• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • svaigas pīles

Rezultāti

Svaigas pīles - Imports eksports

 1. AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ

  Turcija

  Uzņēmums AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, un Svaigas pīles nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 2. DELMOND FOIES GRAS

  Francija

  Uzņēmums DELMOND FOIES GRAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaigas pīles, duck meat, un Whole block duck foie gras nozarēs. Tas atrodas Vezac, Francija.

 3. TAPAT ENVOLTORIOS

  Spānija

  Uzņēmums TAPAT ENVOLTORIOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigas pīles nozarē. Tas atrodas Cardedeu, Barcelona, Spānija.

 4. AYDOGDU GROUP

  Turcija

  Uzņēmums AYDOGDU GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigas pīles nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta gaļa, foie gras, duck meat, un Saldēta un sasaldēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 5. LUCANARD

  Meksika

  Uzņēmums LUCANARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigas pīles nozarē. Tas darbojas arī frozen foods - production, un duck meat nozarēs. Tas atrodas Zapopan, Meksika.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GOODMANS GEESE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GOODMANS GEESE, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Worcester, Apvienotā Karaliste.

 2. ADLINGTON LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ADLINGTON LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Coventry, Apvienotā Karaliste.

 3. FARM FRESH (HATCHERY)

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FARM FRESH (HATCHERY), gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Preston, Apvienotā Karaliste.

 4. T SOANES & SON LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums T SOANES & SON LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Driffield, Apvienotā Karaliste.

 5. W J CHILCOTT & CO

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums W J CHILCOTT & CO, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Dorchester, Apvienotā Karaliste.

 1. BARON TURKEYS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BARON TURKEYS, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Warrington, Apvienotā Karaliste.

 2. THE ARK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE ARK, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Norwich, Apvienotā Karaliste.

 1. THE ARK CHICKEN CO

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE ARK CHICKEN CO, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Exeter, Apvienotā Karaliste.

 2. CROWN CHICKEN LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CROWN CHICKEN LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Diss, Apvienotā Karaliste.

 3. MILFORD FARM LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MILFORD FARM LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Leeds, Apvienotā Karaliste.

 4. GARTMORN FARM

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GARTMORN FARM, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Alloa, Apvienotā Karaliste.

 5. J SHEFFIELD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums J SHEFFIELD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Heathfield, Apvienotā Karaliste.

 6. PASTURES FARM

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PASTURES FARM, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Northampton, Apvienotā Karaliste.

 7. ST. BRIDES POULTRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ST. BRIDES POULTRY, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Strathaven, Apvienotā Karaliste.

 8. BARN FARM

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BARN FARM, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Waterlooville, Apvienotā Karaliste.

 1. DEVONSHIRE POULTRY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DEVONSHIRE POULTRY LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Honiton, Apvienotā Karaliste.

 2. SPRINGFIELD POULTRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SPRINGFIELD POULTRY, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Leominster, Apvienotā Karaliste.

 3. G & J BARRON

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums G & J BARRON, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Colchester, Apvienotā Karaliste.

 4. GREAT GROVE POULTRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GREAT GROVE POULTRY, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Attleborough, Apvienotā Karaliste.

 5. A K WOODS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums A K WOODS, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Sevenoaks, Apvienotā Karaliste.

 6. EDMOND DE LA CLOSERIE

  Francija

  Uzņēmums EDMOND DE LA CLOSERIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigas pīles nozarē. Tas atrodas Sigoules, Francija.

 7. TELMARA FARM LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TELMARA FARM LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Saffron Walden, Apvienotā Karaliste.

 8. CONSERVERIE ARTISANALE LARROQUE SA

  Francija

  Uzņēmums CONSERVERIE ARTISANALE LARROQUE SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, un Svaigas pīles nozarēs. Tas atrodas Montauban, Francija.

 9. G B DAVIS & CO

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums G B DAVIS & CO, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Meifod, Apvienotā Karaliste.

 10. PW MAINES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PW MAINES, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Warrington, Apvienotā Karaliste.

Meklēt cenas priekš