.B. DI BOCCACCI GIOVANNI & FIGLI SNC

  Itālija

  Uzņēmums C.M.B. DI BOCCACCI GIOVANNI & FIGLI SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas darbojas arī industrial bodywork nozarēs. Tas atrodas Bardi, Itālija.

 4. HARMAND ET FILS

  Francija

  Uzņēmums HARMAND ET FILS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas darbojas arī Kravas automašīnu karosērijas - būve, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, animal transporter, Kravas automašīnu karosērijas - būve, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, un Livestock truck nozarēs. Tas atrodas Mansle, Francija.

 5. AMECAM - VAN CONVERSION

  Beļģija

  Uzņēmums AMECAM - VAN CONVERSION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas darbojas arī preparation of commercial vehicles, preparations for industrial and special motor vehicles, Utility vehicles fitted out, un interior fittings for vehicles nozarēs. Tas atrodas Francorchamps, Beļģija.

 6. DIETRICH VÉHICULES

  Francija

  Uzņēmums DIETRICH VÉHICULES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas atrodas Thal-Drulingen, Francija.

 7. CAN CAN AUTO DESIGN

  Turcija

  Uzņēmums CAN CAN AUTO DESIGN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 8. CHRISTMANN FAHRZEUGBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums CHRISTMANN FAHRZEUGBAU GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kravas automašīnu karosērijas - būve nozarē. Tas darbojas arī Tālsatiksmes autobusu karosērijas, Karosērijas būve, Automašīnu karosērijas - būve, Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, Tālsatiksmes autobusu karosērijas, Karosērijas būve, Automašīnu karosērijas - būve, un Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarēs. Tas atrodas Biedenkopf, Vācija.

 9. TJ SERVICES

  Nīderlande

  Uzņēmums TJ SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Speciālu transportlīdzekļu karosērijas nozarē. Tas atrodas Warmenhuizen, Nīderlande.

 10. SITRAFA GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SITRAFA GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi celtniecībai, Karosērijas būve, Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, Kempingi un autotreileru parki - transportlīdzekļi, detaļas un piederumi, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Karosērijas būve, Speciālu transportlīdzekļu karosērijas, un Kempingi un autotreileru parki - transportlīdzekļi, detaļas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Teningen, Vācija.