• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • subprodukti

Rezultāti

Subprodukti - Imports eksports

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francija

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 2. ILCO FOOD

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ILCO FOOD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Subprodukti, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Subprodukti, un Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Rungis Cedex, Francija.

 3. TORVA EUROPE

  Polija

  Uzņēmums TORVA EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas atrodas Warsaw, Polija.

 4. INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U.

  Spānija

  Uzņēmums INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Frozen offal nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 5. JC DELCHAMBRE

  Beļģija

  Uzņēmums JC DELCHAMBRE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Frozen offal, fresh entrails, red offal, un white offal nozarēs. Tas atrodas Faimes, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AGARAS, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums AGARAS, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Subprodukti, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Balandiskiu K., Pabirze , Birzai, Lietuva.

 2. JADEMO

  Beļģija

  Uzņēmums JADEMO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Subprodukti, Subprodukti, pork butchers, un wholesale meats nozarēs. Tas atrodas Zottegem, Beļģija.

 3. COVAMEAT

  Beļģija

  Uzņēmums COVAMEAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Svaiga liellopu un putnu gaļa, pork processing, pork butchers, un pork nozarēs. Tas atrodas Wijtschate, Beļģija.

 4. DOHR GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums DOHR GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī hippocrepis unisiliquosa, natural entrails, natural pork entrails, un natural sheep entrails nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. CHARLES FRÈRES

  Francija

  Uzņēmums CHARLES FRÈRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Subprodukti, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas L'étrat, Francija.

 1. EBNER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums EBNER GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Desas un cīsiņi, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Desas un cīsiņi, un Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarēs. Tas atrodas Irnfritz, Austrija.

 2. BLIK

  Francija

  Uzņēmums BLIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, waste grinders, granulators, un bale presses nozarēs. Tas atrodas Milly-La-Forêt, Francija.

 1. GEFLÜGELHOF DECKER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GEFLÜGELHOF DECKER GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Ladbergen, Vācija.

 2. NORBERT BAUR

  Austrija

  Uzņēmums NORBERT BAUR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Subprodukti, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Subprodukti, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, un Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 3. H. & J. WIEHENKAMP GBR

  Vācija

  Uzņēmums H. & J. WIEHENKAMP GBR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Melle, Vācija.

 4. PARTYSERVICE LEHR INH. HOLGER LEHR LEHR

  Vācija

  Uzņēmums PARTYSERVICE LEHR INH. HOLGER LEHR LEHR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Herborn, Vācija.

 5. JOSEF RZEPA GES.MBH & CO KG

  Austrija

  Uzņēmums JOSEF RZEPA GES.MBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Schrems, Austrija.

 6. PRO FOOD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PRO FOOD GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Subprodukti, Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Recklinghausen, Vācija.

 7. FLEISCH-FEINKOST GMBH

  Austrija

  Uzņēmums FLEISCH-FEINKOST GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Vöcklabruck, Austrija.

 8. INTERFOOD SERVICE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums INTERFOOD SERVICE GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Piena produkti, Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Börger, Vācija.

 1. MARCO HAAG

  Vācija

  Uzņēmums MARCO HAAG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Trier, Vācija.

 2. METZGEREI UND PARTYSERVICE GERD MAY

  Vācija

  Uzņēmums METZGEREI UND PARTYSERVICE GERD MAY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Worms, Vācija.

 3. ESS:KULT FOOD FACTORY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ESS:KULT FOOD FACTORY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Zivis, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Coesfeld, Vācija.

 4. ULRIKE BRAND-DÖHNE

  Vācija

  Uzņēmums ULRIKE BRAND-DÖHNE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Vöhl, Vācija.

 5. UNILEVER DEUTSCHLAND PRODUKTIONS GMBH & CO. OHG

  Vācija

  Uzņēmums UNILEVER DEUTSCHLAND PRODUKTIONS GMBH & CO. OHG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Ansbach, Vācija.

 6. JOHANN FRÖSCHL

  Austrija

  Uzņēmums JOHANN FRÖSCHL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Liellopi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Zivis, Liellopi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Rappottenstein, Austrija.

 7. DITMAR FRIEDRICHS

  Vācija

  Uzņēmums DITMAR FRIEDRICHS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Piena produkti, Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Wyk, Vācija.

 8. LANDLER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LANDLER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Olas, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Zivis, Olas, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Peißenberg, Vācija.

 9. GEFLÜGELHOF HOLLMANN GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums GEFLÜGELHOF HOLLMANN GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Olas, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Piena produkti, Olas, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Koblenz, Vācija.

 10. FLEIGRO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FLEIGRO GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zivis, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Wendlingen, Vācija.