• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • svaigi truši

Rezultāti

Svaigi truši - Imports eksports

 1. SKY-AGRICULTURE

  Turcija

  Uzņēmums SKY-AGRICULTURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas atrodas istanbul, Turcija.

 2. PENTACOELHO SA

  Portugāle

  Uzņēmums PENTACOELHO SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī frozen rabbit nozarēs. Tas atrodas Bombarral, Portugāle.

 3. VERATAVŞAN

  Turcija

  Uzņēmums VERATAVŞAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, frozen rabbit, rabbit-breeding, systems and equipment for rabbit breeding, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. COGAL

  Spānija

  Uzņēmums COGAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī fresh rabbit meat, frozen rabbit, un rabbit meat nozarēs. Tas atrodas Pontevedra, Spānija.

 5. TAVET TAVŞAN

  Turcija

  Uzņēmums TAVET TAVŞAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TAVSUN TAVŞAN

  Turcija

  Uzņēmums TAVSUN TAVŞAN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī fresh rabbit meat, frozen rabbit, rabbit meat, un rabbit-breeding nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 2. LONKI

  Beļģija

  Uzņēmums LONKI, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī rabbit meat, un fresh rabbit meat nozarēs. Tas atrodas Temse, Beļģija.

 3. PLUDIS

  Beļģija

  Uzņēmums PLUDIS, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Svaigi truši, Svaigas vistas un cāļi, Svaigi truši, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Bree, Beļģija.

 4. FPUH AMCIU

  Polija

  Uzņēmums FPUH AMCIU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī rabbit meat, un fresh rabbit meat nozarēs. Tas atrodas Liszki, Polija.

 5. VAN ASSCHE

  Beļģija

  Uzņēmums VAN ASSCHE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī butchery nozarēs. Tas atrodas Deinze, Beļģija.

 1. KROLIKOFF, LTD.

  Ukraina

  Uzņēmums KROLIKOFF, LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī rabbit-breeding, un rabbit meat nozarēs. Tas atrodas Cherkassy Region, Yvanky Village, Lenina Str., 1b, Ukraina.

 2. GEORGIADIS RABBIT FARM

  Grieķija

  Uzņēmums GEORGIADIS RABBIT FARM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī rabbit-breeding, un rabbit meat nozarēs. Tas atrodas AGIOS ATHANASIOS-THESALONIKI, Grieķija.

 1. GNISSEKO FARM

  Kamerūna

  Uzņēmums GNISSEKO FARM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas darbojas arī fresh rabbit meat nozarēs. Tas atrodas Douala, Kamerūna.

 2. OLIVIA LTD.

  Ungārija

  Uzņēmums OLIVIA LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi truši nozarē. Tas atrodas Lajosmizse, Ungārija.

 3. LE LAPIN D'ARTOIS

  Francija

  Uzņēmums LE LAPIN D'ARTOIS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Svaigi truši, un Svaigi truši nozarēs. Tas atrodas Lillers, Francija.

 4. BON SERVICE S.R.L.

  Itālija

 5. COQ DES PRES

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COQ DES PRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā lauksaimniecība nozarē. Tas darbojas arī Svaigas vistas un cāļi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Olas, chicken pate, organic chickens, vol au vent, chicken roasts, un Rillettes nozarēs. Tas atrodas Fernelmont, Beļģija.

 6. STRUISVOGELBOERDERIJ MONNIKENWERVE

  Nīderlande

  Uzņēmums STRUISVOGELBOERDERIJ MONNIKENWERVE, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaigi strausi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Svaigi strausi nozarēs. Tas atrodas Sluis, Nīderlande.

 7. LONIGHI MARCO

  Itālija

 8. AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ

  Turcija

  Uzņēmums AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Svaigas pīles, un Svaigas pīles nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 1. LES VOLAILLES MIERAL

  Francija

  Uzņēmums LES VOLAILLES MIERAL, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Montrevel En Bresse, Francija.

 2. FOOD COMPANY S.R.L.

  Itālija

 3. TRE D S.R.L.

  Itālija

 4. AVISCO S.P.A.

  Itālija

 5. GEFLÜGELSCHLACHTEREI DÖRING GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums GEFLÜGELSCHLACHTEREI DÖRING GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, un Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarēs. Tas atrodas Kirchlengern, Vācija.

 6. FONTANELLA GROUP S.R.L.

  Itālija

 7. BRODERSEN & KOEVER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BRODERSEN & KOEVER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, un Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarēs. Tas atrodas Tostedt, Vācija.

 8. BIEGI FOODS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BIEGI FOODS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Zivis, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Bad Homburg, Vācija.

 9. S.C.S. S.P.A.

  Itālija

 10. SOCIETA' AGRICOLA BERTI SOCIETA' SEMPLICE

  Itālija

Meklēt cenas priekš