• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • svaigas pīles

Rezultāti

Svaigas pīles - Imports eksports

 1. AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ

  Turcija

  Uzņēmums AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, un Svaigas pīles nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 2. TAPAT ENVOLTORIOS

  Spānija

  Uzņēmums TAPAT ENVOLTORIOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigas pīles nozarē. Tas atrodas Cardedeu, Barcelona, Spānija.

 3. AYDOGDU GROUP

  Turcija

  Uzņēmums AYDOGDU GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigas pīles nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta gaļa, foie gras, duck meat, un Saldēta un sasaldēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 4. DELMOND FOIES GRAS

  Francija

  Uzņēmums DELMOND FOIES GRAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaigas pīles, duck meat, un Whole block duck foie gras nozarēs. Tas atrodas Vezac, Francija.

 5. SPRINGFIELD POULTRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SPRINGFIELD POULTRY, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Leominster, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MILFORD FARM LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MILFORD FARM LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Leeds, Apvienotā Karaliste.

 2. GREAT GROVE POULTRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GREAT GROVE POULTRY, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Attleborough, Apvienotā Karaliste.

 3. GARTMORN FARM

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GARTMORN FARM, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Alloa, Apvienotā Karaliste.

 4. FARM FRESH (HATCHERY)

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FARM FRESH (HATCHERY), gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Preston, Apvienotā Karaliste.

 5. T SOANES & SON LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums T SOANES & SON LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Driffield, Apvienotā Karaliste.

 1. BARN FARM

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BARN FARM, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Waterlooville, Apvienotā Karaliste.

 2. CROWN CHICKEN LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CROWN CHICKEN LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Diss, Apvienotā Karaliste.

 1. ADLINGTON LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ADLINGTON LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Coventry, Apvienotā Karaliste.

 2. ST. BRIDES POULTRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ST. BRIDES POULTRY, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Strathaven, Apvienotā Karaliste.

 3. THE ARK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE ARK, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Norwich, Apvienotā Karaliste.

 4. W J CHILCOTT & CO

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums W J CHILCOTT & CO, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Dorchester, Apvienotā Karaliste.

 5. J SHEFFIELD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums J SHEFFIELD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Heathfield, Apvienotā Karaliste.

 6. G & J BARRON

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums G & J BARRON, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Colchester, Apvienotā Karaliste.

 7. THE ARK CHICKEN CO

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE ARK CHICKEN CO, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Exeter, Apvienotā Karaliste.

 8. PASTURES FARM

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PASTURES FARM, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Northampton, Apvienotā Karaliste.

 1. DEVONSHIRE POULTRY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DEVONSHIRE POULTRY LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Honiton, Apvienotā Karaliste.

 2. BARON TURKEYS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BARON TURKEYS, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Warrington, Apvienotā Karaliste.

 3. GOODMANS GEESE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GOODMANS GEESE, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Worcester, Apvienotā Karaliste.

 4. MARTOCK FARMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MARTOCK FARMS, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Martock, Apvienotā Karaliste.

 5. R GARDNER

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums R GARDNER, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Honiton, Apvienotā Karaliste.

 6. K COULLING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums K COULLING, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Louth, Apvienotā Karaliste.

 7. TELMARA FARM LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TELMARA FARM LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Saffron Walden, Apvienotā Karaliste.

 8. A K WOODS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums A K WOODS, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Sevenoaks, Apvienotā Karaliste.

 9. DAWSONS OF SAXILBY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DAWSONS OF SAXILBY LTD, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Lincoln, Apvienotā Karaliste.

 10. G B DAVIS & CO

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums G B DAVIS & CO, gadā un darbojas Svaigas zosis nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, Svaiga tītara gaļa, Svaigas pīles, un Svaiga tītara gaļa nozarēs. Tas atrodas Meifod, Apvienotā Karaliste.

Meklēt cenas priekš