• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • spirti- fenoli un to atvasinājumi

Rezultāti

Spirti- fenoli un to atvasinājumi - Imports eksports

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Ķīna

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® is a qualified manufacturer and supplier which audited and approved by SGS, the company is strictly following the Quality Management System ISO9001: 2015. YR Chemspec® is engaged in the production and distribution a broad range portfolio of specialty, raw materials, active ingredients for the global cosmetic industries. We are always dedicated in state-of-the-art technology innovations, manufacturing process, distributing, sourcing high quality raw materials and ingredients. YR Chemspec® is an Industry-University-Research oriented company, to prompt high-quality development through innovation and fostering new growth drivers. YR Chemspec® is raising its capacity for pursuing scientific and technological innovation via cooperating with the famous universities and institutes. Main of our industry-university-research collaborative projects including, Vitamin Derivatives, Fermented Actives, Plant extracts, PVP Polymers, Polyquaterniums and other active ingredients.

 2. CADES PENEDES

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CADES PENEDES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī ethyl alcohol, tartaric acid, Grapeseed oil, wine alcohol, grapeseed oil, grape oil, un ethyl alcohols nozarēs. Tas atrodas Avinyonet Del Penedes-Barcelona, Spānija.

 3. JSC BIOKIMYO

  Uzbekistāna

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JSC BIOKIMYO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, distillates, ethyl alcohol, plants and equipment for the production of pure alcohol, pure alcohol, spirit levels, Rectified alcohol production, un High quality alfa nozarēs. Tas atrodas Yangiyul, Uzbekistāna.

 4. KIMIA ALCOHOL ZANJAN

  Irāna

  Uzņēmums KIMIA ALCOHOL ZANJAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Disinfectants nozarēs. Tas atrodas Tehran, Irāna.

 5. ENIPEASEVOO

  Grieķija

  Uzņēmums ENIPEASEVOO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī customised decoration for shops, un Extra virgin organic olive oil nozarēs. Tas atrodas Athens, Grieķija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ALPHA DISTILLATE

  Īrija

  Uzņēmums ALPHA DISTILLATE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī antiseptics nozarēs. Tas atrodas Dublin, Īrija.

 2. MODAAKIMI ELEKT. MAG. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums MODAAKIMI ELEKT. MAG. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī ethyl alcohol nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. SPIRTPROM

  Ukraina

  Uzņēmums SPIRTPROM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Alcohols and epoxy composites - organic chemistry, pure alcohol, un denatured alcohol nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 4. VINDEGA

  Vācija

  Uzņēmums VINDEGA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī champagne nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 5. QUIMIDROGA FRANCE

  Francija

  Uzņēmums QUIMIDROGA FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī distribution and retail trade associations, un raw chemicals nozarēs. Tas atrodas Rungis, Francija.

 1. EQUILEX BV

  Nīderlande

  Uzņēmums EQUILEX BV, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Šķīdinātāji un atšķaidītāji, Imports un eksports - ķīmija un farmācija, Spirti, fenoli un to atvasinājumi, Šķīdinātāji un atšķaidītāji, Imports un eksports - ķīmija un farmācija, Spirti, fenoli un to atvasinājumi, un chemical additives nozarēs. Tas atrodas Schiedam, Nīderlande.

 2. VKG OIL AS

  Igaunija

  Uzņēmums VKG OIL AS, gadā un darbojas Jēlnaftas darva nozarē. Tas darbojas arī Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, Spirti, fenoli un to atvasinājumi, Sveķi, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, Spirti, fenoli un to atvasinājumi, un Sveķi nozarēs. Tas atrodas Kohtla-Järve, Igaunija.

 1. CAME SRL

  Itālija

  Uzņēmums CAME SRL, gadā un darbojas Imports un eksports - ķīmija un farmācija nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiski abrazīvie līdzekļi, Ķīmiskās saistvielas, Pretkorozijas līdzekļi, Spirti, fenoli un to atvasinājumi, Ķīmiski abrazīvie līdzekļi, Ķīmiskās saistvielas, Pretkorozijas līdzekļi, un Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Origgio (Va), Itālija.

 2. FJU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FJU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī alcohol for the beverage industry, alcoholic beverages, un site distribution boards nozarēs. Tas atrodas Hatten, Vācija.

 3. ALCOHOLES GUAL, SA

  Spānija

  Uzņēmums ALCOHOLES GUAL, SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī ethyl alcohol, methylated spirit, isopropyl alcohol, un alcohols nozarēs. Tas atrodas Pacs Del Penedès, Spānija.

 4. QUAD LAB

  Francija

  Uzņēmums QUAD LAB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Lisses, Francija.

 5. WEST WAY, LLC

  Ukraina

  Uzņēmums WEST WAY, LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Lviv, Ukraina.

 6. ORIGEN CHEMICALS

  Brazīlija

  Uzņēmums ORIGEN CHEMICALS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Tipogrāfijas krāsas, isopropyl alcohol, un Tipogrāfijas krāsas nozarēs. Tas atrodas Belo Horizonte, Brazīlija.

 7. ETALMAG SAS

  Kolumbija

  Uzņēmums ETALMAG SAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī alcohols, un trading nozarēs. Tas atrodas Bogota, Kolumbija.

 8. BVE

  Ukraina

  Uzņēmums BVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī ethyl alcohol, alcohol for the beverage industry, antiseptics, un bioethanol nozarēs. Tas atrodas Vinnytsya, Ukraina.

 1. NEDSTAR

  Nīderlande

  Uzņēmums NEDSTAR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Ethanol nozarēs. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 2. SYNETAIRISTIKI DIATROFIKI A.S.E.

  Grieķija

  Uzņēmums SYNETAIRISTIKI DIATROFIKI A.S.E., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī distilling apparatus, table grapes, alcohol for the beverage industry, un stills for the beverage industry nozarēs. Tas atrodas Soufli, Grieķija.

 3. CETEX PETROCHEMICALS

  Indija

  Uzņēmums CETEX PETROCHEMICALS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Chennai, Indija.

 4. NOVIPLAST TRADING SAS

  Itālija

  Uzņēmums NOVIPLAST TRADING SAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskas izejvielas, import/export service, un Plastmasa - rūpnieciskas izejvielas nozarēs. Tas atrodas Novi Ligure, Itālija.

 5. DRINKWELL

  Dānija

  Uzņēmums DRINKWELL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Roskilde, Dānija.

 6. FONTANELLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FONTANELLI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Alkohols un spirtotie dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Spirti, fenoli un to atvasinājumi, ethyl alcohol, un Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Castelfiorentino, Itālija.

 7. MCKINN INTERNATIONAL (SHANGHAI) CO. LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums MCKINN INTERNATIONAL (SHANGHAI) CO. LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 8. SACCHETTO STÄRKE

  Itālija

  Uzņēmums SACCHETTO STÄRKE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī wheat nozarēs. Tas atrodas Lagnasco, Itālija.

 9. ZHEJIANG SHOU & FU CHEMTRADE CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums ZHEJIANG SHOU & FU CHEMTRADE CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 10. ALCOOLITAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ALCOOLITAL S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Alkohols un spirtotie dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Spirti, fenoli un to atvasinājumi, ethyl alcohol, un Spirti, fenoli un to atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Fossano, Itālija.