• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • stādīšana

Rezultāti

Stādīšana - Imports eksports

 1. OMEGA 69

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OMEGA 69, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Ainavu ierīkošana, Koku gāšana un atzarošana, Stādīšana, Rūpnieciskā tīrīšana, Ainavu ierīkošana, Koku gāšana un atzarošana, Stādīšana, un Rūpnieciskā tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Saint-Fons, Francija.

 2. KOHL GEBÄUDEREINIGUNG GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KOHL GEBÄUDEREINIGUNG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Ditzingen, Vācija.

 3. BLASTDESAL, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums BLASTDESAL, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības mašīnas, treated wooden poles, Lauksaimniecības mašīnas, un Delimbing nozarēs. Tas atrodas Cheste, Spānija.

 4. BOAS TEXTILER-MIETSERVICE

  Vācija

  Uzņēmums BOAS TEXTILER-MIETSERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Gräfenhainichen, Vācija.

 5. DIE PUTZENGEL KG

  Austrija

  Uzņēmums DIE PUTZENGEL KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Graz, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SAUBER & CO INH. I. J. GUTLEBEN

  Austrija

  Uzņēmums SAUBER & CO INH. I. J. GUTLEBEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Seiersberg-Pirka, Austrija.

 2. WERKSTÄTTEN DER LEBENSHILFE WEISSWASSER GGMBH

  Vācija

  Uzņēmums WERKSTÄTTEN DER LEBENSHILFE WEISSWASSER GGMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Weißwasser, Vācija.

 3. WIEPRECHT GEBÄUDE-MANAGEMENT UND REINIGUNGS-SERVICE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WIEPRECHT GEBÄUDE-MANAGEMENT UND REINIGUNGS-SERVICE GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Köln, Vācija.

 4. MAS INDUSTRIESERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MAS INDUSTRIESERVICE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Kassel, Vācija.

 5. SOLJARDI SL

  Spānija

  Uzņēmums SOLJARDI SL, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādīšana, fruit trees, greenhouses, Stādīšana, un Fruit trees in tubs nozarēs. Tas atrodas Jafre De Ter-Girona, Spānija.

 1. LAURUS NOBILIS

  Itālija

  Uzņēmums LAURUS NOBILIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Campofilone, Itālija.

 2. WINTERDIENST-ANBIETER.DE BY SERVICE MIT PLUS

  Vācija

  Uzņēmums WINTERDIENST-ANBIETER.DE BY SERVICE MIT PLUS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Brühl, Vācija.

 1. PCR-LABOR-SERVICES GBR

  Vācija

  Uzņēmums PCR-LABOR-SERVICES GBR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Achern, Vācija.

 2. SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Materiāli sēšanai un stādīšanai, Lauksaimniecība - imports, eksports, Stādīšana, Augļu koki, Materiāli sēšanai un stādīšanai, Lauksaimniecība - imports, eksports, Stādīšana, un Augļu koki nozarēs. Tas atrodas Girov, Rumānija.

 3. EUROGREEN

  Beļģija

  Uzņēmums EUROGREEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas darbojas arī Koku gāšana un atzarošana, Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, Parku un sabiedrisko dārzu soli, lawns, Koku gāšana un atzarošana, Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, un Parku un sabiedrisko dārzu soli nozarēs. Tas atrodas Sombreffe, Beļģija.

 4. SPEZIALDIENSTLEISTUNGEN CIESLAK

  Vācija

  Uzņēmums SPEZIALDIENSTLEISTUNGEN CIESLAK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Freiberg, Vācija.

 5. BATIVA

  Beļģija

  Uzņēmums BATIVA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ēku restaurācija un remonts nozarē. Tas darbojas arī Santehniķi - celtniecības pakalpojumi, Dārzu un ainavu veidošana, Stādīšana, Santehniķi - celtniecības pakalpojumi, Dārzu un ainavu veidošana, regular garden maintenance, un Stādīšana nozarēs. Tas atrodas Grivegnée, Beļģija.

 6. LAS PALMAS DE PAPUDO, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums LAS PALMAS DE PAPUDO, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas darbojas arī producer of palms, un palm nurseries nozarēs. Tas atrodas Casares. Málaga, Spānija.

 7. DALLI GEBÄUDEREINIGUNG INH. DALIBOR ALILKOVIC

  Vācija

  Uzņēmums DALLI GEBÄUDEREINIGUNG INH. DALIBOR ALILKOVIC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 8. BERLINER SEILFABRIK GMBH & CO

  Vācija

  Uzņēmums BERLINER SEILFABRIK GMBH & CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādīšana, Dārza spēles, Tenisa laukumi - ierīkojums, Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, Stādīšana, Dārza spēles, Tenisa laukumi - ierīkojums, un Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 1. HAI-INDUSTRIEDIENST GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAI-INDUSTRIEDIENST GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Mainz, Vācija.

 2. BOOMKWEKERIJ VERBRO

  Nīderlande

  Uzņēmums BOOMKWEKERIJ VERBRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas darbojas arī containerised plants, garden plants, hedging, un trees nozarēs. Tas atrodas Rijsbergen, Nīderlande.

 3. KRINKELS

  Beļģija

  Uzņēmums KRINKELS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Stādīšana, Pilsētvides aprīkojums, sports field construction, Stādīšana, Pilsētvides aprīkojums, un creation of parks, gardens and terraces nozarēs. Tas atrodas Brussel, Beļģija.

 4. NOVO CLEAN DIENSTLEISTUNGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NOVO CLEAN DIENSTLEISTUNGEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Friedrichshafen, Vācija.

 5. PAPE WIRTSCHAFTS U. INDUSTRIE SERVICES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PAPE WIRTSCHAFTS U. INDUSTRIE SERVICES GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Grafschaft, Vācija.

 6. LINDENSCHMIDT KG UMWELTSERVICE

  Vācija

  Uzņēmums LINDENSCHMIDT KG UMWELTSERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Kreuztal, Vācija.

 7. BERGERFM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BERGERFM GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Hannover, Vācija.

 8. QUIX NETTESHEIM GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums QUIX NETTESHEIM GMBH & CO KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Münster, Vācija.

 9. PLANT-AXIS

  Beļģija

  Uzņēmums PLANT-AXIS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas darbojas arī hire of plants, un Christmas decorations nozarēs. Tas atrodas Sint-Truiden, Beļģija.

 10. KOMMUNALE DIENSTLEISTUNGEN KARL-LUDWIG GRELL

  Vācija

  Uzņēmums KOMMUNALE DIENSTLEISTUNGEN KARL-LUDWIG GRELL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas atrodas Untermerzbach, Vācija.