• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • stādi- sīpoli un sēklas

Rezultāti

Stādi- sīpoli un sēklas - Imports eksports

 1. PRIMOZA GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PRIMOZA GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 2. CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas atrodas Großbeeren, Vācija.

 3. FAUNE ET FLORE

  Beļģija

  Uzņēmums FAUNE ET FLORE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī Kūdra un melnzeme, Barība mājdzīvniekiem, Mēbeļu dizains, Dārza mēbeles un iekārtas, Kūdra un melnzeme, Barība mājdzīvniekiem, Mēbeļu dizains, un Dārza mēbeles un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Nandrin, Beļģija.

 4. SEMILLAS BATLLE SA

  Spānija

  Uzņēmums SEMILLAS BATLLE SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības produkcija, Lauksaimniecības produkcija, agricultural products, gardening, un garden seeds nozarēs. Tas atrodas Molins De Rei, Spānija.

 5. AGASAAT® GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AGASAAT® GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī Virces, Stādi, sīpoli un sēklas, Virces, Stādi, sīpoli un sēklas, food industry, un sorghum nozarēs. Tas atrodas Neukirchen-Vluyn, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. V-BEYBI LTD

  Ukraina

  Uzņēmums V-BEYBI LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, intermediation for import-export, coriander, un Lauksaimniecība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Chernigov, Ukraina.

 2. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Francija

  Uzņēmums PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, Vīnogulāju potcelmi, stock cuttings, white dessert grapes, Stādi, sīpoli un sēklas, un Vīnogulāju potcelmi nozarēs. Tas atrodas Montans, Francija.

 3. DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas atrodas Wangen, Vācija.

 4. L'AIL DROMOIS

  Francija

  Uzņēmums L'AIL DROMOIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, scallion, garlic bulbs, organic garlic, un Stādi, sīpoli un sēklas nozarēs. Tas atrodas Eurre, Francija.

 5. SCHWAB ROLLRASEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHWAB ROLLRASEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas atrodas Waidhofen, Vācija.

 1. GRAINES DU MONDE PAIR

  Beļģija

  Uzņēmums GRAINES DU MONDE PAIR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī fruit and vegetable seeds for growers, un special tools nozarēs. Tas atrodas Meix-Devant-Virton, Beļģija.

 2. SEMAILLES

  Beļģija

  Uzņēmums SEMAILLES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī organic seeds, aromatic plant seeds, un cucumber seeds nozarēs. Tas atrodas Faulx-Les-Tombes, Beļģija.

 1. SERVAGRI

  Beļģija

  Uzņēmums SERVAGRI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, potatoes, un Stādi, sīpoli un sēklas nozarēs. Tas atrodas Orcq, Beļģija.

 2. VWS EXPORT - IMPORT OF FLOWERBULBS BV

  Nīderlande

  Uzņēmums VWS EXPORT - IMPORT OF FLOWERBULBS BV, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī flower bulbs, tulip bulbs, hyacinth bulbs, un narcissus bulbs nozarēs. Tas atrodas Broek Op Langedijk, Nīderlande.

 3. KARL HEMER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KARL HEMER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas atrodas Worms, Vācija.

 4. HEROES EN CO

  Beļģija

  Uzņēmums HEROES EN CO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lopu barošanas iekārtas, Stādi, sīpoli un sēklas, Lopu barošanas iekārtas, Stādi, sīpoli un sēklas, un Soil conditioners and fertilizers nozarēs. Tas atrodas Sint-Pieters-Rode, Beļģija.

 5. HYDRO-MANIA

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HYDRO-MANIA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Hidroponika - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, Podu stādi, Ziedošie stādi, hydroponics, Stādi, sīpoli un sēklas, Podu stādi, un Ziedošie stādi nozarēs. Tas atrodas Birstall, Apvienotā Karaliste.

 6. SATIMEX QUEDLINBURG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SATIMEX QUEDLINBURG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī horticulture seeds nozarēs. Tas atrodas Quedlinburg, Vācija.

 7. SEMAILLE

  Beļģija

  Uzņēmums SEMAILLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī sowing seeds, un seeds nozarēs. Tas atrodas Faulx-Les-Tombes, Beļģija.

 8. GARDEN PARADISE SEEDS

  Īrija

  Uzņēmums GARDEN PARADISE SEEDS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī fruit and vegetable seeds for growers, un medical herb seeds nozarēs. Tas atrodas Dundalk, Īrija.

 1. FUMIGATION

  Ukraina

  Uzņēmums FUMIGATION, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, fumigation, un Stādi, sīpoli un sēklas nozarēs. Tas atrodas Zaporozhie, Ukraina.

 2. HTTP://RAZSADNIK-EUROFLORA.COM/

  Bulgārija

  Uzņēmums HTTP://RAZSADNIK-EUROFLORA.COM/, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī seedlings, beech seedlings, seedlings for fruit growing, un chestnut seedlings nozarēs. Tas atrodas Vidin, Bulgārija.

 3. FLOVEG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FLOVEG GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas atrodas Kall, Vācija.

 4. GAUTIER SEMENCES

  Francija

  Uzņēmums GAUTIER SEMENCES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī cereal sowing seeds nozarēs. Tas atrodas Eyragues, Francija.

 5. BEJO ZADEN - BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums BEJO ZADEN - BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī Svaigi dārzeņi, Bioloģiskā pārtika, Svaigi dārzeņi, wholesale of vegetables, un Bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Beļģija.

 6. N. SGARAVATTI & C. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums N. SGARAVATTI & C. S.P.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī seeds nozarēs. Tas atrodas Pergine Valdarno, Itālija.

 7. CHIABIA GERMANY

  Vācija

  Uzņēmums CHIABIA GERMANY, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā lauksaimniecība, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Bioloģiskā lauksaimniecība, un Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Schenefeld, Vācija.

 8. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Lietuva

  Uzņēmums SEKLOS AGRICULTURAL JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, Dārza instrumenti, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārza instrumenti, un Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 9. CENTRAGRO

  Beļģija

  Uzņēmums CENTRAGRO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, Dārza instrumenti, Kokogles, fertilizer, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārza instrumenti, un Kokogles nozarēs. Tas atrodas Estinnes, Beļģija.

 10. AGRO SEED SERVICE

  Beļģija

  Uzņēmums AGRO SEED SERVICE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī Peas, carrots, un bean seeds nozarēs. Tas atrodas Opglabbeek, Beļģija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Stādi- sīpoli un sēklas - Imports eksports

Rezultātu skaits

2683 Uzņēmumi