• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • spoles un ruļļi kabeļiem

Rezultāti

Spoles un ruļļi kabeļiem - Imports eksports

 1. MAXGO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAXGO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas atrodas Hattingen, Vācija.

 2. FIRMA STEINNAGEL

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FIRMA STEINNAGEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kokmateriāli, Wooden joint components made from wood, wooden frames, Wood products for industry, CNC machining in wood, Custom-made wooden parts, Finger-jointed wooden parts, cable reels, un Wooden reels nozarēs. Tas atrodas Geseke, Vācija.

 3. SVENSSON GROUP SARL

  Francija

  Uzņēmums SVENSSON GROUP SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī Cables - spools and reels, coilers, heat-shrinking caps for packing, un packing cartons nozarēs. Tas atrodas Domevre Sur Aviere, Francija.

 4. FGT CARTONNAGE INJECTION PLASTIQUE

  Francija

  Uzņēmums FGT CARTONNAGE INJECTION PLASTIQUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartona kastes nozarē. Tas darbojas arī Spoles un ruļļi kabeļiem, Spoles un ruļļi kabeļiem, spools for the textile industry, coils, un cardboard reels nozarēs. Tas atrodas Saint-Etienne, Francija.

 5. EDS LOGISTIC

  Francija

  Uzņēmums EDS LOGISTIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas atrodas Jeumont, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ARNO FUCHS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARNO FUCHS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metalurģija - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Spoles un ruļļi kabeļiem, Wire strippers, Crimping machines, automatic, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, un Spoles un ruļļi kabeļiem nozarēs. Tas atrodas Esslingen, Vācija.

 2. PANOPACK

  Francija

  Uzņēmums PANOPACK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - uzņēmumi, wooden boxes, Iepakojums - uzņēmumi, un downcoilers nozarēs. Tas atrodas Bart, Francija.

 3. TECHNOMAR & ADREM LTD

  Igaunija

  Uzņēmums TECHNOMAR & ADREM LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī Kokšķiedras plates, Koka paneļi, Finiera un saplākšņa plates, Kokšķiedras plates, Koka paneļi, un Finiera un saplākšņa plates nozarēs. Tas atrodas Maardu, Igaunija.

 4. OZREELS AMBALAJ

  Turcija

  Uzņēmums OZREELS AMBALAJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī cable reels nozarēs. Tas atrodas Kayseri-Osb, Turcija.

 5. GALIS GLOBAL LLC

  Ukraina

  Uzņēmums GALIS GLOBAL LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas atrodas Khust, Ukraina.

 1. EUREEL

  Nīderlande

  Uzņēmums EUREEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Spoles un ruļļi kabeļiem, un Spoles un ruļļi kabeļiem nozarēs. Tas atrodas Valkenburg, Nīderlande.

 2. NORDKAPP-SL

  Spānija

  Uzņēmums NORDKAPP-SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 1. JACOBS REELS

  Beļģija

  Uzņēmums JACOBS REELS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī veneering, un Cables - spools and reels nozarēs. Tas atrodas Meeuwen-Gruitrode, Beļģija.

 2. UP BELVNESHPRODUCT

  Baltkrievija

  Uzņēmums UP BELVNESHPRODUCT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī winding, un needles for medical use nozarēs. Tas atrodas Minskiy R-N, Tarasovo, Baltkrievija.

 3. BAGCILAR AGAC URUNLERI SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums BAGCILAR AGAC URUNLERI SAN. VE TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī cable reels, un Wooden reels nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. ELETTROMECCANICA TRENTINA S.N.C. DI ANDERMACHE SILVIO E C.

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROMECCANICA TRENTINA S.N.C. DI ANDERMACHE SILVIO E C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Elektromotori un detaļas, Spoles un ruļļi kabeļiem, Elektromotori un detaļas, un Spoles un ruļļi kabeļiem nozarēs. Tas atrodas Trento, Itālija.

 5. WEINGÄRTNER KABEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WEINGÄRTNER KABEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Spoles un ruļļi kabeļiem, Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, Spoles un ruļļi kabeļiem, un Elektriskie un telefona kabeļi un vadi nozarēs. Tas atrodas Eutingen, Vācija.

 6. ROLNICZA SPOLDZIELNIA PRODUKCYJNA STRZYZOWICE

  Polija

  Uzņēmums ROLNICZA SPOLDZIELNIA PRODUKCYJNA STRZYZOWICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Spoles un ruļļi kabeļiem, Vieglas metāla konstrukcijas, Spoles un ruļļi kabeļiem, un Vieglas metāla konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Strzyzowice, Polija.

 7. ELETTROMECCANICA CENNI DI CENNI FRANCO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROMECCANICA CENNI DI CENNI FRANCO & C. S.N.C., gadā un darbojas Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži nozarē. Tas darbojas arī Spoles un ruļļi kabeļiem, Elektriskie transformatori, Spoles un ruļļi kabeļiem, un Elektriskie transformatori nozarēs. Tas atrodas Campi Bisenzio, Itālija.

 8. STEMMANN-TECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STEMMANN-TECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Spoles un ruļļi kabeļiem, Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji un materiāli, Spoles un ruļļi kabeļiem, un Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji un materiāli nozarēs. Tas atrodas Schüttorf, Vācija.

 1. NKT HOLDING A/S

  Dānija

  Uzņēmums NKT HOLDING A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, Augstsprieguma vadi, Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, un Augstsprieguma vadi nozarēs. Tas atrodas Brondby, Dānija.

 2. COS.B.I. COSTRUZIONE BOBINE ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COS.B.I. COSTRUZIONE BOBINE ITALIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Spoles un ruļļi kabeļiem, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Spoles un ruļļi kabeļiem, un Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana nozarēs. Tas atrodas CADEO, Itālija.

 3. DREWMAT SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums DREWMAT SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī Cables - spools and reels nozarēs. Tas atrodas Myslenice, Polija.

 4. VOLKER ALTHOFF INH. THORSTEN ALTHOFF E.K.

  Vācija

  Uzņēmums VOLKER ALTHOFF INH. THORSTEN ALTHOFF E.K., gadā un darbojas Lokani kabeļi ar pildījumu nozarē. Tas darbojas arī Spoles un ruļļi kabeļiem, Cauruļvadi kabeļiem, Spoles un ruļļi kabeļiem, un Cauruļvadi kabeļiem nozarēs. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 5. ALEMANNO LUIGI B.M.A.

  Itālija

  Uzņēmums ALEMANNO LUIGI B.M.A., gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī Spoles un releji, un Spoles un releji nozarēs. Tas atrodas Paderno Dugnano, Itālija.

 6. STEFANPLAST S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums STEFANPLAST S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, Spoles un ruļļi kabeļiem, Pārtikas produktu iepakojumi, un Spoles un ruļļi kabeļiem nozarēs. Tas atrodas Villorba, Itālija.

 7. FRATELLI MORRA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FRATELLI MORRA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī Spoles un releji, electrical coils for relays, un Spoles un releji nozarēs. Tas atrodas Bacoli, Itālija.

 8. COUTTY JEAN (SA)

  Francija

  Uzņēmums COUTTY JEAN (SA), gadā un darbojas Spoles un ruļļi kabeļiem nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - iepakojums, Plastmasas korķi un aizbāžņi, Plastmasa - iepakojums, un Plastmasas korķi un aizbāžņi nozarēs. Tas atrodas Oyonnax, Francija.

 9. LAPP-MULLER

  Francija

  Uzņēmums LAPP-MULLER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Spoles un ruļļi kabeļiem, un Spoles un ruļļi kabeļiem nozarēs. Tas atrodas Grimaud, Francija.

 10. LAMELA ELECTRIC, A.S., ODSTEPNY ZAVOD KABELOVNA CHYSE

  Čehija

  Uzņēmums LAMELA ELECTRIC, A.S., ODSTEPNY ZAVOD KABELOVNA CHYSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, Spoles un ruļļi kabeļiem, Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, un Spoles un ruļļi kabeļiem nozarēs. Tas atrodas Chyse, Čehija.