• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • stiepļu pinumi dzelzsbetonam

Rezultāti

Stiepļu pinumi dzelzsbetonam - Imports eksports

 1. FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarē. Tas atrodas Kohlberg, Vācija.

 2. MACHMER DRAHT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MACHMER DRAHT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarē. Tas atrodas Radevormwald, Vācija.

 3. T.M.J. GRAND OUEST

  Francija

  Uzņēmums T.M.J. GRAND OUEST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Ēku restaurācija un remonts, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, concrete reinforcements, Ēku restaurācija un remonts, un Building nozarēs. Tas atrodas Vay, Francija.

 4. WIECHA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums WIECHA SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Ēku restaurācija un remonts nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Pamatu likšana - pakalpojumi, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, façade scraping, un Pamatu likšana - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Słowik, Polija.

 5. PLAKA FRANCE

  Francija

  Uzņēmums PLAKA FRANCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Civil engineering, prefabricated products, un Aggregate - building and public works nozarēs. Tas atrodas L Union, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ARMA TECH SAS

  Francija

  Uzņēmums ARMA TECH SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Tērauda un metālu liekšana, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, metal scaffolding, Tērauda un metālu liekšana, un concrete reinforcements nozarēs. Tas atrodas Le Rove, Francija.

 2. SOFERLI

  Beļģija

  Uzņēmums SOFERLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Mesh for reinforced concrete, un metal reinforcements for the building trade nozarēs. Tas atrodas Battice, Beļģija.

 3. LES ATELIERS DU GRANIER

  Francija

  Uzņēmums LES ATELIERS DU GRANIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Sabiedriskie darbi, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, metal scaffolding, reinforced concrete, un Sabiedriskie darbi nozarēs. Tas atrodas Chapareillan, Francija.

 4. ANKA METAAL

  Beļģija

  Uzņēmums ANKA METAAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, metal warping, metal welding, un Metal lids nozarēs. Tas atrodas St-Niklaas, Beļģija.

 5. SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - tērauds nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu tīkli, drawn iron and steel wires, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, un Stiepļu tīkli nozarēs. Tas atrodas Trochtelfingen, Vācija.

 1. METALRETI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums METALRETI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu tīkli, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu tīkli, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 2. EDILGRIL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EDILGRIL S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu tīkli, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu tīkli, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Manerbio, Itālija.

 1. SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu tīkli, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu tīkli, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Stazzano, Itālija.

 2. SAVAS, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums SAVAS, SPOL. S R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Betona izstrādājumi un konglomerāti, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, un Betona izstrādājumi un konglomerāti nozarēs. Tas atrodas Beroun, Čehija.

 3. HEBEI HUA YU METAL WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HEBEI HUA YU METAL WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, gadā un darbojas Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarē. Tas atrodas Hengshui, Ķīna.

 4. BORGOFIL

  Itālija

  Uzņēmums BORGOFIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu tīkli, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu tīkli, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Fontaneto D'agogna, Itālija.

 5. ANTICAT PET SCREEN COMPANY

  Ķīna

  Uzņēmums ANTICAT PET SCREEN COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarē. Tas atrodas Hengshui, Ķīna.

 6. NUOVA FERRACCIAIO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA FERRACCIAIO S.R.L., gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu tīkli, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu tīkli, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 7. TELAS EXTRUDER SCREENS COMPANY

  Ķīna

  Uzņēmums TELAS EXTRUDER SCREENS COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarē. Tas atrodas Hengshui, Ķīna.

 8. PRECON POLSKA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums PRECON POLSKA SP. Z O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Betona izstrādājumi un konglomerāti nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Noliktavu rezervuāri, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 1. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Profili un stieņi - melnie metāli, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, un Profili un stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Ozorkow, Polija.

 2. RETI SUD S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RETI SUD S.R.L., gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu tīkli, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu tīkli, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Simeri Crichi, Itālija.

 3. SIA - MPL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SIA - MPL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu tīkli, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu tīkli, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Brescello, Itālija.

 4. VIDIMA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VIDIMA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu tīkli, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu tīkli, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Valmadrera, Itālija.

 5. ARMAX

  Francija

  Uzņēmums ARMAX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Gotein Libarrenx, Francija.

 6. METALL LODI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums METALL LODI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu tīkli, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Stiepļu tīkli, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Sant'angelo Lodigiano, Itālija.

 7. B.V. CONSMEMA VOORHEEN B. VAN VEEN

  Nīderlande

  Uzņēmums B.V. CONSMEMA VOORHEEN B. VAN VEEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Hattem, Nīderlande.

 8. METAL VE YAPI SISTEMLERI TICARET A S

  Turcija

  Uzņēmums METAL VE YAPI SISTEMLERI TICARET A S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. KOFRAGNA TECHNIKA JSC

  Bulgārija

  Uzņēmums KOFRAGNA TECHNIKA JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Plovdiv, Bulgārija.

 10. VAN MERKSTEIJN STEEL - NETHERLANDS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VAN MERKSTEIJN STEEL - NETHERLANDS B.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu pinumi dzelzsbetonam, un Stiepļu pinumi dzelzsbetonam nozarēs. Tas atrodas Almelo, Nīderlande.