• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • stieņi - melnie metāli

Rezultāti

Stieņi - melnie metāli - Imports eksports

 1. LANGESCHEID

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LANGESCHEID, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Schalksmühle, Vācija.

 2. TRANSCERAM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TRANSCERAM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Keramika - izstrādājumi rūpniecībai, hard metals, Keramika - izstrādājumi rūpniecībai, technical ceramic mixtures, un bushings nozarēs. Tas atrodas Laudenbach, Vācija.

 3. HIZIRFERFORJE

  Turcija

  Uzņēmums HIZIRFERFORJE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī forging metals, forged products, un industrial doors nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. LIMA CUTTING TOOLS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LIMA CUTTING TOOLS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas rūpniecības rokas instrumenti bez motora, Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, Portatīvi metālapstrādes instrumenti ar motoru, Precīzijas rūpniecības rokas instrumenti bez motora, Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, un Portatīvi metālapstrādes instrumenti ar motoru nozarēs. Tas atrodas Norderstedt, Vācija.

 5. ANTEJAS, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums ANTEJAS, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Oglekļa tērauds nozarē. Tas darbojas arī Griešana - tērauds un metāli, Stieņi - melnie metāli, round bars of special steels, Griešana - tērauds un metāli, round metal bars, un Stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LAMINADOS LOSAL SA

  Spānija

  Uzņēmums LAMINADOS LOSAL SA, gadā un darbojas Profili - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stieņi - melnie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Stieņi - melnie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, metal inserts, un sections nozarēs. Tas atrodas Gernika - Vizcaya, Spānija.

 2. DRGM METALLI SRL

  Itālija

  Uzņēmums DRGM METALLI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Scrap metal business, iron incrustation, metal scrap recovery, un ferrous waste disposal nozarēs. Tas atrodas Montecchio Maggiore, Itālija.

 3. ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Stieņi - melnie metāli, Stieņi - melnie metāli, un profiles for automobiles nozarēs. Tas atrodas Tuzla, Turcija.

 4. ARTIM METAL ELEKTRIK

  Turcija

  Uzņēmums ARTIM METAL ELEKTRIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Skavas, galvanized wire, cords, Skavas, un studded gabions nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. LAXCON STEELS LTD

  Indija

  Uzņēmums LAXCON STEELS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Stieņi - melnie metāli, flat bars of special steels, ingots, Stieņi - melnie metāli, un metal billets nozarēs. Tas atrodas Ahmedabad, Indija.

 2. CRON METALS

  Ukraina

  Uzņēmums CRON METALS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Nemetinātas caurules - melnie metāli, Nemetinātas caurules - melnie metāli, un Forged steel bars nozarēs. Tas atrodas Dnipropetrovsk, Ukraina.

 1. GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī iron nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. HURT-MET

  Polija

  Uzņēmums HURT-MET, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Loksnes un lentes - melnie metāli, iron materials, Tērauds, Loksnes un lentes - melnie metāli, un lamp-holders nozarēs. Tas atrodas Koło, Polija.

 3. STTM PLUS

  Tunisija

  Uzņēmums STTM PLUS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Stieņi - melnie metāli, un Stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Tunis, Tunisija.

 4. AZIZOGLU A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums AZIZOGLU A.Ş, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Şirnak, Turcija.

 5. MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Stieņi - melnie metāli, Profili - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Auksti velmēts lokšņu tērauds, Stieņi - melnie metāli, Profili - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un Auksti velmēts lokšņu tērauds nozarēs. Tas atrodas Hunedoara, Rumānija.

 6. STAL SERWIS HURTOWNIA STALI BMRSTAL

  Polija

  Uzņēmums STAL SERWIS HURTOWNIA STALI BMRSTAL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī forged steel accessories, un steel sheet nozarēs. Tas atrodas Grodzisk Maz / Kałęczyn, Polija.

 7. PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stieņi - melnie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, Stieņi - melnie metāli, un Loksnes un lentes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Tarnow, Polija.

 8. BHAWANI INDUSTRIES LIMITED

  Indija

  Uzņēmums BHAWANI INDUSTRIES LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Mandi Gobindgarh, Indija.

 1. ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE

  Francija

  Uzņēmums ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Profili - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, un Profili - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Isbergues, Francija.

 2. SHRIBHAIRAV FORGE

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums SHRIBHAIRAV FORGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī stainless steel flanges nozarēs. Tas atrodas United States, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. JIANGPU STAIN STEEL MANUFACTURING CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JIANGPU STAIN STEEL MANUFACTURING CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Jiaxing, Ķīna.

 4. TIANJIN JINTAITE IMPORT & EXPORT CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums TIANJIN JINTAITE IMPORT & EXPORT CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Tianjin, Ķīna.

 5. AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S

  Turcija

  Uzņēmums AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Cayirova/kocaeli, Turcija.

 6. GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. BALTMET GROUP, LTD

  Latvija

  Uzņēmums BALTMET GROUP, LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Steel construction, un Round reinforcing bars nozarēs. Tas atrodas Riga, Latvija.

 8. GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J.

  Polija

  Uzņēmums GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Stieņi - melnie metāli, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, un Stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Kolo, Polija.

 9. FAMETAL-FABRICA PORTUGUESA DE ESTRUTURAS METALICAS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums FAMETAL-FABRICA PORTUGUESA DE ESTRUTURAS METALICAS, S.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarēs. Tas atrodas Cha, Portugāle.

 10. ALRO S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums ALRO S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stieņi - melnie metāli, Alumīnijs un sakausējumi, Stieņi - melnie metāli, un Alumīnijs un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Slatina, Rumānija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Stieņi - melnie metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

6463 Uzņēmumi