• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • stiepts metāls - loksnes

Rezultāti

Stiepts metāls - loksnes - Imports eksports

 1. TECNO PERF - LAMIERE FORATE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TECNO PERF - LAMIERE FORATE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apstrāde ar karstumu nozarē. Tas darbojas arī Stiepts metāls - loksnes, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, metal bending, Filters, punching, Stiepts metāls - loksnes, drilled plate for mines and quarries, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, un sheet metal nozarēs. Tas atrodas Rivalta Di Torino, Itālija.

 2. SORETOL

  Tunisija

  Uzņēmums SORETOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metalurģija - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Stiepts metāls - loksnes, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Distributor of welded pipes, Stiepts metāls - loksnes, pipe manufacturer, un Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarēs. Tas atrodas Sfax, Tunisija.

 3. BST BRÜNSCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BST BRÜNSCH GMBH, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas atrodas Kreuztal, Vācija.

 4. RMIG LOCHBLECHE GMBH

  Austrija

  Uzņēmums RMIG LOCHBLECHE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas atrodas Leobersdorf, Austrija.

 5. ANB METAL - EXPANDED METAL

  Turcija

  Uzņēmums ANB METAL - EXPANDED METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas atrodas Tekirdag, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AR-GEN METAL

  Turcija

  Uzņēmums AR-GEN METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Stiepts metāls - loksnes, Metāla režģi, Metāla apšuvums, Stiepts metāls - loksnes, Metāla režģi, un Metāla apšuvums nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. ALTTRA, S.A. DE C.V.

  Meksika

  Uzņēmums ALTTRA, S.A. DE C.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas atrodas Queretaro, Meksika.

 3. ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī Veikalu aprīkojums, Preču novietnes veikaliem, metal shelves for shops, Veikalu aprīkojums, un Preču novietnes veikaliem nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla restes, stainless steel, special and common steels, Metāla restes, Perforated plates made from expanded metal, un decorative metal paint nozarēs. Tas atrodas Ostrava, Čehija.

 5. NANTONG SHENGLI HEAVY MACHINE MANUFACTURING CO,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NANTONG SHENGLI HEAVY MACHINE MANUFACTURING CO,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas atrodas Hai'an,nantong, Ķīna.

 1. MEVACO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MEVACO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Perforētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu perforēšana, Lokšņu metāls presēšanai, Stiepts metāls - loksnes, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu perforēšana, Lokšņu metāls presēšanai, un Stiepts metāls - loksnes nozarēs. Tas atrodas Göppingen, Vācija.

 2. INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH

  Austrija

  Uzņēmums INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas atrodas Nußbach, Austrija.

 1. SA GARONNE ISOLATION

  Francija

  Uzņēmums SA GARONNE ISOLATION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stiepts metāls - loksnes, Stiepts metāls - loksnes, un insulation nozarēs. Tas atrodas Toulouse, Francija.

 2. SPEDNAS SAC KALIP

  Turcija

  Uzņēmums SPEDNAS SAC KALIP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S

  Turcija

  Uzņēmums ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Perforētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stiepts metāls - loksnes, un Stiepts metāls - loksnes nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS

  Beļģija

  Uzņēmums CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Konstrukciju tērauds, Stiepts metāls - loksnes, Tērauda un metālu liekšana, Caurules un cauruļvadi - tērauds, Konstrukciju tērauds, Stiepts metāls - loksnes, Tērauda un metālu liekšana, un Caurules un cauruļvadi - tērauds nozarēs. Tas atrodas Vise, Beļģija.

 5. DELPHI PANO VE METAL

  Turcija

  Uzņēmums DELPHI PANO VE METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī Sheet metal cutting, un Lift car manufacture nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. FLO

  Beļģija

  Uzņēmums FLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stiepts metāls - loksnes, Stiepts metāls - loksnes, Expanded metal ceilings, un Perforated plates made from expanded metal nozarēs. Tas atrodas Lauwe, Beļģija.

 7. T&H NAMEPLATES CO.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums T&H NAMEPLATES CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas atrodas Portadown, Apvienotā Karaliste.

 8. TECHPLI

  Francija

  Uzņēmums TECHPLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stiepts metāls - loksnes, Stiepts metāls - loksnes, sheet metal, sheet metal - trade, un aluminised sheet metal nozarēs. Tas atrodas Toulouse, Francija.

 1. GRILLE MÉTAL

  Francija

  Uzņēmums GRILLE MÉTAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī Expanded metal, metal sheets, un Metal gratings nozarēs. Tas atrodas Saint Maixant, Francija.

 2. ALBA SIDERURGICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ALBA SIDERURGICA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī galvanised fences and panels, punched plate, un iron products nozarēs. Tas atrodas Masera' Di Padova, Itālija.

 3. TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Atsperes, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Atsperes nozarēs. Tas atrodas Nogueira Do Cravo, Portugāle.

 4. MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī hydraulic presses, extractors, Chequered plates, un CNC processing nozarēs. Tas atrodas Samsun, Turcija.

 5. METAL SERVICE ZWEVEGEM

  Beļģija

  Uzņēmums METAL SERVICE ZWEVEGEM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas atrodas Zwevegem, Beļģija.

 6. MIRACLE EXPANDED METAL SHEET FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums MIRACLE EXPANDED METAL SHEET FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī Expanded metal nozarēs. Tas atrodas hengshui, Ķīna.

 7. BÉTON TRANSPORT POMPAGE

  Francija

  Uzņēmums BÉTON TRANSPORT POMPAGE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī water bed lowering for reclamation, rigid and flexible abrasives, un custom lampshades nozarēs. Tas atrodas Le Blanc Mesnil, Francija.

 8. JIANGSU HAIYANG HARDWARE MESH CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums JIANGSU HAIYANG HARDWARE MESH CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī metal nails nozarēs. Tas atrodas Jiangsu, Ķīna.

 9. METAL DEPLOYE

  Francija

  Uzņēmums METAL DEPLOYE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī Sun baffle, un safety rails nozarēs. Tas atrodas Montbard, Francija.

 10. ITALFIM

  Francija

  Uzņēmums ITALFIM, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Stiepts metāls - loksnes nozarē. Tas darbojas arī expanded metal filters, Expanded metal ceilings, un Expanded metal screening nozarēs. Tas atrodas Pedrengo, Francija.

Filtri

Rezultāti

Stiepts metāls - loksnes - Imports eksports

Rezultātu skaits

3900 Uzņēmumi