• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • stādi

Rezultāti

Stādi - Imports eksports

 1. GENEROSA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GENEROSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī gardening supplies for concept stores, plant care products supplier, Environmentally-friendly business gifts, Business gifts for companies, interior ornamental plants, interior decoration, Plant nutrients, sprayers, un natural soap for plants nozarēs. Tas atrodas Lisbon, Portugāle.

 2. MILSENS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MILSENS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas atrodas Guenange, Francija.

 3. VIVEROS MACÍAS

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VIVEROS MACÍAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Mežkopība, olive tree nurseries, Stādi, Mežkopība, palm nurseries, Chamaerops, trees, un Quercus nozarēs. Tas atrodas Carmona-Sevilla, Spānija.

 4. HIGHBUY - CBD

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HIGHBUY - CBD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas atrodas Marseille, Francija.

 5. BOTÁNICA LEVANTINA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BOTÁNICA LEVANTINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, palms, palm trees, Stādi, ornamental specimen trees, nursery, olive tree, un olive tree nurseries nozarēs. Tas atrodas Elche-Alicante, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, nurseries for garden centres, Stādi, olive tree nurseries, mediterranean plants, fruit trees, olive tree, un palm trees nozarēs. Tas atrodas Elche-Alicante, Spānija.

 2. COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Audzētavu stādi nozarē. Tas darbojas arī Stādi, wholesale of plants, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Piedimonte Etneo, Itālija.

 3. PLANTESTABILISEE.COM

  Francija

  Uzņēmums PLANTESTABILISEE.COM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas atrodas Courbevoie, Francija.

 4. VIVEROS HERMANOS PEÑA

  Spānija

  Uzņēmums VIVEROS HERMANOS PEÑA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī fruit plants, un sale of fruit plants nozarēs. Tas atrodas Fuente Vaqueros, Granada, Spānija.

 5. VIVEROS HERNÁNDEZ

  Spānija

  Uzņēmums VIVEROS HERNÁNDEZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, palm trees, nurseries, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Alcasser, Spānija.

 1. SEMILLEROS PLANTIAGRO

  Spānija

  Uzņēmums SEMILLEROS PLANTIAGRO, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Stādi, cereals, sowing seeds, Kokaudzētavas un mežkopība, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Puerto Lumbreras-Murcia, Spānija.

 2. ALGOROS VIVEROS, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ALGOROS VIVEROS, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī olive tree nurseries, ornamental plants, citrus trees, un palm exporters nozarēs. Tas atrodas Elche (Alicante), Spānija.

 1. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  Itālija

  Uzņēmums ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī Puķkopība - materiāli un aprīkojums, bouquets and floral compositions, Puķkopība - materiāli un aprīkojums, ornamental specimen trees, un decorations for ceremonies nozarēs. Tas atrodas Lido Di Camaiore-Camaiore, Itālija.

 2. EXCLUSIVAS ROCAN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums EXCLUSIVAS ROCAN S.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī Ziedi, Mākslīgie ziedi, augi un augļi, civil decorations, cemeteries, Ziedi, un Mākslīgie ziedi, augi un augļi nozarēs. Tas atrodas Lucena, Spānija.

 3. PETROVA PLANTS

  Beļģija

  Uzņēmums PETROVA PLANTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Stādi, Exotic wood, mediterranean plants, un japanese garden plants nozarēs. Tas atrodas Sint-Katelijne-Waver, Beļģija.

 4. LA PANACEE DES PLANTES

  Francija

  Uzņēmums LA PANACEE DES PLANTES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Stādi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Oragnic fruits and vegetables, Stādi, un natural cosmetics nozarēs. Tas atrodas Agen Cedex 9, Francija.

 5. DOM W OGRODZIE

  Polija

  Uzņēmums DOM W OGRODZIE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Materiāli sēšanai un stādīšanai, Stādi, shrubbery, Materiāli sēšanai un stādīšanai, un irrigation nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 6. HOUTMEYERS

  Beļģija

  Uzņēmums HOUTMEYERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Audzētavu stādi, Stādi, fruit trees, flowering shrubs, un Audzētavu stādi nozarēs. Tas atrodas Eindhout-Laakdal, Beļģija.

 7. PÉPINIÈRES CECE

  Beļģija

  Uzņēmums PÉPINIÈRES CECE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Zaļumaugu stādi, Siltumnīcu ziedi un augu stādi, Stādi, Plantations, Zaļumaugu stādi, un Siltumnīcu ziedi un augu stādi nozarēs. Tas atrodas Bray, Beļģija.

 8. MEISTERPFLANZEN

  Vācija

  Uzņēmums MEISTERPFLANZEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas atrodas Nordhorn, Vācija.

 1. AGENZIA AGRARIA GIOÈ SOC. COOP

  Itālija

  Uzņēmums AGENZIA AGRARIA GIOÈ SOC. COOP, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Stādi, garden accessories, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Palermo, Itālija.

 2. HESTERS

  Beļģija

  Uzņēmums HESTERS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Stādi, un azalea nozarēs. Tas atrodas Lochristi, Beļģija.

 3. DE NOLF WILLY

  Beļģija

  Uzņēmums DE NOLF WILLY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, nursery seedlings, garden construction, vegetable growing, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Waregem, Beļģija.

 4. PHYTESIA

  Beļģija

  Uzņēmums PHYTESIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Puķu stādi nozarē. Tas darbojas arī Stādi, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Scry, Beļģija.

 5. VIVEROS BARBER: PRODUCTORES DE PLANTAS DE VID

  Spānija

  Uzņēmums VIVEROS BARBER: PRODUCTORES DE PLANTAS DE VID, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī nursery seedlings, vines, un Vine plants nozarēs. Tas atrodas L'olleria Valencia, Spānija.

 6. PARK M

  Polija

  Uzņēmums PARK M, ir Multi-Category, gadā un darbojas Arhitektu biroji nozarē. Tas darbojas arī Stādi, topiary, Stādi, un gardening nozarēs. Tas atrodas Stary Sącz, Polija.

 7. HERBIOART

  Tunisija

  Uzņēmums HERBIOART, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kosmētika nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Manufacturer of natural cosmetic products, Aromatherapy and natural products, Phytotherapy products, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Ariana, Tunisija.

 8. AQUARELLA

  Beļģija

  Uzņēmums AQUARELLA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārza mēbeles un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dārza iekārtas, Stādi, Dārza iekārtas, office plants, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Destelbergen, Beļģija.

 9. HORIZON PLANTS

  Beļģija

  Uzņēmums HORIZON PLANTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Audzētavu stādi, Stādi, Audzētavu stādi, floral decorations, nursery seedlings, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Harelbeke, Beļģija.

 10. A OP DE BEECK

  Beļģija

  Uzņēmums A OP DE BEECK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, nursery seedlings, Stādi, un poplar growing nozarēs. Tas atrodas Putte, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Stādi - Imports eksports

Rezultātu skaits

6961 Uzņēmumi