• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • svaigi truši

Rezultāti

Svaigi truši - Imports eksports

 1. SKY-AGRICULTURE

  Turcija

  Uzņēmums SKY-AGRICULTURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas atrodas istanbul, Turcija.

 2. TAVSUN TAVŞAN

  Turcija

  Uzņēmums TAVSUN TAVŞAN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī fresh rabbit meat, frozen rabbit, rabbit meat, un rabbit-breeding nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 3. VERATAVŞAN

  Turcija

  Uzņēmums VERATAVŞAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, frozen rabbit, rabbit-breeding, systems and equipment for rabbit breeding, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. COGAL

  Spānija

  Uzņēmums COGAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī fresh rabbit meat, frozen rabbit, un rabbit meat nozarēs. Tas atrodas Pontevedra, Spānija.

 5. PENTACOELHO SA

  Portugāle

  Uzņēmums PENTACOELHO SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī frozen rabbit nozarēs. Tas atrodas Bombarral, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TAVET TAVŞAN

  Turcija

  Uzņēmums TAVET TAVŞAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 2. LONKI

  Beļģija

  Uzņēmums LONKI, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī rabbit meat, un fresh rabbit meat nozarēs. Tas atrodas Temse, Beļģija.

 3. PLUDIS

  Beļģija

  Uzņēmums PLUDIS, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Svaigi truši, Svaigas vistas un cāļi, Svaigi truši, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Bree, Beļģija.

 4. FPUH AMCIU

  Polija

  Uzņēmums FPUH AMCIU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī rabbit meat, un fresh rabbit meat nozarēs. Tas atrodas Liszki, Polija.

 5. VAN ASSCHE

  Beļģija

  Uzņēmums VAN ASSCHE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī butchery nozarēs. Tas atrodas Deinze, Beļģija.

 1. GEORGIADIS RABBIT FARM

  Grieķija

  Uzņēmums GEORGIADIS RABBIT FARM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī rabbit-breeding, un rabbit meat nozarēs. Tas atrodas AGIOS ATHANASIOS-THESALONIKI, Grieķija.

 2. KROLIKOFF, LTD.

  Ukraina

  Uzņēmums KROLIKOFF, LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī rabbit-breeding, un rabbit meat nozarēs. Tas atrodas Cherkassy Region, Yvanky Village, Lenina Str., 1b, Ukraina.

 1. OLIVIA LTD.

  Ungārija

  Uzņēmums OLIVIA LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas atrodas Lajosmizse, Ungārija.

 2. GNISSEKO FARM

  Kamerūna

  Uzņēmums GNISSEKO FARM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī fresh rabbit meat nozarēs. Tas atrodas Douala, Kamerūna.

 3. LE LAPIN D'ARTOIS

  Francija

  Uzņēmums LE LAPIN D'ARTOIS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Svaigi truši, un Svaigi truši nozarēs. Tas atrodas Lillers, Francija.

 4. BON SERVICE S.R.L.

  Itālija

 5. STRUISVOGELBOERDERIJ MONNIKENWERVE

  Nīderlande

  Uzņēmums STRUISVOGELBOERDERIJ MONNIKENWERVE, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaigi strausi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Svaigi strausi nozarēs. Tas atrodas Sluis, Nīderlande.

 6. AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ

  Turcija

  Uzņēmums AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, un Svaigas pīles nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 7. LONIGHI MARCO

  Itālija

 8. WALTER HÖCKER FLEISCHWAREN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WALTER HÖCKER FLEISCHWAREN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Versmold, Vācija.

 1. HERBERT LUGITSCH U. SÖHNE GES.MBH, GEFLÜGELHOF

  Austrija

  Uzņēmums HERBERT LUGITSCH U. SÖHNE GES.MBH, GEFLÜGELHOF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Olas, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Olas, un Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarēs. Tas atrodas Feldbach, Austrija.

 2. F F V FRISCH FLEISCH VERARBEITUNG INH. ANGELIQUE SCHNUSENBERG

  Vācija

  Uzņēmums F F V FRISCH FLEISCH VERARBEITUNG INH. ANGELIQUE SCHNUSENBERG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Anröchte, Vācija.

 3. GLOOR GES.M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums GLOOR GES.M.B.H., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Gerasdorf Bei Wien, Austrija.

 4. NUTRIAVES, ABATE E TRANSFORMAÇAO DE AVES,LDA.

  Portugāle

 5. SANDRI S.P.A.

  Itālija

 6. GEFLÜGELHOF CHRISTINE BAUSEMER

  Vācija

  Uzņēmums GEFLÜGELHOF CHRISTINE BAUSEMER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, un Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarēs. Tas atrodas Hohengöhren, Vācija.

 7. GABLINGER TRUTHAHNSPEZIALITÄTEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GABLINGER TRUTHAHNSPEZIALITÄTEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Gablingen, Vācija.

 8. SANFELICE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SANFELICE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sieri nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarēs. Tas atrodas Gadesco Pieve Delmona, Itālija.

 9. ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE

  Itālija

  Uzņēmums ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Carceri, Itālija.

 10. POLI S.N.C.

  Itālija

Meklēt cenas priekš